Pandemiczny Traktat WHO nie został przyjęty, ale to tylko kwestia czasu

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Pojawiło się trochę zamieszania co do tego, co wydarzyło się na spotkaniu WHA75 – wielkim spotkaniu Światowej Organizacji Zdrowia - WHO, które zakończyło się w zeszłym tygodniu. Najważniejsza informacja jest taka, że "Traktat pandemiczny” nie został odrzucony, tylko odłożony w czasie. 

 

Kontrowersyjny dokument, który robi z WHO niemal rząd światowy nadal jest na stole i wygląda na to, że nadal jest zagrożeniem. Cenzura internetu zwana ACTA, też początkowo upadła, tylko po to, aby potem wrócić jako ACTA 2 i obecnie jesteśmy wszyscy pięknie chwyceni za twarz w zakresie wolności słowa w Internecie. Elity nie poddają się, tylko rozkładają cele na dłuższy okres czasu. 

 

Podobnie mają się sprawy z traktatem pandemicznym. Pozornie przepadł, ale to złudzenie i wcale nie koniec zagrożenia. 

 

Przypomnijmy, że zaproponowano zmiany istniejących międzynarodowych przepisów zdrowotnych. W ramach projektu nowego prawa zawarto szereg propozycji opracowania nowego międzynarodowego traktatu o gotowości i reagowaniu na pandemię.

 

W ramach przygotowań do spotkania WHA75, Stany Zjednoczone przedstawiły propozycję poprawek do 13 różnych artykułów w istniejących przepisach.r Zaproponowane poprawki spotkały się z oporem, głównie narodów afrykańskich, przy wsparciu kilku innych krajów, jak Brazylia czy Rosja. 

 

Zgodnie z Konstytucją WHO, 2/3 członków musi wyrazić zgodę na wprowadzenie zmian tego rodzaju. Tak się nie stało, więc pierwotna propozycja została wyrzucona do kosza.

 

Ale nie oznacza to, że cały pomysł przeforsowania traktatu uoadl. Wręcz przeciwnie. Traktat pandemiczny nigdy nie miał zostać rozwiązany w tym roku. Nadal istnieją plany, aby rozwijać tę pracę w ciągu najbliższych kilku lat.

 

„Międzyrządowy Organ Negocjacyjny” (INB) wciąż pracuje nad stworzeniem traktatu pandemicznego. Czegoś konkretnego można się spodziewać na spotkaniu WHA77 - w 2024 r. Do 15 stycznia 2023 r. przygotują raport dla Dyrektora Generalnego WHO, ktpeym na kolejną kadencję został Etiopczyk, Tedros Adhanom Ghebreyesus. 

Ocena: 

Średnio: 4.8 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika S

Dobra wiadomość, daje nam

Dobra wiadomość, daje nam jeszcze nieco czasu, pytanie tylko co ludzie z tym zrobią. Bo elity zrobią dokładnie jak z wspomnianą tu ACTA:

1. 25 września 2008 Rada UE zaproponowała i dała do podpisania ACTA. Po gigantycznych protestach w całej UE, projekt "porzucono"

2. 20 kwietnia 2010 Rada UE ogłosiła niepodlegającą negocjacjom ACTA 2. Ponownie wybuchły protesty i sprawę wyciszono.

3. 16 grudzień 2011 Rada UE ogłosiła, że ACTA2 została podpisana (niewiadomo jak i kiedy). Informacje o tym zamieszczono na OSTATNIEJ stronie sprawozdania prasowego UE na temat rolnictwa i rybołówstwa.

Czy z WHO będzie taki sam schemat? Bardzo możliwe, że teraz też poczekają aż ludzie zapomną. Z drugiej strony nie zapominajmy, że już jest zapowiedziana nowa plandemia. Gates straszy, że "jakieś terrorysty rozpylą ospę na lotniskach". Ospę już mamy (małpią), a od kilku dni na większości międzynarodowych lotnisk zbierają się dzikie tłumy czekających podróżnych, bo niby obsługa odprawy nie wyrabia. Na wszystkich lotniskach równocześnie... Hmmm, idealny moment dla "terrorystów", prawda? Może elity wywołają jeszcze większy chaos i powiedzą po prostu: "I co? Mówiliśmy, że sami sobie nie radzicie. Tu nie ma co gadać, przejmujemy dowodzenie". I będzie po sprawie...

 

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika mordo schab ciało

To nie jest tak, że jeden

To nie jest tak, że jeden organ jest odpowiedzialny za wszystko. Wszystkie te organy są powiązane ze sobą, aby tworzyć enwuowski organizm. Jest tak dlatego, żeby dawało to wrażenie jakiegoś ładu i nie było zbytnio scentralizowane.

Wydawać by się mogło, że to nie są nawet ludzie, tylko avatary, albo opętani przez przybyszów. Żyją wśród ludzi i nimi zarządzają na Ziemi jako pośrednicy, bo tak jest wygodniej.

Tak czy owak, ktoś bardzo zręcznie zarządza tym układem, aby przypadkiem niewłaściwa osoba nie znalazła się w niewłaściwym miejscu i zepsuła scenariusz, lub żeby komuś ważnemu się nie umarło. To działa jak zegarek szwajcarski. Wszystko wyliczane w czasie i miejscu.

Skrypt Java (TamperMonkey) dla ZnZ przeciw niechcianym komentarzom: greasyfork.org/en/scripts/452807-zmiany-na-ziemi-bablock-plus.

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby nie Jezus Chrystus i

Gdyby nie Jezus Chrystus i Duch Święty to oni, ci z loży diabła oro ab chao by już rozstrzeliwali ludzi opornych i miliony by już siedziały w obozach kowidowo-koncentracyjnych ! a tak na razie po kryjomu mordują śmiercionkami bo nie mogą oficjalnie ! Niech nas wspiera w duchowej walce Bóg Jahwe i Jego Syn Chrystus Pan !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika Set

Ty nie pojmujesz, o co chodzi

Ty nie pojmujesz, o co chodzi temu gościowi, który go tak skomentował.  Masz ograniczony punkt postrzegania rzeczywistości, ale oświecę cię.

Kolega oświecony zarzuca czytelnikom idiotyzm z góry, jakoby tylko jego punkt widzenia był najlepszy i najprawdziwszy. Nie próbuje nawet polemizować w żaden sposób. Nawet, jeżeli ktoś dzieli z nim podobne spostrzeżenia, czytając taki wpis, na pewno by się skrzywił.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Traktat plandemiczny,

Traktat plandemiczny, prowadzący do przejęcia władzy nad światem przez WHO i klauna szwaba nie został zatwierdzony i wprowadzony i raczej nie będzie, bo ludziowieczki budzą się na szczęście.

Lepszej okazji nie będzie, bo plan w dużej mierze, polegał na ogłupieniu szczepionami stada i tak ogłupiałemu wmówić, że tak ma być, i tylko wtedy by się udało.

Natomiast nachalnie wraca do mnie artykuł :

https://www.fakt.pl/polityka/spotkanie-rzadow-polski-i-ukrainy-polscy-politycy-znow-ppojechali-do-kijowa/5zlbm1n

Bo wczytajcie się ludkowie dobrze w jego treść. Sam nagłówek:

" W środku nocy różnymi trasami i z zachowaniem najwyższych wymogów bezpieczeństwa najważniejsi polscy politycy znów wyruszyli do Kijowa. Tym razem jednak do ukraińskiej stolicy udali się nie poszczególni przedstawiciele polskich władz, ale niemal cały rząd z premierem Morawieckim i wicepremierem Kaczyńskim na czele. Wiemy, o czym będą rozmawiali."  

W środku nocy, różnymi trasami...--ewidentnie KONSPIRA.

"Najważniejsi polscy politycy ZNÓW wyruszyli do Kijowa.." Jakie, qrwa ZNÓW?

"Tym razem udali się całym rządem..." ZDRADA RZĄDU WOBEC NARODU TAK WYGLĄDA.

Rozumiecie ?? Rząd właśnie bez porozumienia z Polakami pojechał zaprosić do Polski cały kraj PARCHÓW !!!

Czy wy to rozumiecie, co tu się odpierdala za naszymi plecami ???

" Denys Szmyhal. W rozmowie z TVP Info przyznał, że nie będzie to jedynie wizyta symboliczna i kurtuazyjna." Dociera ??? To ZDRADA.

" – Dwa rządy usiądą i będą omawiały cały szereg kwestii, podpisując dokumenty – wyjawił ukraiński premier." A to dociera ???

"Przyznał też, że chociaż wcześniej dochodziło do różnych spotkań pomiędzy przedstawicielami władz Polski i Ukrainy, ale takie, przypominające negocjacje rządów europejskich, organizowane jest po raz pierwszy w historii."

To było podpisanie dokumentów akcesyjnych do GEJCHUJNI przez rządy. Więc teraz są to dokumenty WAGI PAŃSTWOWEJ o przyjęciu ukrów do Polski. Rozumiecie ???

"Mamy nadzieję, że w przyszłości ten format się rozpowszechni na wszystkie kraje członkowskie UE – uznał Denys Szmyhal." Centralnie wpierdalają się parchoukry do gejchujni na grzbiecie OSŁA--POLSKI.

I kuriozum :

"– Polskie firmy będą brały udział w odbudowie, ale najpierw trzeba obronić Ukrainę, trzeba wyrzucić wojska rosyjskie z Ukrainy i to jest cel, który dziś ukraińskie wojska realizują wraz z pomocą wolnego świata – mówił Mateusz Morawiecki." 

Czy coś trzeba tłumaczyć ? W kamasze idą dzieci nasze. Bić się za zdrajców i ginąć w ofiarach całopalnych pojebów syjonistycznych. Dociera ???

To będzie lada moment :

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/05/terror-sanacji-celowa-wrzesniowa-kleska-dokument-uswiadamiajacy/

Żydomasońska Sanacja Polski z Polaków i wartości Słowiańskiego Świata opartego na moralności, etyce, zwyczajach, które się z dupy nie wzięły, z całej naszej TRADYCJI. Z całego naszego Ducha Narodu. Stąd orzeł w trumnie na 200-setkach.

Ludzie. Chcecie żeby wam najpierw parchoukr wsadził nóż pod żebro? Albo parchoukr w mundurze polskiego policjanta skatował jak ubeki na komisariacie, albo od razu na ulicy ? Chcecie Palestyny II ???

Niestety muszę wszystkich zmartwić, ale jak się nie wqrwimy i nie pogonimy w chuj tego zjebanego, parchatego towarzystwa, to przygotujcie sobie łańcuszki, na których będziecie chodzić i w miarę komfortowe kagańce, żebyście parchołowi nie pyskowali, bo oćwiczy bykowcem do mięsa.

Wiecie jakie jest moje zdanie : MONARCHIA KONSTYTUCYJNA. Albo Palestyna dwa--wersja udoskonalona typu horror.

Czasu nie zostało wiele, bo dosyć sprawnie idzie im rozwój tej ZDRADY NARODU.

Ale chuj tam. Jakoś to będzie. A tymczasem : Popić, Poruchać, Muzyki posłuchać... Hej !!

 

Strony

Skomentuj