Ku Klux Klan szykuje się na nadchodzącą wojnę rasową w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Stany Zjednoczone są skupione głównie na polityce zagranicznej i być może nie spodziewają się zagrożenia, jakie może pojawić się w kraju. Rasistowska organizacja Ku Klux Klan (KKK) zapowiada pierwsze w historii ćwiczenia militarne. Zostaną one przeprowadzone dzięki amerykańskim żołnierzom, którzy w najbliższym czasie mają powrócić do kraju.

 

Mogłoby się wydawać, że KKK miał swoje lata świetności w poprzednim wieku. Wygląda jednak na to, że jest zupełnie inaczej a do rozwoju tej organizacji przyczynia się głównie Internet i media społecznościowe. Za ich pośrednictwem KKK znajduje nowych członków - są nimi zarówno kobiety, mężczyźni jak i nastoletnie dzieci.

 

Obecnie, ta rasistowska organizacja składa się z około 100 różnych ugrupowań, działających niezależnie od siebie. Najpotężniejszą na dzień dzisiejszy grupą są tzw. Biali Rycerze z Missisipi (LWK). Na ostatnim spotkaniu ogłosili oni, że poczynili kolejne kroki w zakresie szkolenia oraz rekrutowania nowych członków, w szczególności dzieci. Liderzy ugrupowania LWK twierdzą, że przygotowują się do nadchodzącej wojny rasowej, jaka ma wybuchnąć w Stanach Zjednoczonych.

 

Ich zdaniem, do wojny dojdzie już w najbliższych latach wraz z upadkiem współczesnego społeczeństwa. W najbliższym czasie do kraju mają powrócić amerykańscy żołnierze, którzy działali w misjach zagranicznych i niektórzy z nich mogą dołączyć do klanu. Liderzy rasistowskiego ugrupowania oświadczyli, że wraz z ich powrotem, planowane są specjane ćwiczenia z myślą o członkach LWK.

 

Stwierdzono również, że w ich klanie znajdują się prawnicy, lekarze a nawet policjanci, co ma oznaczać, że ich liczba jest dość spora i przynależność deklarują różne osoby, bez względu na zajmowane w kraju stanowiska. Ostatecznym celem ugrupowania LWK jest obalenie amerykańskich władz i wprowadzenie własnych rządów, co ma nastąpić w nadchodzących latach.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Syn Przymierza

Ludzie maja dosyc

Ludzie maja dosyc rownouprawnienia i multi kulti ktore zostalo narzucone bialemu czlowiekowi z gory. Problemem przedewszystkim sa spolecznosci afroamerykanskie. Jest to zydowski narzucony system spoleczny ktory mam nadzieje w koncu upadnie. Pytanie do Ciebie ktore panstwo zabrania mieszanych malzenstw. Dodam ze jest to jedyne panstwo na swiecie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ