Tysiące kobiet zgłasza nietypowe miesiączki po szczepieniu na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Kobiety na całym świecie masowo doświadczają negatywnych odczynów poszczepiennych po przyjęciu preparatów nazywanych szczepionkami przeciw COVID. WIele z nich deklaruje, że doświadczają najcięższych okresów. Często nazywa się powodzią menstruacyjną.

Setki osób opowiadają podobne historie, co prowadzi do podejrzenia potencjalnego związku ze szczepionką. Podejrzenia te nasiliły się od czasu zakończenia bardziej formalnego badania, w którym naukowcy zebrali tysiące historii o przełomowych i cięższych krwawieniach po szczepionce COVID-19 od ludzi z całego świata. W okresie od kwietnia do października 2021 r. w badaniu wzięły udział osoby w wieku 18 lat i starsze, które miały lub miały miesiączkę. Z tego powodu, odsetek dotkniętych chorobą prawdopodobnie nie jest reprezentatywny dla populacji ogólnej. Rzeczywiście, 42% z około 16 000 osób biorących udział w ankiecie, które miały regularne cykle miesiączkowe, stwierdziło, że po szczepieniu krwawiło więcej niż zwykle, znacznie więcej niż podają inni badacze. 

 

Zwykle w mediach słyszymy, że szczepionki nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, z całą surowością zwalczana jest też tzw. "dezinformacja", że szczepionki przeciw COVID-19 zaburzają płodność. Faktem jednak jest, że potrzebujemy takich badań, ponieważ mogą one stanowić taki problem. Sęk w tym, że brakuje odważnych naukowców, ktorzy zaryzykowaliby odkrycie, które mogłoby się bardzo nie spodobać włodarzom koncernów farmaceutycznych. Któż chciałby się sam skazywać na infamię?

 

A jednak znaleźli się tacy desperaci. Konkretnie Kathryn Clancy, która sama doświadczyła "powodzi menstruacyjnej" po przyjęciu preparatu genetycznego Moderny. Wraz ze swoja studentką Kathariną Lee postanowiły dowiedzieć się więcej, początkowo zamierzając przeprowadzić ankietę wśród 500 osób na temat ich okresów po szczepieniu COVID-19. Kiedy 500 osób zapisało się do ankiety w ciągu pierwszej godziny od opublikowania jej online, Clancy wiedziała, że ​​projekt rozrośnie się znacznie bardziej, niż się spodziewała. Ostatecznie w ankiecie wzięło udział ponad 165 000 osób na całym świecie, które otrzymały dwie dawki szczepionki. W czasopiśmie Science Advances zespół przedstawił wyniki pierwszej rundy analizy podgrup 39 000 osób.

 

Biorąc pod uwagę ich antropologiczne podłoże, Clancy i Lee skoncentrowali swoje badania na uzyskiwaniu odpowiedzi w stylu narracyjnym i na dokumentowaniu objawów, takich jak krwawienie śródcykliczne, które są ważne, ale trudne do oszacowania. Wśród osób po menopauzie niewyjaśnione krwawienie z pochwy jest objawem raka macicy, więc jego wystąpienie po szczepieniu może budzić niepotrzebny niepokój. W opublikowanym dzisiaj badaniu 66% z 673 osób po menopauzie zgłosiło przełomowe krwawienie, podobnie jak 39% z 280 osób przyjmujących hormony potwierdzające płeć. Ze względu na hormony, które przyjmuje ta druga grupa, wiele z nich nie ma miesiączki, a ich pojawienie się może powodować dyskomfort.

 

Wyniki badania, nawet z zastrzeżeniami autorów, mogą budzić obawy, że prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń miesiączkowania po szczepieniu jest znacznie wyższe niż jest w rzeczywistości. Badania kliniczne szczepionki COVID-19 nie badały jej wpływu na cykl menstruacyjny. Niezależnie od częstości występowania nieprawidłowości miesiączkowania po szczepieniu COVID-19 naukowcy zauważają, że istnieją hipotezy, które mogą to wyjaśnić. Podobnie jak infekcje i gorączki, o których wiadomo, że wpływają na miesiączki, odpowiedź układu odpornościowego na szczepienie może zmienić strukturę hormonów płciowych lub komórek, które budują i rozkładają wyściółkę macicy, które są powiązane immunologicznie. Badania nad innymi szczepionkami i menstruacją były ograniczone, ale jedno badanie z Japonii wykazało związek między szczepionką przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego a nieregularnymi miesiączkami.

 

Anthony Fauci, jeden z głównych konstruktorów pandemii Covid, zapytany o zaburzenia cyklów miesiączkowych po przyjęciu szczepionek przeciw Covid, powiedział tylko, że to temat wymagający zbadania. Sęk w tym, ze te badania zaczynają sie po tym gdy te preparaty zostały wmuszone w setki milionów ludzi na świecie, a nie trzeba być doktorem ginekologii, żeby wiedzieć, że zaburzenia miesiączki mogą wpływać na płodność ludzi poddanych działaniu tych preparatów. Wygląda na to, że kolejna teoria spiskowa się "odspiskowuje" i staje się faktem. 

Ocena: 

Średnio: 4.9 (17 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

wszyscy nrmalni już wiedzą że

wszyscy normalni już wiedzą że akcja depopulacyjno trująca śmiercionek cyklon C-19 jest prawdą, bo hitlerowcy typu globaliści sami o tym publicznie mówią w nagraniach !!!! ale media to wyciszają ! niech nas ochrania Jezus Chrystus Pan od diabłów NWO !

Masowa eksterminacja z użyciem silnych substancji trujących (tlenek węgla nano cząstki grafenu) rozpoczęła się na początku grudnia 1941 roku w obozie zagłady w Chełmnie nad Nerem i trwała – z przerwami – do 1944 roku i następnie od roku 2021. Naziści NWO, jako środka do mordowania, użyli ruchomych komór gazowych, autobusów szczepionkowych i komór szczepiennych w szpitalach reżimu, które z wyglądu przypominały niby szpitale państwowe i normalne autobusy. Obóz zagłady w Chełmnie nad Nerem zlokalizowany został w Kraju Warty (polskie tereny włączone do V Rzeszy Eurokołchozu) i miał być miejscem straceń głównie dla Żydów z getta łódzkiego, antyszczepionkowców oraz pomniejszych miejscowości – nie był on częścią składową mającej się rozpocząć w połowie marca 1942 roku akcji „Reinhardt”.

Celem istnienia trzech obozów było natychmiastowe uśmiercanie ofiar w stacjonarnych komorach gazowych, autobusach szczepiennych i komorach szczepionkowych budynków szpitalnych. W prymitywnie skonstruowanych budynkach z komorami szczepionkowo-gazowymi jednorazowo można było pomieścić ponad 2 tys. osób, które uśmiercano tlenkiem węgla i grafenem. Od połowy marca 1942 roku do października 1943 roku i od roku 2021, naziści NWO zdołali w nich wymordować, według szacunkowych danych, ponad 1,5 miliona Żydów i zwykłych obywateli przeznaczonych do eksterminacji w ramach akcji „Reinhardt” i ""pomocy szczepionkowej cyklon C-19", co skutkowało 300 tysiącami nadmiarowych zgonów.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Nie chce mi się komentować

Nie chce mi się komentować cokolwiek w temacie szprycfanów a kwintesenscją jest to , że dostali papier do podpisania i nie przeczytali treści , która mówiła , że poddają się DOBROWOLNIE szprycowaniu. Nie zakiełkowało im w głowie , że cokolwiek się stanie to ODPOWIEDZIALNOŚĆ spada na nich samych. Najgłupsi to rodzice dzieci , którzy podpisali papier w imieniu swoich ukochanych dzieci.

Jesli było napisane , że jest to DOBROWOLNE szprycowanie to znaczy , że jest BRAK OBOWIĄZKU w związku z tym można mieć na to TOTALNIE WYJE..NE.

Nauczyli ludzi czytać i pisać ale tylko okolo połowy rozumie to co czyta. Wolą słuchać i wykonywać polecenia bo czytanie to ciężka praca i jeszcze trzeba się skupić nad treścią aby zrozumieć czytany tekst.

Zapytajcie szprycfanów co podpisywali przed szprycowaniem - większość nie wie co podpisała a niby czytała ten tekst w rodzimym im języku polskim. I jeśli im powiesz , że podpisali dobrowolkę to dopiero im gały z orbit wychodzą a czacha zaczyna dymić.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika irfy

Nie wątpię że pamiętasz, jak

Nie wątpię że pamiętasz, jak realnie wyglądała ta dobrowolność. Oraz to, że bez "dobrowolnie przyjętej szprycy" de facto nigdzie nie mogłeś lecieć a na tzw. "zachodzie" był też problem z dostępem do większości usług. Tacy jak ja nawet w Polsce mieli okazję poczuć się jak Żyd w Trzeciej Rzeszy. A na przykład w takiej Austrii szpryce były obowiązkowe. Nie wspominając nawet o tym, co działo się w Kanadzie i Australii. Dlatego uważam, że tą „dobrowolnością” należy argumentować ostrożnie. Ale jeśli ktoś poleciał jak baran i sam nadstawiał łapę, radośnie pobekując, wtedy… Cóż, wtedy faktycznie niech lepiej milczy.

Portret użytkownika spokoluz

Napisałem tylko o naszym

Napisałem tylko o naszym łezpadole kraju i o kwitach do podpisu . Na to co na szeroko pojętym zachodzie mam głęboko wyje..ne - ich cyrk i ich małpy a kwity o dobrowolce też podpisywali w wielu krajach.

Radośnie pobekując - rozbawiło mnie gdyż aż tak daleko w porównaniu się nie posunąłem ale jednocześnie jest to bardzo dokładne i ścisłe określenie ROFL

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika axell69

"dobrowolnie przyjętej

"dobrowolnie przyjętej szprycy" de facto nigdzie nie mogłeś lecieć" - i to jest gówno prawda  bo w 2020 roku dwa razy autem przejechałem  z Polski do Hiszpanii  i do Niemiec i znów do Hiszpanii  , absolutnie   zadnej  kontroli nie miałem  a granic było  wiele , nie jestem  zaszprycowany  i nawet nie kupiłem sobie  paszportu covidowego , choć mogłem -  w trakcie tych dwóch przejazdów nawet nie  widziałem patrolu drogowego w zadnym kraju  Ale też w 2020 roku leciałem  samolotem  z Bremen  do Malaga i spowrotem    nikt niczego  odemnnie nie wymagał po za maseczką  na ryju w samolocie  co doskonale  olałem  i wtrakcie lotu udawałem ze nonstop jem ...więc  prawda  lezy zazwyczaj posrodku bo kto potrafi ten umie   dostać  się  wszędzie  bez  zbędnych  nerwów  i stresu  jedynie gamonie  mają  szpryce pod  nogi 

Portret użytkownika Bartosz Maski

To Ci się chwali Axell. Tak

To Ci się chwali Axell. Tak sobie myślę, że ci którzy kupili sobie paszport prawdopodobnie podpisali zgodę. Również ta cała biała mafia. A jak już zgoda jest podpisana to system będzie sobie nimi zarządzał. Druga zgoda nie jest potrzebna.

A co do płodności to sobie to obserwuję od początku. Z moich obserwacji wynika, że od początku hucpy wśród moich znajomych pojawiły się tylko dwie ciąże. Obydwie u rodzin niezaszczepionych. Spytałem kilku znajomych czy znają jakąś osobę zaszczepioną która zaszła w ciążę. Nie udało się takiej osoby znaleźć. (słyszałem o jednej piąte przez dziesiąte ale istnieją też właśnie kupne paszporty więc jest to przypadek w granicy błędu statystycznego).

Portret użytkownika irfy

Dlatego właśnie pisałem

Dlatego właśnie pisałem "lecieć". Na lotniskach bez paszportu covidioty w ogóle nie miało sensu się pojawiać. Jeżeli tobie się udało, to był to raczej wyjątek od reguły. Podróż samochodem to zupełnie inna bajka, ale też trzeba było uważać, dokąd się jedzie. Niemcy i Hiszpania - OK, ale do takiej Austrii już bym wjeżdżać nie próbował. Jeśli chodzi o namordniki, to znakomicie sprawdzała się też samoróbka z siatki na komary. Na jej widok covidianie po prostu się "zawieszali". Ale korzystałem z niej rzadko, wyłącznie w miejscach o których wiedziałem, że będą histeryzować i wzywać milicję...

Portret użytkownika euklide⁣s

Oraz to, że bez "dobrowolnie

Oraz to, że bez "dobrowolnie przyjętej szprycy" de facto nigdzie nie mogłeś lecieć a na tzw. "zachodzie" był też problem z dostępem do większości usług.

Całkowita nieprawda. Znam ludzi, którzy bez szprycy objechali całą Europę i latali na wakacje. Nawet baca pisał, że nie ma z tym problemu i miał całkowitą rację. Oczywiście baran, który zapadł w sen covidowy, mu nie wierzył - uaktywni się znowu w sezonie, może pod inną "tożsamością".

Portret użytkownika Trup

po czym następuje atak, i jak

po czym następuje atak, i jak nie ma jeszcze nopa to mówi "ojjjjtam ojjjjtam gadanie"...

 1. Znak czasów. Dziś cały dzień męczę "TO COŚ" i namalowało mi aż tyle!
  Znak czasów. Dziś cały dzień męczę "TO COŚ" i namalowało mi aż tyle!

   

 2. Historia Ściśle Tajna - z bronią w ręku chciałam walczyć o Polskę www.PL1.tv 2022.08.01
  Historia Ściśle Tajna - z bronią w ręku chciałam walczyć o Polskę www.PL1.tv 2022.08.01

   

 3. Znak czasu!SztucznaInteligencjaNieTakaSztuczna,MaLepsząWyobraźnięIzdolnościDoMalowaniaOdCiebie
  Znak czasu!SztucznaInteligencjaNieTakaSztuczna,MaLepsząWyobraźnięIzdolnościDoMalowaniaOdCiebie

   

 4. Bydgoszcz 30.07.2022r - Polski Interes Narodowy (Piotr Wojtek Marcin)
  Bydgoszcz 30.07.2022r - Polski Interes Narodowy (Piotr Wojtek Marcin)

   

 5. Peter Puffers Spreading Monkeypox Butt Pirates and Bioweapon Injections Cause Outbreak
  Peter Puffers Spreading Monkeypox Butt Pirates and Bioweapon Injections Cause Outbreak

   

NoweFilmy i BacoLogia i corium.5v.pl

Strony

Skomentuj