Czy szef WHO nie przyjął szczepionki przeciw COVID bo protestuje?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Internecie ostatnio robi furorę fragment nagrania wywiadu z szefem Światowej Organizacji Zdrowia - WHO -  etiopskim komunistą Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem- w którym przyznaje on, że nie zaszczepił się przeciwko COVID, bo ... protestuje z powodu małej dostępności preparatów genetycznych w Afryce. Wyznanie jednego z głównych konstruktorów tzw. pandemii COVID, szokuje internautów. Czy to jest jednak możliwe, że szef WHO kłamie tak bezczelnie i dobudowuje teorię do własnego braku szczepienia?

 

Jak wiadomo wprowadzenie w 2020 roku tzw. pandemii COVID spowodowało wywrócenie do góry nogami całego naszego życia i po dwóch latach nadal zmagamy się ze skutkami tego co rządy krajów niemal całego świata zrobiły na rozkaz WHO niszcząc swoje gospodarki i wywołuyjąc gigantyczny kryzys gospodarczy, który dopiero się rozkręca. Dlatego wyznanie pana Tedrosa tak bardzo szokuje, bo ludzie powszechnie doświadczyli szantaży szczepionkowych i skutecznie uprzykrzono im życie jeśli odmawiali szprycowania. Wygląda na to, że wystarczyło "zaprotestować" tak jak pan Tedros z WHO i problem przymusu szczepień i dyskryminacji niezaszczepionych teoretycznie nie powinien nikogo dotyczyć.

 

Jednak jak wiadomo, w praktyce nawet nie można było protestować, żeby władza brutalnie nie pacyfikowała przeciwników covidiozy. Zatem protest szefa WHO odmawiającego szczepienia został odebrany w większości jako szczyt cynizmu i bezczelności tego pana. Problem w tym, że nie wiadomo do końca kiedy był nagrywany ten wywiad, bo można znaleźć zdjęcia przedstawiające pana Tedrosa z podwiniętym rękawem. Złośliwi dostrzegli jednak, że to rzekome szczepienie odbyło się za pomocą strzykawki z igłą zasłoniętą plastikowym kapturkiem, jak to zaobserwowano wielokrotnie przy publicznych szczepieniach celebrytów i polityków. 

Jeśłi jednak przyjmiemy, że to tylko złudzenie i pan Tedros rzeczywiście przyjął szczepionkę, a nie placebo, to jego "protest", aby się nie szprycować, skończył się 12 maja 2021 roku, bo to wtedy poinformowano oficjalnie, że do szczepienia jednak doszło. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (6 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Endymion

Terroryści nie zaszczepili

Terroryści nie zaszczepili się i umarli. Logiczne, ale dla czego o tym nie trąbią w mediach? Corona jest tak zabójcza, że zabiła zwykłągrypę w statystykach, a nawet terrorystów. To nie jest dziwne, to jest głupie, jak twórcy tego planu, a raczej wykonawcy. Tworzyli to mądrzy i przebiegli, ale ich latorośl przez 300 lat zdegradowałą się intelektualnie; za dużo ćpania i ruchania, jachtów i kolekcji ferrari. Świat nam chcą ukłądać ludzie, którzy dostali się na studia i je skończyli z tytułami naukowymi tylko za pieniądze przodków. Tego przodkowie nie przewidzieli, że takich głupich i zmanierowanych potomków będą mieli, którzy nie dadzą rady dokończyć ich planu. Taki Bill Brama, zamiast poświęcić życie idei eugeniki, po ojcu, wolał zabawiać się w pedofilię i satanizm.. Te samozwańcze jelity zdegradowały się, a ludzkość dzięki internetowi przebudziła się.

Zniknięcie wojny na Ukrainie.. Podpalą Pacyfik? Blue Beem jeszcze nie jest gotowy, sztuczne objawienie "Boga" nie jest jeszcze możliwe w taki sposób, abym ja, czy Ty nie zorientował się, a i tysiące nam podobnych.  Obstawiam wojne planetarną, coś zbyt dużo wieści ostatnio o "odkryciu życia" na innych planetach. Pooglądaj Sobie karty Illuminatti, niby wiele ich jest, ale zasoby intelektualne do wdrożenia są jednak ograniczone.

ZWYCIĘŻYMY!!!!

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Trup

zakłamany czarny smoluch! Jak

zakłamany czarny smoluch! Jak ja bym go zaszczepił tym żółtym fajzerkiem to bym w to uwierzył a takie pokazówki to dla idiotów przed telewizorem. 

  1. Dobijanie Polaków na każdym kroku nawet kosztem innych narodowości zwłaszcza ukraińskiej.
    Dobijanie Polaków na każdym kroku nawet kosztem innych narodowości zwłaszcza ukraińskiej.

     

  2. Corona i małpia ospa wyprodukowane przez USA? – ujawnia Rosja.
    Corona i małpia ospa wyprodukowane przez USA? – ujawnia Rosja.

     

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Portret użytkownika ​​euklides

Ciekawe po co publikują to

Ciekawe po co publikują to wyznanie Gerberjezusa... czyżby "management of expectations"? Jelity to jednak lubią znęcać się nad biednymi szczepanami - najpierw robili ich w chu...a drugą dawką, potem boosterem, potem unieważnili im paszporty polsatu, potem powiedzieli, że szczepionki to w sumie nic nie dają, ostatnio, że powodują tajemniczą biegunkę - a teraz przyzwyczajają ich do myśli, że nikt poza kompletnymi debilami się nie zaszczepił... Oj szczepciu, czemus głupi? "Bom głupi..."

Portret użytkownika Hannto

Jak dla mnie ludzkość może

Jak dla mnie ludzkość może wyginąć więc nie szczególnie mi przeszkadza jeśli się nie będziecie szczepić. W sensie bawcie się jak chcecie bylebym tylko później nie musiał słuchać jęczenia że boli, że nie możecie oddychać itp. Wiecie jak to jest nikt nie chce przebywać obok potęcjalnych zarażonych.

Portret użytkownika Hannto

Rozumiem więc że unikasz

Rozumiem więc że unikasz również szczepionek na gruźlice i dżume oraz ogólnie wszelkich innych? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca no to cóż gratuluje dobrego samopoczucia. W sumie to dość ciekawe jak bardzo wam przeszkadzają jakieś szczepionki, ale kiedy wpierdzielacie masę chemikaliów w fastfoodach, suplementach diety, oraz w niemal wszystkich napojach (zwykła woda niegazowana jest tu w sumie jedynym wyjątkiem bo nawet soki w dzisiejszych czasach nie są pewne) to już wam to nie przeszkadza. Więc zdradzę wam niesamowity sekret. Gdyby chcieli nas wykończyć, wszczepić chipy czy co tam jeszcze to nikt nie bawiłby się w jakieś szczepionki tylko najzywaczajnie rozpyliłby to w powietrzu lub naszprycował wodę i jedzenie. Taniej wychodzi i jest niezawodne.

Portret użytkownika Hannto

Dzięki temu że się

Dzięki temu że się zaszczepiłem to nie muszę. A wy śmiało róbcie co chcecie i jednocześnie nie oczekujcie że będę się dokładać do waszego leczenia jak zachorujecie. Niestety nie ma tak dobrze.

Strony

Skomentuj