Ocaleni z Holokaustu Żydzi potępili „ludobójstwo narodu palestyńskiego”

Kategorie: 

Ponad trzystu Żydów ocalonych z Holokaustu, a także ich potomkowie, potępili „izraelskie ludobójstwo narodu palestyńskiego".

 

W oświadczeniu opublikowanym w gazecie New York Times wezwali do zniesienia blokady Strefy Gazy i bojkotu Izraela. Autorzy oświadczenia wyrazili zaniepokojenie z powodu „rasistowskiej dehumanizacji Palestyńczyków w społeczeństwie izraelskim."


Oskarżyli także Stany Zjednoczone o finansowanie operacji wojskowych przeciwko mieszkańcom Strefy Gazy. Sygnatariusze zareagowali w ten sposób na słowa, wypowiedziane przez Elie Wiesela, amerykańskiego pisarza pochodzenia węgiersko – żydowskiego i laureata Pokojowej Nagrody Nobla, który porównał Hamas do nazistów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Roobaczkowa

   Widocznie w Izraelu jest

   Widocznie w Izraelu jest tak samo jak w Polsce czyli ,,rząd - nierząd" podejmuje decyzje nie licząc się z opinią ludzi. To widać zaczyna być niestety światowa ,,nieprawidłowa -  prawidłowość ".
,,Boże chroń nas przed takimi politykami !"

Portret użytkownika kll

ale przeciez Izrael to

ale przeciez Izrael to siedziba syjonizmu, to królestwo Rothschildów, bycie syjonistą nie jest równoznaczne z byciem hebrajczykiem, przestańcie myśleć, że każdy żyd jest zły, poczytajcie więcej na ten temat, większość żydów jest przeciwna temu co dzieje się w Izraelu, to te chazarskie przechszty są odpowiedzialne za wszystkie zbrodnie, łącznie z holokaustem innych żydów, a holokaust rzeczywiście został przesadzony i znowu po to, żeby zabezpieczać interesy Rothschildów i im podobnych

Portret użytkownika MADERA

Nie da rady inaczej, przecież

Nie da rady inaczej, przecież gdyby tzw.hebrajczycy byli inni dali by temu wyraz.Zdusiliby ZŁO  w zarodku, ale nie Wy szukacie alternatywy ale nie przeciwstawicie się swoim bracim. Jesteście tacy sami ! Kto uratował chociaz jednego Palestyńczyka, kto chociaż jeden nie okradł Polaka ?!

 

Portret użytkownika rrr

ok. zgadzam się z Tobą,  że

ok. zgadzam się z Tobą,  że nie każdy człowiek to gnój lub parapet ale zauważ, że tak jak na świecie postrzegają Polaków jako łatwowiernych i naiwnych fanatycznych katolików, tak większość z nas uważa, że za tym jaki jest naród żydowski stoi religia, dopóki oni sami nie odszczekają tego co Peres Symon głośno mówi, to nadal bede uważał, że niczym się nie różnią od najgorszych NKWDowców i SSmanów, bo ich przewodnią myślą jest "Naród Wybrany". Zauważ, że oni nie tylko między sobą toczą wojny ale też przeciwko nam Polakom, młodym pokoloniom, wmawiając za granicą takie dyrdymały " jak polskie obozy zagłady", polscy naziści, zrobli z symbolu prasłowiańskiego symbol śmierci i zagłady, uważasz, nadal że każdy Polak to naziścia, idąc Twoim tokiem rozumowania - genów nie da się oszukać, dopóki nie odwrócą się od zbrodniczej religii niosącej śmierć niestety większość prawdziwych Polaków zdrowo myślących tak będzie uważać. Kult- u - Ra słwoiańska to miłość do ziemi, natury, kosmosu, samego siebie i drugiego człowieka a kultura żydowska -??????, 5000 lat nie mogli znaleźć swojego miejsca na ziemi, ciekawe czemu, skoro nie było tak dużo ludzi na swiecie - ponoć, ( potop i inne plagi) co stało na przeszkodzie aby osiedlić się gdzie kolwiek na ziemi, proste oni nie są z tego świata, skoro Ariowie, prasłowianie, słowianie, zdołali zaludnić połowę Europy,Azji a nawet jak się okazuje również Amerykę północną to dlaczego ludy JAhawe tego nie zrobiły ?

Portret użytkownika mazi

Chyba chcę wierzyć w to, że

Chyba chcę wierzyć w to, że są tacy ludzie, którzy widzą podobieństwa, powielanie błedów przeszłości. Chcę wierzyć, że to możliwe, że się sprzeciwimy temu co dzieje się wokół nas złego i że zrobimy to wspólnie bez względu na pochodzenie. Tak, chcę w to wierzyć i chcę żeby tak się stało.

Portret użytkownika kp

plus dla nich.Ale to niewiele

plus dla nich.Ale to niewiele zmienia.Dopoki w europie i na swiecie zyje i jest aktywne pokolenie ktore pamieta okropienstwa ostatniej wojny, glosy nawolujace do konfliktow beda sprawa marginalna i czyms kontrowersyjnym.Ale nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc ze to sie zmienia,na naszych oczach,mozna to wyczytac rowniez z komentarzy na tym portalu.Pieklo puka do naszych drzwi a chetnych do ich otwarcia przybywa.Motywacja?Nienawisc do zydow,zydow do palestynczykow i wicewersa,do ruskich,ruskich do antyruskich,niemcow(tu musze przyznac ze sam ich nie lubie)i nie mam zamiaru sie z nimi bic.itd...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem