Nie mężczyzna i nie kobieta. Wielka Brytania wezwała osoby transpłciowe do wykluczenia z turniejów kobiet

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Minister Kultury, Mediów Cyfrowych i Sportu Wielkiej Brytanii Nadine Dorris zaapelowała, aby osoby transpłciowe nie brały udziału w zawodach kobiecych – informuje portal Inside the Games.

 

Dorris odbyła spotkanie z przedstawicielami krajowych organizacji sportowych, gdzie wyraziła swoją opinię na ten temat.

 

„To trudna kwestia, ale była ignorowana zbyt długo. Niesprawiedliwe jest pozwalanie biologicznym mężczyznom konkurować z kobietami i nastoletnimi dziewczynami. Oczekuję, że organizacje sportowe będą przestrzegać polityki, zgodnie z którą konkurencyjny sport kobiet powinien pozostać kobiecy. Uczciwość jest ponad wszystko” — powiedziała Dorris.

 

Wcześniej Międzynarodowa Federacja Pływacka (FINA) zmieniła zasady dopuszczania osób transpłciowych do zawodów kobiet. Organizacja obniżyła znacznie dozwolony poziom testosteronu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika px2195

KURT GOEDEL THEOREM KNOWLEDGE

KURT GOEDEL THEOREM KNOWLEDGE REQUIRED, BUT NOT LIMITED TO.
     The gender is bio and spiritual construct. U can't change fixed phys. gender, rather spiritual/cultural/civil. THE GENDER UNDERSTANDING RELIES ON UNDERSTANDING OF DIFFERENTISM ::: SPIRITUAL DIFFERENTISM –TO PHYS. LOVE (BY SUMMARY this does is scientific–factual DIFFERENTISM OF BOTH, KURT GOEDEL THEOREM IS A HELPER – BY MATHS INDUCTION REASONING : ). Mind is spiritual–only contruct, NOT organ AS GOEDEL SET THEORY IMPICATES BY STRONG MEANS OF MATHEMATICAL STUDY DEDUCTIVE INSIGHT LOGIC (GOEDEL'S METALOGIC).
    If U can't perceive himself/herself outside phys. matter, you provoke war because u behave totally as animal. Are u animal, stupid ppl from Poland, US, GB, RU, UA? Or even worse, hipocrites of condemnation WTF?

Portret użytkownika KittySlayer

Te sprawy związane z

Te sprawy związane z seksualnością są w UK na tapecie od długiego czy bardzo długiego czasu, pedalstwo szczerzy się i jest obecne w każdej dziedzinie życia, nawet i publicznie w różnych programach bardzo często spotyka się niesmaczne żarty z pedalstwa i różnych dewiacji.

W zasadzie to nie ma się co dziwić, bo są nawet podejrzenia, że któraś z wcześniejszych Królowych była takim obojnakiem czyli babsztylem  z jajami a nie pamiętam (zabijcie mnie) o którą to konkretnie Władczynię chodziło.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika Vetinari

W historii kraju były łącznie

W historii kraju były łącznie 4 królowe (5 jeżeli liczyć nieszczęsną Jane Gray ściętą po 2 tygodniach przez "Krwawą" Mary), jak już to właśnie o Marii Stuart mogły być takie pogłoski, bo była szczerze nienawidzona i nie miała w kraju nikogo poza wrogami, w dodatku miała ciążę urojoną, ale nigdy żadnego dziecka nie miała, ale raczej nic takiego nie było prawdą biologicznie.

Najsłynniejszym przypadkiem osoby transpłciowej na tronie był cesarz rzymski Elegabalus, który prostytuował się by mężczyźni go gwałcili i oferował nagrodę dla lekarza który go wykastruje i wystruga mu sztuczną waginę, tylko w tamtych czasach nie było jeszcze takich możliwości.

Portret użytkownika Marcin1800

Do czego ten świat zmierza  ,

Do czego ten świat zmierza  , teraz nie będzie można używać wyrazów  czarny i biały , bo to rasistowskie . 

Nie będzie podziału na kobiety i mężczyźni tylko , co ? Obojniaki ?

Jestem ciekaw jak w przyszłości będzie się robić dzieci ? 

Chyba w probówkach .

 

Strony

Skomentuj