Pojawił się dron, który atakuje przestępców paralizatorem

Kategorie: 

Źródło: tg

Firma Axon zajmująca się technologiami obronnymi ogłosiła, że stworzyła drona, który może szybko zneutralizować przestępcę. Axon, firma z Arizony, produkuje paralizatory. Teraz ogłosiła, że znalazła sposób na rozwiązanie problemu z dużą liczbą masowych strzelanin.

 

Firma opowiedziała o swoim nowym projekcie, tj. zdalnie sterowanym kwadrokopterze. Urządzenie posiada kamerę wideo Axon Air i miniaturową wersję broni ogłuszającej Taser.

 

Po aktywacji paralizator wystrzeliwuje dwie małe strzałki, które są połączone z urządzeniem cienkim drutem. Kiedy te strzałki trafiają w osobę, zamykają się i osoba zostaje uderzona wyładowaniem elektrycznym. Idealnie, powinno to skutkować tymczasowym ubezwłasnowolnieniem danej osoby, chociaż zdarzają się zgony z powodu takiej broni.

 

Dron stanie się częścią większego systemu, będzie obejmował całą sieć kamer monitorujących. Bezzałogowce zostaną umieszczone w szkołach, przedsiębiorstwach i innych miejscach. Twórcy mają nadzieję, że to połączone podejście zatrzyma masową strzelaninę w mniej niż 60 sekund.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Fiona Zając

I bardzo dobrze, powinien

I bardzo dobrze, powinien atakować anty szczepionkowców, foliarzy, staruszki które nie moga zakładać maseczek bo się duszą, starszych niepokornych panów, jak ktoś nie płaci podatku na telewizję, ruskie onuce, mechaników samochodowych , celebrytów i polityków omijać Smile

Portret użytkownika ​​euklides

Dron stanie się częścią

Dron stanie się częścią większego systemu, będzie obejmował całą sieć kamer monitorujących. Bezzałogowce zostaną umieszczone w szkołach, przedsiębiorstwach i innych miejscach. Twórcy mają nadzieję, że to połączone podejście zatrzyma masową strzelaninę w mniej niż 60 sekund.

Ci głupsi w 60 sekund zrobią rozpierdol nie bacząc na drona, a ci mądrzejsi najpierw oślepią kamery/wyłączą drony, a potem wkroczą do akcji.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika RhumekFr

Świetne rozwiązanie. Dron w

Świetne rozwiązanie. Dron w każdej sali lekcyjnej, jadalni, stadionie, restauracji, świątyni, sypialni, samolocie, statku, kiblu. Jest kasa do wzięcia ! Kto tylko krzywo spojrzy to na wszelki wypadek..........Za dwa lata będzie nas co najwyżej 10 milionów.

Pamiętam czasy kiedy witka wierzbowa skutecznie działała nawet zapobiegawczo

Portret użytkownika Endymion

"RAPORT MNIEJSZOŚCI",  film

"RAPORT MNIEJSZOŚCI",  film proroczy..Ktoś lub coś zasądzi, że jestem skłonny do popełnienia przestępstwa, najgorszego we Wszechświecie, czyli podważania prelogatyw władzy najeźdzcy, wyrok wydany, a ja zlikwidowany. SI oraz drony KACI załatwią sprawę, Sędzia Dred to przeżytek. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika KittySlayer

"Pojawił się dron, który

"Pojawił się dron, który atakuje......"

cel czy cele jakiekolwiek - można spacyfikować niewygodną demonstrację albo pozbyć się przeciwnika politycznego albo np. redaktora który publikuje niewygodne artykuły itd - i to leży w gesti tego który steruje dronem - w wersji podstawowej, to paralizator ale może być coś innego np. trucizna, która nie pozostawia śladów i jej użycie daje efekt jak np. zawał serce

Nie trudno sobie wyobrazić, że te drony dostają się w ręce przestępców albo terrorystów a skoro są to i się w te niepożądane ręce dostaną.

Jest po prostu fajnie.

„Veritas est adequatio rei et intellectus”

Portret użytkownika Endymion

Terroryści nie istnieją,

Terroryści nie istnieją, przestępcy chcą zarabiać, a nie zabijać. Jedynym mi znanym terrorystą, są to rządy WOLNYCH I DEMOKRATYCZNYCH PAŃSTW. Terror maseczkowo sanitarny, kto wprowadził? Przecież nie abdullachy. Inflacja, wojny, bieda, drożyzna. 420 osób zatrudnionych w kancelarii prezydenta, co to jest tylko długopisem i aktorem z miną budynia przed kamerami, to jest terroryzm, jawnie okupują nasze podatki. Z tej kliki 140 ma wykształcenie prawnicze, a kancelaria prezydenta zamawia operaty prawne u firm zewnętrznych, hehe. To nie jest mafia urzędniczo prawnicza, to są prawdziwi terroryści, a nie jakiś Osama stworzony przez CIA, albo ISSI stworzone wspólnie przez Usrael.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika inzynier magister

no ale za jakiśczas zwykli

no ale za jakiś czas zwykli ludzie którzy nie zgadzają się na znamię bestii będą uznani za groźnych przestępców ! to jest szykowane na chrzescijan i normalnych ludzi którzy będą stawiać opór władzy bestii 666 !

Wróćmy jeszcze na chwilę do wypowiedzi mnicha z klasztoru Shaolin. W radzie jaką dawał Bruce'owi Lee była i ta, że należy zniszczyć sztucznie wykreowany obraz by złamać wroga, stąd pamiętajmy o przepowiedni Apokalipsy: "I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii (charagma χαραγμα), tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (therion θηριον) na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii (charagma χαραγμα) lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii (charagma χαραγμα) przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" Apokalipsa 13:11 "otrzymują znamię

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj