Niemcy wprowadzają reglamentację ciepłej wody jak za PRL

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

W Niemczech wprowadzono pilotaż Zielonego Ładu i wdrożono reglamentację ciepłęj wody, zupełnie jak w PRL gdy królował czerwony, a nie zielony komunizm. Koło historii się zakręciło i wróciliśmy do czasów minionych, ale dla Niemców (przynajmniej tych z zachodu) będzie to coś nowego.

 

Regres cywilizacyjny w Unii Europejskiej już jest faktem. Jednak większość ludzi nawet w najgorszych snach nie wyobraża sobie tego co nadchodzi z powodu zielonego komunizmu narzuconego na poziomie UE. Już wiadomo, że wesoło podążkmy w kierunku przyszłości w któej nic ni ebędziemy posiadać, samochody spalinowe będą zabronione - przynajmniej dla plebsu - koniec z lotami na wakacje - w zimie będzie chłodno bo nie będzie stać ludzi na ogrzanie i cofniemy się w rozwoju w dziwnym zbiorowym samobójstwie energetycznym, które zamierza popełnić Europa.

Chińczycy, Hindusi, Rosjanie patrzą się na to i pukają się w czoło, ale unijna wierchuszka wydaje się być zdeterminowana, aby zniszczyć kraje członkowskie unijne szalonymi regulacjami, bredząc jakieś nonsensy o ratowaniu planety. Przedsmak tego co nadchodzi jest w Saksonii. A konkretnie w Dippoldiswalde. Tamtejsza spółdzielnia mieszkaniowa ogranicza swoim lokatorom dostęp do ciepłej wody. Kąpiel możliwa jest od godz. 4 do 8 rano, potem pomiędzy 11 a 13 i od 17 do 21.

Oto część ceny zielonego szaleństwa, czeka nas dużo więcej nieprzyjemności. To jednak wygląda jak 'program pilotażowy' dla żyjących w blokowiskach.

 

Solą w oku klimatystów są posiadacze domów jednorodzinnych i toczy się obecnie w Niemczech debata aby zakazać posiadania włąsnych domó z powodów "klimatycznych". Nie ma wątpliwości, że tak jak zieloni komuniści spróbują wyrugować samochody spalinowe wysokimi podatkami, cenami paliw a ostatecznie zakazami, tak samo wezmą się za kułaków posiadających domy zmuszając ich do ich sprzedaży albo rujnując ich opłatami za powietrze tak samo jak fabryki czy elektrownie obecnie, albo dożynając katastrem.

 

Nie ma złudzeń. Polaków też to wszystko czeka, a rząd PiS grzecznie przyjmuje do wiadomości i implementuje w sposób dla plebsu niezauważalny, co tylko szalona UE wymyśli na polu ideologii klimatycznej. Dowodem na to są ceny węgla w Polsce, gdzie go po prostu zabrakło! Ta nieszczęsna władza ma taki plan, żeby zrzucać winę na Putina, podczas gdy to oni sami nałożyli sankcje na węgiel windując tym samym ceny, bo przecież wcześniej na rozkaz UE zaczęli likwidować koplanie - początkowo metodą na Covidka - teraz już na pełnej kurtyzanie. To wiązało się z redukcją wydobycia i z niedoborem, któy teraz zaspokajamy oczekując na mityczny statek z węglem z Kolumbii. Teraz ci zasrańcy proponują propagandowy program dopłat do węgla, który jest medialnym żartem i żaden skład węgla nie chce w tym patrycypować. No ale dzięki temu, rząd może mówić, że obniżył cenę węgla co jest oczywistym nonsensem. 

 

Przyszłość rysuje się w mrocznych zielonych barwach, a bierność ludzi w obliczu katastrofalnych poczynań rządzących nie nastraja optymistycznie i ludzie gotowi są uwierzyć, że marzną i nie mają ciepłej wody, ani samochodu, bo trzeba ratować planetę, albo bo kacapy biją się z banderowcami...ludzie są tak głupi, że to niestety działa.

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (14 votes)

Komentarze

Portret użytkownika elena

Program tani węgiel nie ma 

Program tani węgiel nie ma  dawać ludziom taniego węgla a służy jedynie do jawnego ukradzenia kilku miliardów rzekomych dopłat dla sprzedawców, które pan Sasin z kolegami PiS i Pinokiem pewnie już zainwestowali w ukropię.

Portret użytkownika inzynier magister

do tego powinni szybko

do tego powinni szybko zamknąć sklepy spożywcze w niemczech i wprowadzić nakaz kartek żywności oraz przymusowe jedzenie mięsa gatesa i sorosa GMO o smaku człowieka tak żeby wszyscy się rozchoroali ! Nie powinni mordować Polaków i Żydów w obozach koncentracyjnych bo to kiedyś będzie musiało i ich dotknąć co zrobili Polakom i Żydom ! Niech nas ochrania Matka Bożą i Duch Święty !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Aby polakom żyło się lepiej

Aby polakom żyło się lepiej powinni zamknąć  w pizdu  wszystkie świątynie  i przybytki  zbierajace od biednego narodu `ogromną  kasę za "bug zapłać " lub "co łaska" ,  i  łbie  spaprany  co do Polaków  masz rację  ale  ci  drudzy sami sobie to  zrobili  za własne pieniądze   i z własnej woli , więc nie pisz farmazonów  agencie szydowski 

Portret użytkownika Telekin

Przez swoją nienawiść do

Przez swoją nienawiść do Katolików, kmiocie, nie widzisz, że ostatnią ostoją normalności w Europie jest jeszcze ten Kraj, własnie dlatego że ludność jest wierząca czego najbardziej boją się "elyty" spod znaku bestii. Dzięki Kościołowi Katolickiemu i tej niesamowitej jedności przetrwaliśmy 80 lat rusko-żydowskiego zamęczania nas komunizmem.

Portret użytkownika Lommo

No właśnie nie wiem skąd

No właśnie nie wiem skąd admin wytrzasnął tą reglamentację ciepłej wody za komuny. Oczywiście chodzi u takie uogólnienie z reglamentacją. Niemniej jakieś młode po przeczytaniu wezmą to dosłownie i będą przekonani że za komuny ciepła woda była limitowana. A nic bardziej mylnego gdyż po pierwsze centralne ogrzewanie działało na zasadzie jak z fragmentu piosenki z tamtych czasów "kaloryfer parzy dziś zaczęli grzać", a ciepła woda pochodziła z wymienników w piwnicy technicznej i tym samym jej nie brakowało. Powiem więcej , wody lało się rzecz jasna ciepłej całą wannę. 

Strony

Skomentuj