Czy szef WHO nie przyjął szczepionki przeciw COVID bo protestuje?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Internecie ostatnio robi furorę fragment nagrania wywiadu z szefem Światowej Organizacji Zdrowia - WHO -  etiopskim komunistą Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem- w którym przyznaje on, że nie zaszczepił się przeciwko COVID, bo ... protestuje z powodu małej dostępności preparatów genetycznych w Afryce. Wyznanie jednego z głównych konstruktorów tzw. pandemii COVID, szokuje internautów. Czy to jest jednak możliwe, że szef WHO kłamie tak bezczelnie i dobudowuje teorię do własnego braku szczepienia?

 

Jak wiadomo wprowadzenie w 2020 roku tzw. pandemii COVID spowodowało wywrócenie do góry nogami całego naszego życia i po dwóch latach nadal zmagamy się ze skutkami tego co rządy krajów niemal całego świata zrobiły na rozkaz WHO niszcząc swoje gospodarki i wywołuyjąc gigantyczny kryzys gospodarczy, który dopiero się rozkręca. Dlatego wyznanie pana Tedrosa tak bardzo szokuje, bo ludzie powszechnie doświadczyli szantaży szczepionkowych i skutecznie uprzykrzono im życie jeśli odmawiali szprycowania. Wygląda na to, że wystarczyło "zaprotestować" tak jak pan Tedros z WHO i problem przymusu szczepień i dyskryminacji niezaszczepionych teoretycznie nie powinien nikogo dotyczyć.

 

Jednak jak wiadomo, w praktyce nawet nie można było protestować, żeby władza brutalnie nie pacyfikowała przeciwników covidiozy. Zatem protest szefa WHO odmawiającego szczepienia został odebrany w większości jako szczyt cynizmu i bezczelności tego pana. Problem w tym, że nie wiadomo do końca kiedy był nagrywany ten wywiad, bo można znaleźć zdjęcia przedstawiające pana Tedrosa z podwiniętym rękawem. Złośliwi dostrzegli jednak, że to rzekome szczepienie odbyło się za pomocą strzykawki z igłą zasłoniętą plastikowym kapturkiem, jak to zaobserwowano wielokrotnie przy publicznych szczepieniach celebrytów i polityków. 

Jeśłi jednak przyjmiemy, że to tylko złudzenie i pan Tedros rzeczywiście przyjął szczepionkę, a nie placebo, to jego "protest", aby się nie szprycować, skończył się 12 maja 2021 roku, bo to wtedy poinformowano oficjalnie, że do szczepienia jednak doszło. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika oswiecony77

ostrzegam jeszcze raz Zmienia

ostrzegam jeszcze raz Zmienia sie genom ludzki i co za tym idzie energetyka czakr[kundalini wyzsza swiadomosc ]] I pokropię was czystą wodą, i będziecie czyści od wszystkich waszych nieczystości i od wszystkich waszych bałwanów oczyszczę was.

I dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza, i usunę z waszego ciała serce kamienne, a dam wam serce mięsiste.

Mojego ducha dam do waszego wnętrza i uczynię, że będziecie postępować według moich przykazań, moich praw będziecie przestrzegać i wykonywać je".

Bóg obiecuje ludziom oczyszczenie z grzechu oraz odnowienie ich ducha dzięki obecności Ducha Świętego.Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego (J 3:3). Zyjecie w upadlym swiecie ktory sie konczy 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. inny swiat inny wymiar ziemia bez smierci agresji panstw nacji pieniedzy INNY CZYSTY NIESMIERTELNY SWIAT

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika kuba8131

Tak swoją drogą. Pamiętacie

Tak swoją drogą. Pamiętacie jeszcze kilka lat temu gdy w Europie Zachodniej była seria zamachów terrorystycznych islamistów ? Gdy przyszła korona nagle spektakularne zamachy zniknęły (mówię o spektakularnych czyli dobrze przygotowanych zamachów np. bombowe ataki, ciężarówki jeżdżące a nie o zwykłym zradykalizowanym muzułmaninie który naczytał się propagandy islamskiej i bierze co ma pod ręką np. nóż i chce jak najwięcej osób zabić choć zwykle to mało ofiar jest bo takie to są często, chodzi o dobrze zorganizowane profesjonalne zamachy). Gdy zaczęła się wojna na Ukrainie to znikła korona (a przynajmniej w naszej części Europy bo np. Chiny to dalej odjazd głupoty w przestrzeń kosmiczną). Aż strach pomyśleć co spowoduje zniknięcie wojny na Ukrainie. A trochę poważniej, dziwne to wszystko.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika spokoluz

Uland jest już tylko

Uland jest już tylko dogorywającą sceną małego teatrzyku a szykują już następny teatr ale to będzie bardzo wielki teatr.

Chiny wykorzystują curwida jak kij. Mieli dostać tym kijem wojny handlowej ale złapali drugi koniec i wyrwali go przeciwnikowi. Komu kijem wpier..ol dadzą ?  Wszem wiadomo , że jest pewien typ , który chce rządzić całym światem ale wyrosły mu dwa ziomki , które stały się mocniejsze. Teraz będą ziomki ustalały , kto jest lepszy - jak to ziomki , bedą się kijami napier..alać aż ustalą , kto jest mocniejszy.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika Endymion

Chiny i USA to dwie strony

Chiny i USA to dwie strony tej samej karty.. Ani jedni, ani drudzy nie liczą się z milionowymi stratami w ludziach, oraz okradzeniu na "wydatki wojenne" kolejnych dziesiątek milionów ludzi.

"Teraz będą ziomki ustalały , kto jest lepszy - jak to ziomki , bedą się kijami napier..alać aż ustalą , kto jest mocniejszy.", Ty goopi jezdeś?

Będą pić najdroższe wina na Świecie, przybijać "piątki" i patrzeć jak my okładamy się kijami..

Taki Bill Brama dostałby kijem w plecy ode mnie, to by mu nawet przestrzep wątrąby od świni nie pomógł.. Na Bideta dmuchnę i sam do trumny wejdzie.. Putin? To chyba już 3 klon.. trzeba by sprawdzić, czy potrafi Judo jak 30 lat temu.. uważam, że klona nie nauczyli.. Tam trzymają pozory, a w Polsce Kaczyński miał bliźniaka oficjalnego.. W Poznaiu jest "grób" kluczyka, przywalony płytą i pomnikami, abym nie mógł tego zobaczyć, że tam truchłą mnine ma.. sfingował własną śmierć i lewica wraz z prawicą oraz kurwinowcami tematu nie tyka, a gdzie prokurwatura, sędziowie.. niezawiśli są! bo jeszcze nie wiszą..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika syriues

Noe rozumiem tego ostatniego

Noe rozumiem tego ostatniego zdania.jakie dziwne?przeciez jest to zaprogramowane tak by było. Jezeli jest to nienaturalne tzn ze 666 tam mieszało, czyli tez człowiek. Bog I tak ma plan dla nich.smutne ze to ich czeka i ze zlo przez nich przechodzi.a przez kogo zlo wychodzi na ten swiat ,bedzie potępiony I bedzie cierpiał wieczność w żarze i nie będzie miał wytchnienia,gdyz ja jestem Bóg. 

Tam gdzie oni nie wiedzą, tam jest nasz portal łączący nasza dusze z duchem wiecznym i wszechobecnym i żadnym szantażem nas nie przemoga choćby odcinali nam wszystkie członki. 

Strony

Skomentuj