Zdrowi młodzi ludzie umierają nagle i niespodziewanie na tajemniczy syndrom

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Osoby w wieku poniżej 40 lat są zachęcane do badania serca, ponieważ mogą być narażone na zespół nagłej śmierci w wieku dorosłym. Zespół ten, znany jako SADS, jest śmiertelny dla wielu osób, niezależnie od tego, czy prowadzą prawidłowy i zdrowy tryb życia.

SADS to „ogólne określenie niespodziewanych zgonów u młodych dorosłych”, które najczęściej występują u osób poniżej 40 roku życia. Termin ten jest używany, gdy sekcja zwłok nie pozwala ustalić oczywistej przyczyny zgonu. 

 

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że ponad połowa z 4000 rocznych zgonów dzieci, nastolatków i młodych ludzi z powodu SADS ma jeden z dwóch głównych znaków ostrzegawczych.

 

Objawy te obejmują rodzinną historię diagnozy SADS lub nagłą niewyjaśnioną śmierć członka rodziny, a także omdlenia lub konwulsje spowodowane wysiłkiem, podekscytowaniem lub przerażeniem.

 

Eksperci sądzą, że przyczyny mogą tkwić w genetycznych. Konieczne są jednak dalsze badania, aby lepiej zrozumieć to zjawisko. 

 

Trzeba przyznać, że to niezwykłe w XXI wieku, że nauka stała się aż tak serwilistyczna wobec polityki, że uczeni są gotowi do wymyślania dowolnych nonsensów, nowych dziwacznych zespołów chorobowych, byle tylko nie połączyć kropek i nie dojść do najbardziej oczywistego wniosku, że nasilenie się nagłych niewyjaśnionych zgonów może mieć związek z pewnymi substancjami, które masowo wstrzykiwano niedawno ludziom na całym świecie. 

 

Teraz, zamiast przyznać się do błędu, zdawałoby się poważni ludzie, opowiadają bajeczki o tym, że młodzi ludzie nagle umierają masowo na serce z powodu...zmian klimatu, pościelenia niewłaściwie łóżka czy też z powodu tajemniczych chorób, w które są składa że medialnie promowane, byle tylko nie stwierdzić tego co od razu się nasuwa na myśl. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.6 (36 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

tydzień temu prezio duda

tydzień temu prezio duda rozpoczął akcję jeżdżących autobusów zdrowia bo się wystraszyli nagłej ilości zgonów poszvczepiennych ! to musi być już olbrzyia ilość zgonów wśród Polaków ! u znajomych ci którzy się poszczepili to albo są już w grobie albo umierają ! straszne wyglądają ci co umierają,... Edyta Górniak coś chciała powiedzieć prawdę to ją zaszczuli a lekarza Hałata od ujawnienia zgodnów poszczepiennych i grafenu w szczepionkach zamordowai enwuowcy !

„5 lipca lek. Zbigniew Hałat w rozmowie w telewizji internetowej PL1.TV mówił o odkryciu hiszpańskich naukowców, którzy dowiedli obecności grafenu w szczepionkach przeciw COVID-19. Jego zdaniem namagnesowane nanocząsteczki grafenu są odpowiedzialne za przyciąganie magnesu do ramienia, w które podana była szczepionka. Twierdził, że nanocząsteczki grafenu są wzbudzane z zewnątrz przez stacje nadawcze telefonii komórkowej 5G i w ten sposób umożliwiają sterowanie naszym zachowaniem. Zdaniem Hałata grafen w szczepionkach znajduje się celowo by, poprzez edycję naszego genomu, stworzyć z ludzi super-żołnierzy, oraz kontrolować ich płodność.”

Prezydent: Mobilna strefa zdrowia w ramach programu "Zdrowe Życie" rusza w Polskę. 

Częścią pilotażowego programu "Zdrowe życie" jest mobilna strefa zdrowia, która dzisiaj rusza w Polskę i na początek odwiedzi 9 miast; będzie tam można porozmawiać z lekarzami specjalistami i wykonać podstawowe badania - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda.

Projekt "Zdrowe Życie" to ogólnopolska akcja zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę. Ma promować profilaktykę zdrowotną wśród Polaków. Temu mają służyć bezpłatne badania, konsultacje medyczne i edukacja zdrowotna. Projekt przygotowano przy współpracy czterech instytucji: Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Aktywów Państwowych, Narodowego Funduszu Zdrowia i PZU SA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wykształcony z dużego miasta

Tiaa. Ja też zaszczepiony i

Tiaa. Ja też zaszczepiony i już umarłem w męczarniach po lekturze grafomanskiej ramoty autora w jednej osobie admina. Komentarze, które tu czytam dowodzą, że polski ciemnogród zasiedlony przez rzesze płaskoziemców ma się nad podziw dobrze.

Portret użytkownika Sławek Kliszon

Panie uczony, za mało żeś

Panie uczony, za mało żeś wzion, zobaczymy co powiesz na kolejne szprycunki od bila gejca, tym razem zapowiedział że będa mocniejsze strzały nastawiać w biolabach.

"że polski ciemnogród zasiedlony przez rzesze płaskoziemców ma się nad podziw dobrze"  czy tak dobrze , hehe dobrze to mają politycy i telewizyjne kurwiszony. Ciemnogród idzie po chrust i szczawik.

 

Portret użytkownika Kropa__83

niedoczekanie Człowieku.. żal

niedoczekanie Człowieku.. żal mi Ciebie i Twojej ograniczonej świadomości... korzystaj z życia bo każdy kolejny dzień może być Twoim ostatnim, i możesz to wypierać i nie wierzyć, ale w głębi duszy dobrze wiesz że spierdoliłeś sprawe na całej linii i nie ma odwrotu Szczepanie... ! Rip

Strony

Skomentuj