Wojsko rosyjskie wejdzie na Ukrainę - trwają incydenty graniczne

Kategorie: 

Powyższe nagranie zostało wykonane dzisiaj i przedstawia przejazd sporej kolumny wojskowej w opanowanym przez separatystów Ługańsku. Wygląda na to, że nadchodzi nowa faza konfliktu ukraińskiego, w której na wschodniej Ukrainie pojawią się oficjalnie wojska rosyjskie.

 

Nowe czołgi i zestawy rakietowe, które wjechały do Ługańska nie wzięły się znikąd i zapewne pochodzą z Rosji. Na dodatek istnieją doniesienia, że na granicy z Ukrainą widziano pojazdy wojskowe oznakowane jako "siły pokojowe". To może oznaczać, że wkrótce rozpocznie się oficjalnie rosyjska inwazja.

Źródło: twitter

Wygląda na to, że Władimir Putin zacznie działać i możliwe, że zaraz po zakończeniu Mundialu rozpocznie się właściwa operacja wojskowa na Ukrainie wspierająca Noworosję. Przypomnijmy, że po zakończeniu Igrzysk w Soczi wydarzenia na Krymie znacznie przyspieszyły i kto wie, czy teraz nie będzie podobnie.

Źródło: twitter

Wariant z inwazją wspierają też ostatnie doniesienia, wedle których ostrzał rakietowy z Ukrainy zaczyna docierać na terytorium Rosji. Media rosyjskie podają, że ukraińska rakieta zabiła mieszkańca Rostowa. Pretekstów do wojny może być nawet więcej.

Źródło: twitter

Dzisiaj Ukraińcy oskarżyli Rosjan o to, że wczoraj wtargnęli 3 kilometry wgłąb Ukrainy, aby zabezpieczyć korytarz transportowy z czołgami i zestawami GRAD oraz zaopatrzeniem dla powstańców.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

To jeszcze ludzie czy już

To jeszcze ludzie czy już dwunożne bydło walczące o ten swój wielki iSSrael zwany pollin czy judeopolonia?
 
"Relacja rosyjskiej telewizji Pierwyj Kanał pojawiła się w internecie wczoraj. Portal Programu Pierwszego przedstawia relację uciekinierki ze Słowiańska, która opisuje ukrzyżowanie trzyletniego chłopca, które miało się odbyć na oczach jego własnej matki. Sama kobieta utrzymuje, że widziała całe zajście w centrum miasta na Placu Lenina. Egzekucję mieli wykonać Ukraińcy.
 
Kobiety, dzieci i starcy znajdowały się na placu. Nie było już wtedy mężczyzn - mówi Galina Slavic. - Trzyletnie dziecko w spodenkach i koszulce zostało przybite do tablicy ogłoszeń - kontynuowała relację. - To wszystko działo się na oczach matki, która patrzyła jak jej dziecko krwawi. Ludzie, którzy byli na miejscu, tracili przytomność. Po półtorej godziny cierpień dziecko zmarło - opowiada. Miała być to kara za służbę męża matki wśród prorosyjskich rebeliantów na Ukrainie. Po śmierci dziecka nieprzytomna matka miała zostać przywiązana do czołgu, którym - według relacji - była wożona po okręgu placu.

Kobieta przyznaje, że jest w wielkim niebezpieczeństwie, ponieważ przez Ukraińców jest traktowana jako zdrajczyni ojczyzny. Według rosyjskiej telewizji Galina Slavic znajduje się obecnie w obozie dla uchodźców niedaleko Rostowa nad Donem."
 
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trzylatek-ukrzyzowany-na-ukrainie-to-nowe-wyzyny-rosyjskiej-propagandy/8xt1d
 
Naziści mieli więcej honoru niz przezentują te ukraińskie, semickie, chazarskie bydlaki ale oni mimo iż byli zsemityzowani i sterroryzowani "pruskim drylem" to jednak byli Europejczykami. Jakaś "cywilizacja" płyneła w ich żyłach a nie tylko pedalstwo i szekle. Odwieczne kamienie milowe judaizmu. Przykazania ich "wiary".
 

Portret użytkownika małopolan

oj rzeznicy bandrowscy

oj rzeznicy bandrowscy poznają rosysyki but.za rzeż rosyjskich dzieci i kobiet.banderowskie faszystowskie smieci bedą zarzynane bez pardonu. konanie bedzie długie i bolesne.nie będzie jeńców. banderowska zaraza zostanie wypalona do gołej ziemi.
obchodzimy 70. Rocznicę Banderowskiego Ludobójstwa w Małopolsce Wschodniej. 100tyś zamordowanych polaków wołają o krew morderców.

Portret użytkownika Zenek :)

Jak to gdzie?   Pod

Jak to gdzie?
 
Pod polszewickie kacze skrzydełka robiąc z polski miejsce z obozami szkolącymi tych terrorystów od tory.
 
Przecież jakoś muszą wplątać NATO w wojnę z Rosją a zagłębie skatolicyzowanych nazifilów śliniących się do antychrystycznych bredni zwanych biblia jest idealne do tego celu. Wyrezani z wiary, śliniący się do judaszowych szekli, zaprzedani w żydowskim bezbożnictwie co dla nowego ipoda zrobią wszysstko - idealni kandydaci na janczrów watykanu i bestii yahwe.
 
Po co sie tresuje polaczkowo w antyrosyjskości od lat - WŁAŚNIE W TYM CELU JAKI DZIŚ OBSERWUJEMY. W tym samym celu zresztą Kain zabił lecha. Dla nowej ziemii obrzezanej i kolejnego HOLOKAUSTU SŁOWIAN.
 
 

Portret użytkownika ojeju...

maniakDVD... A co nam

maniakDVD... A co nam Rosjanie zrobli w ostatnich 100 latach? Bo według mojej wiedzy oni nic nam nie zrobili, tylko zydowskie swołocze w rządzie Stalina i zydowskie rządzące za tamtych czasów diaspory i loże masońskie. W rządach, NKWD, oraz wszystkich instytucjach pństwowych  komuniztycznych ZSRR było 90% żydów. Tak jak teraz w Polsce.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem