Zachodnie media nagle zaczynają zauważać, że Ukraina przegrywa wojnę z Rosją

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europejczycy zostali głęboko zanurzeni w proukraińskiej propagandzie i często nie zauważają prawdziwego oblicza wojny na Ukrainie. Media tak długo przekonywały, że znienawidzona Rosja przegrywa wojnę z Ukrainą, że niektórzy naprawdę w to uwierzyli. Czas jednak na powrót do rzeczywistości i nawet w polskich pisowskich mediach, można już przeczytać coraz więcej artykułów nieśmiało sugerujących, że Ukraina jednak przegrywa. Jak jest naprawdę? 

 

Utrzymywanie wszystkich tak długo w stanie wiary w ukraińską propagandę wojenną było możliwe tylko dlatego, że niemal od początku wojny, ocenzurowano całą propagandę rosyjską. Tak właściwie utrudniono dostęp do serwisów rosyjskojęzycznych bo dla chcącego nic trudnego, ale wiedza na temat rosyjskiego punktu widzenia jest praktycznie nieobecna w Europie. 

Prawdopodobnie cenzurę wprowadzono po to aby kłamać bezkarnie i zarządzać oczekiwaniami ludzi, tak aby dawali się łatwiej okradać, w celu zachowania złudzenia bezpieczeństwa. Wciąż słyszymy, że to nic, że jest inflacja i paliwo po 8 zł, "ale przynajmniej nie spadają bomby". Tylko, że drożyzna to jest rodzaj bomby, niszczącej gospodarkę. 

 

PiSowcy od 3 miesięcy przekonują nas, że Polska jest na wojnie z Rosją, mimo, że nie jest i rozbrajają się konsekwentnie oddając Ukraińcom polskie uzbrojenie w tym ponad 200 czołgów T-72 i 18 sztuk najnowocześniejszych haubic samobieżnych Krab. Zapewne PiSowcy dają im znacznie więcej tylko nie o wszystkim jeszcze wiadomo. A jakie są rezultaty tej postawy? 

 

Wbrew temu co opowiadają polskojęzyczne przekaziory, Ukraina wcale nie wygrywa wojny, a wręcz przeciwnie. Postępy armii rosyjskiej na południowym wschodzie Ukrainy są już kwestią oczywistą. Niemal całe terytorium Ługańskiej Republiki Ludowej znajduje się już pod kontrolą Rosji, a ofensywa w Donbasie cały czas postępuje i ukraińskie wojsko ucieka oddając teren, co polskie media nazywają "ewakuacją", byle tylko nie nazwać tego po imieniu. 

Warto też odnotować, że Ukraińcy przygotowali również kontrofensywę w okolicach Chersonia. Nie ma jednak doniesień o jakichkolwiek jej sukcesach. Jedyna wiadomość w tym temacie jaka pojawiła się w Polsat News sugeruje, że rosyjscy żołnierze szukają tam pracy przy zbiorach truskawek... 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (13 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Tak czy siak Rosja to cieńki

Tak czy siak Rosja to cieńki Bolek jest. Z dzikimi ukrami nie mogą sobie poradzić. Jak to grzmiał piesek putka Ławrow? W tydzień wojska Rosyjskie były by w Paryżu? Nosem w dupę kurwa. A paliwo na Orlenie w Bydzi jest 98 za 8.59! Do poniedziałku podskoczy do 9zł. A do grudnia ma wzrosnąć do 15zł. Czy to zniechęci polaczków do dzikiej jazdy swoim wziętymi na kredyt suvami? Wątpię w to. Kiedyś w latach 80tych znajomy mojego ojca  zaprosił nas do siebie i się wręcz chwalił czego  to on w domu nie ma. Czyli pralki, telewizora meblościanki itp. Mój ojciec odpowiedział mu ty to najpierw spłać a później sie chwal. Żebym nie musiał kiedyś po to przyjść. Był komornikiem krótki czas Smile Dzisiaj jest tak samo nabrali kredytów na 30 lat nakupowali samochodów domów mieszkań i elitę udają a to zwykłe polaki robaki są nic więcej.

kolo21

Portret użytkownika izi

Wolaczku, z dziada pradziada

Wolaczku, z dziada pradziada ubeku, nie martw się o Polaków. Radziliśmy sobie za okupacji ruskiej, szwabskiej, sowieckiej. Za żymskiej też sobie jakoś radzimy i poradzimy. Martw się o siebie i sobie podobnych, bo po IIIWŚ zostanie z was, pasoży( )y garstka. Ku przestrodze dla ludzkości.

Portret użytkownika ruskiekurwy

a czemu admini nie napiszą o

a czemu admini nie napiszą o porazkach rosji? Rosja miała wygrać wojnę w 3 dni, mija 100 dni i dalej nie wygrali Biggrin druga armia świata, brawo

a media zachodnie zauwazają, że ukraina nie ma czym sie juz bronic, to ze w dlugotrwalej wojnie na wyniszczenie i zasoby ukraina nie ma szans i to bylo mowione od początku, tylko wy kurwy zwani adminami robicie szambo z informacji, typowa putinówka.

jebac was kurwy

Portret użytkownika Kot732

Nie nerwusajta sie. Wszytsko

Nie nerwusajta sie. Wszytsko idzie jak trzeba, ukraińskie gówna np. już od 2 m-cy nie nagrały nic z bayraktara, zostały im tylko filmiki z Karabachu i z początku operacji  Biggrin

A że trwa przydługo ? Cóż, Upadlina była jak dwie Francje, a Rosja tam posłała w sumie 190 tys. wojska, więc musi trwać długo, Rosja jest gotowa na długie mielenie faszystów, po ukrainie i tak smród nie zostanie, a bandycki zachód przypominam - nie ma surowców, ani nawet żarcia, narkoman kijowski płaci im jeszcze zbożem za broń, którą potem iskandery rozpierdalają, ale i to sie skończy  Biggrin

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Strony

Skomentuj