Chińczycy zdławili protesty w stylu New World Order za pomocą QR

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Chińskie władze pokazały jakie są obecne możliwości prześladowania ludzi w nowym świecie, który został wykuty niedawno. Najpierw poblokowano depozyty bankowe wielu przedsiębiorcom, a kiedy ci chcieli zaprotestować, ich elektroniczne paszporty Covid 19 zostały przeprogramowane przez władze na kolor czerwony. Bez zielonego koloru Chińczycy są traktowani jak kryminaliści.

 

W Chinach już teraz gdy ktoś podpadnie, włącza mu się czerwony kod cowidowy w telefonie. Ktoś taki jest wtedy automatycznie kimś w rodzaju antyszczepionkowca i staje się totalnie uziemiony. Nie może na przykład jeździć koleją czy latać samolotem. Nie jest w stanie wykonywać prostych rzeczy, na przyklad nie wolno mu wejść do restauracji czy robić zakupów. Zupełnie jak jeszcze niedawno w UE. 

 

Warto sobie uzmysłowić, że kilka miesięcy żyliśmy w podobnej rzeczywistości, tylko z dnia na dzień nagle zmieniła się narracja i stwierdzono, że ten Covid to jednak tylko taki katarek dłuższy, Mimo to o dziwo w UE przedłużono paszporty cowidowe o rok. To dobrze nie wróży i być może wkrótce i do nas, jak poprzednio, dojdzie ten niewyobrażalny zamordyzm covidowy jaki widzimy dzisiaj w Chinach.

 

Warto przypomnieć, że podobne działania wobec protestujących podjęto wcześniej w Kanadzie. Tam wyłączanie kont bankowych stało się metodą na łamanie wszystkich krytyków. Blokadą konta ukarano nawet dostawców pizzy, którzy dowozili prowiant dla protestujących. Wrogowie systemu nie będą się mogli już tak łatwo ukryć w nowym porządku swiata, albo się dostosujesz albo giniesz. 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika oswiecony77

sadzac w co wierza

sadzac w co wierza chrzescijanie w wiekszosci raczej nie ujrza nowej ziemi Wypaczyli nauki Jezusa Natworzyli sekt ze 150 W kazdej pieprza co innego katolicy prawoslawni yehowi protestanci i cala lista nieskonczona 7 Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie3 narodzić.3 W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie1, nie może ujrzeć królestwa Bożego». 8 Wiatr4 wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha». Kazda religia jest z tego upadlego swiata wiec i jest nim przesiaknieta Allahowi kto sie objawil azeby spisal koran ??? a katolikom kto sie objawia to w fatimie medziugorie itp nie wspominam o hinduizmie bo tam juz tyle tych demonow rzadzi ze nie mozna ich zliczyc 19 A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. 20 Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. 21 Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu». WIERZYCIE BARDZIEJ SWOIM RELIGIOM cala europa ameryka chrzescijanska jest zaklamana hipokryzja chciwosc wojna A Jezus mowil cos innego niz ucza was kaplani i co robicie

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika orka

Bandytyzm dopiero się

Bandytyzm dopiero się rozkręca. Kto powiedział, że bandytą nie może być w imieniu prawa polityk? Zamordyzm w swej najczarniejszej wersji to zwykły bandytyzm i prawo mafii, zamordyzm właśnie wychylił się zza węgła i patrzy co poprawić by udupić, podporządkować sobie wszystkich.

Strony

Skomentuj