Wojsko rosyjskie wejdzie na Ukrainę - trwają incydenty graniczne

Kategorie: 

Powyższe nagranie zostało wykonane dzisiaj i przedstawia przejazd sporej kolumny wojskowej w opanowanym przez separatystów Ługańsku. Wygląda na to, że nadchodzi nowa faza konfliktu ukraińskiego, w której na wschodniej Ukrainie pojawią się oficjalnie wojska rosyjskie.

 

Nowe czołgi i zestawy rakietowe, które wjechały do Ługańska nie wzięły się znikąd i zapewne pochodzą z Rosji. Na dodatek istnieją doniesienia, że na granicy z Ukrainą widziano pojazdy wojskowe oznakowane jako "siły pokojowe". To może oznaczać, że wkrótce rozpocznie się oficjalnie rosyjska inwazja.

Źródło: twitter

Wygląda na to, że Władimir Putin zacznie działać i możliwe, że zaraz po zakończeniu Mundialu rozpocznie się właściwa operacja wojskowa na Ukrainie wspierająca Noworosję. Przypomnijmy, że po zakończeniu Igrzysk w Soczi wydarzenia na Krymie znacznie przyspieszyły i kto wie, czy teraz nie będzie podobnie.

Źródło: twitter

Wariant z inwazją wspierają też ostatnie doniesienia, wedle których ostrzał rakietowy z Ukrainy zaczyna docierać na terytorium Rosji. Media rosyjskie podają, że ukraińska rakieta zabiła mieszkańca Rostowa. Pretekstów do wojny może być nawet więcej.

Źródło: twitter

Dzisiaj Ukraińcy oskarżyli Rosjan o to, że wczoraj wtargnęli 3 kilometry wgłąb Ukrainy, aby zabezpieczyć korytarz transportowy z czołgami i zestawami GRAD oraz zaopatrzeniem dla powstańców.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika johan

PUTIN prawdziwy prezydent

PUTIN prawdziwy prezydent narodu. Jako wytrawny strateg oszukał usraelskie symulacje komputerowe w Syrii (żydki w akcie desperacji sami chcieli nacisnąć wojenny przycisk), nie dał się też podejść na Ukrainie. My mamy rzondy które wspierają faszystowskich banderowców, okrutnych morderców Polaków, a natowskie samoloty codziennie rozpylają nam chemię na głowy by żyło się lepiej. 

Portret użytkownika Sergius

Właśnie znalazłem ciekawą

Właśnie znalazłem ciekawą wiadomość na portalu wolnemedia.net, cytat:
 
"Słowacja jest zaniepokojona nasileniem się napływu nielegalnych imigrantów z Ukrainy. Zdaniem premiera kraju Roberta Fico, chodzi o kilku tysiącach osób. Jednocześnie wyraził niepokój w związku z tym, że na granicy Słowacji i Ukrainy zaktywizowały się zorganizowane grupy kryminalne, które zajmują się wysyłaniem do kraju nielegalnych imigrantów. Ze Słowacją graniczy najbardziej zachodni obwód Ukrainy, zakarpacki. Jest to najkrótszy odcinek granicy państwowej Ukrainy, który wynosi 98 km."
 
http://wolnemedia.net/polityka/ukraina-wyslala-sprzet-bojowy-na-granice-z-krymem/
 
Czy ktoś ma informacje jak wygląda sytuacja obecnie w Polsce? Czy my nie mamy problemu z falą imigrantów i zorganizowanymi grupami kryminalnymi? To, że media o tym nie informują nie znaczy, że nie ma żadnego problemu.

Portret użytkownika koń który mówi

Niewątpliwie tak jest. I nie

Niewątpliwie tak jest. I nie ma się co dziwić ludności cywilnej Ukrainy, która masowo koczuje w namiotach. Kto ma siły - próbuje przedrzeć się do innego kraju, oddając bandytom rodzinne precjoza za przeprowadzenie przez granicę. Za ten stan rzeczy odpowiada tzw. rząd ukraiński, który nie zapewnił wystarczającej pomocy i gwarancji bezpieczeństwa cywilom. Kolejny powód do postawienia tych ludzi, z tymoszenko i kliczko na czele, przed trybunałem międzynarodowym.
Nie wątpię, że Putin najpierw posprząta, potem wyznaczy nowe granice, a potem dorwie i dokona ekstradycji tych bandziorów do Rosji gdzie zostaną w mocy prawa skazani i rozstrzelani tak jak na to zasługują.
Właściwie to lepiej na białe niedźwiedzie. Kulka to luksus.

Portret użytkownika TSunaMI

Rosja najedzie Ukrainę

Rosja najedzie Ukrainę ,dlaczego Putin miałby bawić się w jakieś gierki,nie po to skoncentrował tyle wojska na granicy,w dodatku z oznaczeniami misji pokojowej,jesteśmy o krok od inwazji Rosji,nadszedł czas na atak ,Putin nie będzie czekał tych kilku miesięcy dłużej,dobrze wszystko obmyślił zajęcie Krymu stworzyło doskonały przyczółek dla sił rosyjskich,seperatyści znacznie osłabili potencjał armii ukraińskiej.Jednoczesny atak od strony Nadniestrza ,Krymu,granicy wschodniej i od północnego wschodu załamie pozycje ukraińskie.Putin jest w Brazylii ,wkrótce 15 -16 lipca będzie uczestniczył w spotkaniu BRiCS (wiadomo że ma poparcie innych członków BRICS).Wojna z Gruzją wybuchła w czasie jego wizyty w Chinach.Sprytnie wykorzysta moment w którym oczy świata skierowane są na Izrael i Irak i zmiecie kijowską juntę.

Ban - zaśmiecanie portalu.
Moderacja

Portret użytkownika Daeneris

Putol przegral, przegral na

Putol przegral, przegral na arenie miedzynarodowej, i za chwile przegra we wlasym kraju. Teraz dla niego juz nie ma dobrych wyjsc. Jak zaatakuje Ukraine to rosja zostanie skazana na kleske gospodarcza i izolacje miedzynarodowa. A ten pies Lawrow nadal bedzie ujadal majaczac ze cos ukraina musi... Musi to na rusi. Ukraina sobie poradzi tylko niech ta banda zloczyncow i plugawych ruskow sie nie wtraca. Dzis pierwszy prezydent wolnej Ukrainy powiedzial ze 40 mln slowian nienawidzi putlera. Prawie drugie tyle z Polski. Spora sila zeby utrzec czerwonego nosa tej kgbowskiej swini.

Mam nadzieje ze dzis maracana wygwizdze ta lachudre.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem