Orki znowu zaatakowały i zatopiły jacht żaglowy u wybrzeży Portugalii

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Siedem orek zaatakowało jacht żaglowy i zatopiło go w 45 minut, a przerażona załoga uciekła na tratwie ratunkowej. Wszystko to wydarzyło się w pobliżu Portugalii. Nagranie zrobione 1 listopada pokazuje orki krążące i zderzające się ze statkiem o nazwie Smousse, podczas gdy członkowie załogi Elliott, Augustin, Roman i Corentin byli na pokładzie.

 

Augustin powiedział, że kiedy poczuli drżenie łodzi i głośny hałas z tyłu jachtu, zdali sobie sprawę, że są otoczeni przez orki. Gdy atak trwał, łódź zaczęła pękać pod siłą szczęk orek, a orki wybiły dziurę w kadłubie jachtu. Augustine podszedł do tylnej części łodzi i zdał sobie sprawę, że szybko napełnia się ona wodą i ludzie muszą uciekać.

 

Członkowie załogi wydali sygnał o niebezpieczeństwie i zebrali się na dachu łodzi, która zatonęła około 14 kilometrów na zachód od portu Viana do Castelo. Wszyscy byli nietknięci i zostali uratowani przez pobliski szwedzki jacht, po czym przybyła ekipa poszukiwawczo-ratownicza ze stacji ratunkowej Viana do Castelo. Jacht wypłynął 30 października z galicyjskiego portu A Coruña.

 

W wywiadzie dla gazety Portugal Resident Augustin powiedział: „Myśleliśmy, że trochę pobawią się, może łódź nie byłaby tak uszkodzona. Dlatego na początku nie wezwaliśmy pomocy, myśleliśmy, że wszystko się skończy i moglibyśmy ocenić szkody”. Uciekając mężczyźni zobaczyli, że łódź tonie, i udali się do portu Povoa de Varzim. Wszyscy członkowie załogi są teraz w Porto na kilka dni i decydują, co dalej.

 

To najnowszy atak orek na jacht u wybrzeży Portugalii, który ma miejsce w związku ze zwiększonymi interakcjami z orkami. W sierpniu u wybrzeży Portugalii orki zatopiły dwa inne jachty.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika moon fake

No brawo! Nareszcie przestaną

No brawo! Nareszcie przestaną żyć by śmiecić i żreć. Zdziwili się? To dobrze! Może chociaż raz poczują się obco skoro nie mają szacunku do natury. Oby taranem tak Orki każdą łajbę turystyczną rozjebały. Może kurwy zwane ogólnie ludźmi (~80%) zaczną myśleć o naprawie swoich błędów zanim przyjdzie srać ze strachu w pory.

Portret użytkownika hyhy

gosciu dam ci radę, jak

gosciu dam ci radę, jak jestes niszcześliwy i zycie ci nie wyszło to ze soba skończ a nie obwiniasz cala cywilizacje za swoje chu*** zycie. jak chcesz zeby ludzkosc zniknela to wez sprawy w swoje rece, zacznij od siebie!

wszedzie te swoje dyrdymały o marnosci ludzkosci piszesz. 

słabe.

Portret użytkownika moon fake

Bo są  mądrzejsze od ciebie i

Bo są mądrzejsze od ciebie i ogółu ludzkości który naśladujesz. Im głupia ludzka terchnologia przeszkadza, nie życie a ty byś na ich miejscu zabijał. Idź kup kurwa lustro a potem przepisz komentarz gdy się dwa ostatnie neurony skomunikują.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj