Aby otrzymywać wysokie wynagrodzenie w USA najlepiej być czarnoskórym gejem

Kategorie: 

Naukowcy z Princeton University zbadali wpływ rasy i orientacji seksualnej na płace i nieoczekiwanie stwierdzono, że najwyższe wynagrodzenie otrzymują afrogeje.

 

Badacze pod kierownictwem Davida Pedulla postanowili zbadać, czy na poziom czynników płacowych może mieć wpływ rasa lub orientacja seksualna. W tym celu sporządzono interesujące studium, pisze Mail Online.

 

W badaniu wzięło udział 231 osób. Celem eksperymentu było zatrudnienie osób na fikcyjnym stanowisku asystenta menadżera w dużym sklepie. Następnie zaopatrzone uczestników w CV kandydatów, które były identyczne z wyjątkiem dwóch elementów  -  rasy i orientacji seksualnej.

 

Połowa kandydatów dostała cv „białego” Brada Millera, a druga połowa „czarnego" Darnella Jacksona. W podsumowaniu przemycono informacje, że kandydaci są gejami np., że działali w studenckiej radzie gejów. 231 uczestników eksperymentu wybierało pracownika spośród czterech kategorii: biały mężczyzna heteroseksualny, biały gej, czarny mężczyzna heteroseksualny i czarny gej.

 

Po zbadaniu dokumentów aplikacyjnych okazało się, że ludzie wolą zatrudnić czarnego homoseksualistę za większe pieniądze niż dobrze wykształconego mężczyznę heteroseksualnego. To odkrycie poważnie zaskoczyło naukowców.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Pewnie że od nich,

Pewnie że od nich, "orientacja" na dzieci zapewne też. Przy tych masońskich rytuałach inicjacji to też tam trzeba najpierw obsłużyć swoją dupą całe stado faryzeuszy zanim sie awansuje z cwela na starszego cwela a dopiero potem na pachołka na posyłki.

Głosuj przeciw
-9

Ave Satan New russian

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem