Norweska feministka może trafić na trzy lata do więzienia za twierdzenie, że biologiczni mężczyźni nie mogą być lesbijkami

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Rewolucjoniści często padają ofiarą rewolucji, którą sami pomagali rozkręcić. Właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia w Norwegii. Jednej wojującej feministce grozi do trzech lat więzienia za stwierdzenie, że biologiczni mężczyźni nie mogą być lesbijkami.

Christina Ellingsen z globalnej organizacji feministycznej Women's Declaration International (WDI) jest w trakcie policyjnego śledztwa za stwierdzenia w internetowych wpisach, w których skrytykowała transaktywistyczną grupę FRI.

„Dlaczego FRI uczy młodych ludzi, że mężczyźni mogą być lesbijkami? Czy to nie jest terapia konwersyjna? - napisała na Twitterze Ellingsen .

Zakwestionowała również zasadność identyfikacji jako lesbijka doradczyni FRI, Christine Jentoft, ponieważ urodziła się biologicznym mężczyzną.

„Jentoft, który jest mężczyzną i doradcą w FRI, przedstawia się jako lesbijka – tak szaleje organizacja, która rzekomo działa na rzecz ochrony interesów młodych lesbijek. Jak to pomaga młodym lesbijkom, kiedy mężczyźni też twierdzą, że są lesbijkami?” pyta Ellingsen

"Jesteś mężczyzną. Nie możesz być matką” — napisała Ellingsen do Jentofta.

Amnesty International oskarża również Ellingsen o nękanie za to, że powiedziała, że Jentoft jest mężczyzną w ogólnokrajowej telewizji”, donosi Reclaim the Net 

 

Norweskie przepisy dotyczące przestępstw z nienawiści stały się w zeszłym roku bardziej drakońskie, aby krytyka ideologii płci stała się przestępstwem, a Ellingsen grozi do trzech lat więzienia, jeśli zostanie skazana!

„W niektórych grupach fakt, że kobiety i dziewczęta są kobietami, a mężczyźni nie mogą być kobietami, dziewczętami, matkami lub lesbijkami, jest uważany za nienawistny”, powiedziała Ellingsen w wywiadzie dla Reduxx , dodając, że policja prowadzi śledztwo w sprawie „za kampanię na rzecz praw kobiet. ”

Uznała też, że fakt, iż policja może legalnie prowadzić dochodzenia i prześladować kobiety, które angażują się w prawa kobiet, jest niepokojący. To jest nowe terytorium w Norwegii, więc wynik śledztwa jest ważny, zarówno jeśli sprawa zostanie umorzona, jak i jeśli doprowadzi do procesu.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika XD

gratuluje stopnia zidiocenia.

gratuluje stopnia zidiocenia... facet, który jest kobietą, która jest lesbijką, która zawsze chciała być facetem, który zawsze bardziej wielbił mężczyzn... naprawde musicie przez to wsystko przechodzić operacjami by zdać sobie sprawe ze jestescie gejlordami? Biggrin

Portret użytkownika Endymion

Gejlord; znakomite określenie

Gejlord; znakomite określenie.. kręcę się po centrum miasta i widzę tego coraz więcej.. dziewczyny mają kolczyk w nosie jak byk, to ich znak rozpoznawczy. Tęczowa knajpa, z którą współpracuję w ramach zaopatrzenia, jest najlepszym klientem firmy, co znaczy tylko tyle ile tego tam się zbiera dziwactwa. Pedały na ulicy nie obnoszą się tak jak lesby, bo byłby wpierdol od kiboli, a kobiet nie biją Wink

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Ilonka Kapiszon

Poczytajcie sobie dzieła

Poczytajcie sobie dzieła karol darwin, ten ajnsztajn kurde, po co psujecie sobie głowy pismem świętym albo innymi dziełami starożytnych. Dużo jest literatury naukowej, karol marks, karol darwin, bil gejc, hitler też napisał książkę, tym się zajmij a nie będziesz krytykował stare pisma, nie rozumiesz to zostaw to. 

Portret użytkownika Daria Sałata

Słuchajcie wy ateiści

Słuchajcie wy ateiści odpierdolcie się od pism starożytnych, wy macie swoje teoryjki karola darwina i kopernika, o co wam chodzi , macie swoje i od..... jeb się. Co was tak boli, nie rozumiem.

Portret użytkownika piotr

A ,,nasze" władze utrzymują

A ,,nasze" władze utrzymują stosunki z tym domem wariatów zwanym Norwegią i jeszcze chcą nasze bezpieczeństwo energetyczne na nich opierać. A jeśli ich parlament uzna, że np powietrze jest gazem ziemnym a krytyka tego stwierdzenia to ,,mowa nienawiści" i będą nam tłoczyć przez bałtycką pipę powietrze?

Strony

Skomentuj