Musk o planie Tesli: „Naszym celem jest zmiana infrastruktury energetycznej Ziemi”

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Na spotkaniu z pracownikami Tesli założyciel i dyrektor generalny Elon Musk przedstawił koncepcję „Tesla Master Plan. Część 3, strategiczny dokument opisujący zamierzenia firmy na najbliższe 10 lat”.

 

Musk uważa, że firma skupi się na globalnym skalowaniu, co powinno zmienić produkcję samochodów, wydobycie surowców i recykling w „zielony” przemysł. Ważne jest, aby zrozumieć, że Musk prawie całkowicie zrealizował dwie poprzednie części planu.

 

Elon Musk postanowił podzielić się niektórymi szczegółami swojej wizji strategii biznesowej firmy w ramach wewnętrznego spotkania Tesli. Według Electreka, pracownik zapytał Muska, jaki jest nowy cel strategiczny firmy. W odpowiedzi Musk powiedział, że celem tym jest osiągnięcie dużej skali we wszystkich obszarach biznesu. Dzięki pojazdom elektrycznym i systemom magazynowania energii Tesla chce popchnąć ludzkość w kierunku zrównoważonej, bezemisyjnej przyszłości.

 

„Aby zmienić całą infrastrukturę energetyczną i transportową Ziemi, musimy mieć bardzo dużą skalę. Jeśli zaczniemy np. od 300 TWh mocy zainstalowanej w pojazdach i stacjonarnych (baterie), to musimy zrozumieć, jak osiągnąć ten wolumen w zakresie wydobycia i przetwarzania, ale jednocześnie wykonać pracę w sposób zrównoważony” - wyjaśnił przedsiębiorca . „To jest trzecia część Master Planu - osiągnąć niezbędną skalę, aby faktycznie zmienić całą infrastrukturę energetyczną Ziemi” – powiedział Musk.

 

Jak dokładnie Musk zamierza osiągnąć swój cel, wciąż nie wiadomo. Jednak niektóre operacje Tesli już wskazują na podejście do realizacji tego planu. W ciągu ostatnich kilku lat firma zawarła kilka umów z przedsiębiorstwami górniczymi jednocześnie i dostarczyła swoje akumulatory wielu przedsiębiorstwom użyteczności publicznej.

 

Ponadto w niedawnym wywiadzie dla FT Musk powiedział, że jego firma rozważa wejście w sam biznes górniczy. Wcześniejsze „Plany Tesli” zostały zaprezentowane odpowiednio w 2006 i 2016 roku. Opisali po prostu, co firma planuje zrobić przez następne dziesięć lat. Na przykład w swojej pierwszej mapie drogowej Elon Musk obiecał stworzyć elektryczny samochód sportowy, a następnie wykorzystać pieniądze do zaprojektowania dwóch tańszych samochodów elektrycznych. Ten plan, podobnie jak drugi w 2016 roku, został zrealizowany niemal w całości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Norwegowie już rozpoczynają

Norwegowie już rozpoczynają wodorowe turbiny ! Zaraz akcje muska spadną na ryj i iluminacki przemysł bateryjny! Chyba że bilderbergo przypuści atak na Norwegów i się wycofają ! Zależy czy Norwegowie mają u siebie tak jak Polacy zdrajców z loży lucyferian w ichnim rządzie ?! My Polacy musimy postawić wszystko na Jezusa Chrystusa Maszijacha Jedynego Zbawiciela !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dominikq

wole pojazd mechaniczny jaki

wole pojazd mechaniczny jaki posiada przyspieszenie 3 sekundy do 100 km na godzine na rope czyli benzyne niz 30 sekund wodorowy badz wode wodor to kolejna zydowska bzdura tu chodzi o stopy metali patenty i silniki wysokoobrotwe wytrzymalosc materialu sprawnosc silnika spalinowego to do 7 procent ukrywana technologia powyzej 50 procent, przy tej samej ilosci paliwa zuzywanego, norwedzy to zydowskie korwy,

Portret użytkownika Set

Prawidłowa pisownia

Prawidłowa pisownia narodowości to Żyd z wielkiej litery (i zet z kropką), tak jak Niemiec, Polak, Rumun, bez względu na sympatie i antypatie.

Skoro nie umiesz pisać, to jak możesz umieć prowadzić jakiekolwiek auto?

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Społeczeństwo pozna Jezusa

Społeczeństwo pozna Jezusa tylko wtedy kiedy narodzi się z wody i ducha. Jezus będzie idealnie balansował między sprawami materialnymi a duchowymi Tzn. że Jezus nie będzie jakimś wywrotowcem który będzie kazał się nam cały czas modlić ani nie będzie hipisem który będzie kazał wszystkich w koło kochać a wchodzić w jego misję będą aspekty materialne , finansowe, prawne.

Jezus ma cały plan zbawienia i oparty jest on o świat materialny i duchowy jednocześnie. Zatem będzie tworzył przepisy, ustawy , wynalazki itd. a wszystko to będzie tak dobre, że przez jego działalność będziemy wielbić Boga i wzrastać duchowo. Jednak najpierw każdy z nas musi zmartwychwstać w wierze. 

Biblia cyt. 

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego26 To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. 7 Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie3 narodzić. 

Musimy obudzić się właśnie w takim przekonaniu jak każe nam Jezus a wtedy zrozumiemu, że jest on nam  niezbędny by nasze społeczeństwo zdrowo się rozwijało. 

Lindsey- zmartwychwstanie koło wody życia

https://youtu.be/Qg7L0OQiN78

Lindsey- drzewo życia i duch w postaci świetlnej kuli

https://youtu.be/ScVWkYZkZFk

Opis wody życia. 

https://youtu.be/PgmAkM39Zt4

 

Portret użytkownika Q

Pitolosz kocopoły takie, że

Pitolosz kocopoły takie, że szkoda gadać. Jaki Jezus, jakie plany, wynalazki i ustawy ? (skąd niby miałbyś o tym wiedzieć ?) Odpływasz dryfując po krainie fantazji i tyle.. Nie ma żadnego "zbawiciela" ani Jezusa (chyba, że masz na myśli kogoś z żyjących w ameryce południowej o imieniu wymawianym -"hesus")- bo ten biblijny to już dawno nie żyje a nawet gdyby istniał jako byt niematerialny to co go by miał obchodzić ten ziemski burdel ?? Tworzysz swoją własną religię na własny "użytek" i coraz bardziej odklejasz się od rzeczywistości ... "wierzyć" - to sobie można w dobre zakończenie z morałem a nie w bogów jakichś co przyjdą i rozwiążą ludzkie problemy.. 

Portret użytkownika ​​euklides

W Polsce plan już się udał.

W Polsce plan już się udał. Program chrust+ zmienił infrastrukturę energetyczną kraju na wczesno-średniowieczną, z tą różnicą, że wtedy nawet największa kurwa feudalna nie uciskała chłopa reglamentując mu ten chrust i każąc za niego płacić...

Skomentuj