Widmo konfliktu Polski z Rosją jest coraz realniejsze ! (Elity zrealizowały swój plan z 24 września?)

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Wrzesień roku pańskiego 2022 był pewnego rodzaju przełomem. Oczekiwany na 24 września koniec świata jakie przygotowały elity, jak się okazało, przesunięto na 26 września kiedy to tajemnicze zdarzenie spowodowało przerwanie rurociągu „Nord Stream”. Jak widać globalne grupy dotrzymały słowa i spowodowały wyjątkowo znaczne zdarzenie, które może przynieść wstęp do jeszcze większego konfliktu w naszym rejonie geograficznym. Wszystko co się dzieje w Ukrainie i na około wskazuje, że konflikt będzie narastał.

Artykuł z portalu ZnZ z dnia 23.09.2022 pt. „PiS forsuje ustawę o „ochronie ludności” pokazuje, że polskojęzyczne władze przygotowują nas na wojnę i mocno się starają by jąprzetrwać jako grupa polityczna.

Władza sama nie będzie walczyć, ma jednak nadzieję, że ludzie młodzi będą chcieli ginąć za polityków, nawet jeśli chodzi o zagranicę. Wszystkie znaki jakie dochodzą z polityki wskazuję na szybki postęp w kierunku konfliktu z Rosją, a poprzez to i z Chinami, które finansują Putina, a ten przyparty do muru prawdopodobnie zastosuje broń jądrową krótkiego zasięgu, zdolną do przenoszenia ładunków jądrowych na odległość maksymalnie 450–500 km. Przeznaczona jest do bezpośrednich działań bojowych, niszczy małe cele, typu nieduże miasteczka, czy zgrupowania wojsk na małym obszarze. Średnia moc takiej broni to jedna do dwóch kiloton.

Po takim ataku wojska piechoty przestają istnieć. Powstaje więc pytanie kto będzie chętny by iść i ginąć za polityków, bo chyba nikt normalny nie ma wątpliwości, że nadchodzący konflikt zachodu z Rosją nie będzie wojną w obronie Polski, ale szerszą rozgrywką USA z Chinami ? Jeszcze nie tak dawno królowie szli razem z wojskiem na wojnę, pokazując że traktują starcie z wrogiem poważnie i że chodzi im o dobro narodu. Obecnie politycy, którzy zmuszają naród do wojny sami siedzą w ciepłych biurach i zagrzewają młodych, by ci stali się przysłowiowym „mięsem armatnim”. Jeśli za jakiś czas dojdzie do bezpośredniego starcia wojsk NATO z wojskiem rosyjskim, to pozostają nam wszystkim, świadomym postawy polityków, poborowym, gęste lasy oraz tajne bunkry, typu ziemianki, tak by przetrwać „zaproszenie do WKU”.

Linki:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pis-forsuje-totalitarna-ustawe-o-ochronie-ludnosci-ktor...

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/degeneracja-vs-smierc

Ocena: 

Średnio: 4.1 (30 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Oflana Pałenko

Dla czego cały, tutaj

Dla czego cały, tutaj wypowiadają się ludzie głęboko wykształceni przez aparat edukacji. Czego tu sie spodziewać, co jeden to profesor kosmologii Smile Ci wyuczeni ludzie recytują pisma popularno naukowe, sypią przy tym "naukowym" bełkotem jak ropuchy na wiosnę.

Portret użytkownika zolik

Ja mam inną teorię Oni wiedzą

Ja mam inną teorię Oni wiedzą że w kierunku ziemi leci bolid który uderzy w ocean i zaleje Amerykę i część europy jak w wizji klimuszki i innych ludzi świętych nawet . Trzymają to w tajemnicy aby nie wybuchła panika na świecie ale od czasu do czasu coś się wydostaje w formie ukrytych wiadomości w filmach muzyce i grach nawet zauważyłem.
Tak samo było z 11.09 zanim mnie zminusujecie to przeczytajcie i obejrzyjcie całosćNie mówię tu o o końcu świata bo o tym dniu tylko Bóg sam jeden wie ale oni ze swoimi komputerami mogą wyliczyć datę uderzenia.
Czy takie uderzenie zakończy świat?? Katastrofa ogromna ale nie wszyscy zginą. I dlatego teraz są ruchy wojsk na świecie. Oni szykują się do wojny po której wyłoni się jeden światowy rząd pod czyim przywództwem tego nie wiemy kto wygra.

https://www.youtube.com/watch?v=00d1TbFC6R4&t=272s to 1 cześć obejrzyjcie wszystkie

 

 

Strony

Skomentuj