Rosja zwołuje posiedzenie RB ONZ „w związku z programami budowy broni biologicznej na Ukrainie”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kiedyś popularne było powiedzenie, że nie wierzy się w niezdementowane wiadomości, w naszych czasach stworzono sformułowanie fake news, ale w ostatnich czasach określeniem tym nazywa się coraz częściej niewygodną prawdę. Takim właśnie jednogłośnie okrzykniętym fake newsem od kilku lat jest temat rzekomych laboratoriów obrony biologicznej jakie miały zostać zainstalowane na Ukrainie. Wygląda na to, że aktualnie ten fake news staje się po prostu newsem, a Rosja zwołuje posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ „w związku z programami budowy broni biologicznej na Ukrainie”.

 

Rosyjski MON stwierdził, że USA stworzyły na terytorium Ukrainy sieć laboratoriów do badania rozprzestrzeniania się niebezpiecznych infekcji przez ptaki wędrowne. Broń biologiczna ich zdaniem była opracowana przez Amerykanów, którzy prowadzili badania na Ukraińcach, a ich celem jest eliminacja biologiczna Rosjan i innych pokrewnych genotypowo nacji.

 

W rosyjskim raporcie stwierdzono, że zidentyfikowano co najmniej dwa gatunki ptaków wędrownych, których trasy przebiegają głównie przez Rosję, a także podsumowano informacje o trasach migracji przez kraje Europy Wschodniej. MON Rosji twierdzi również, że pracowano nad projektem R-781, w którym przygotowywano nietoperze jako nosicieli środków broni biologicznej. Rosjanie obawy w tej materii zgłaszają od lat, a przynajmniej od 2017 roku, kiedy formalnie zwrócono uwagę, że ktoś kolekcjonuje DNA Rosjan.

Według potwierdzonego zdaje się fake newsa od 2005 roku USA sfinansowały do 16 laboratoriów „obrony biologicznej” na terenie całej Ukrainy. Jeszcze w 2019 roku donosili o tym hakerzy z grupy „Cyber Berkut”. Odkryli tajną sieć powiązań finansowych osób stojących za tymi laboratoriami „obrony biologicznej” oraz ujawnili kto za nimi stoi i do czego są w rzeczywistości wykorzystywane te laboratoria. Nie jest to zatem temat nowy tylko został w tej chwili wyciągnięty przez Putina. Co zaskakujące USA zamiast zdementować te historie de facto potwierdziło tą teorię spiskową!

 

Ze stanu gdy wolno było uważać tylko, że wspominanie o laboratoriach to przedłużanie narracji Putina i Amerykanie nigdy nie robili takich rzeczy na Ukrainie, płynnie przeszliśmy do stanu, gdy dowiedzieliśmy się od pani Victorii Nuland z amerykańskiego rządu, że co prawda są jakieś laboratoria na Ukrainie, ale tylko w celach naukowych i medycznych. Poza tym to laboratoria obrony biologicznej dlatego to bardzo źle, że na skutek działań wojennych może dojść do utraty nad nimi kontroli.

"Teraz, gdy Rosja wysunęła te fałszywe twierdzenia, a Chiny, jak się wydaje, poparły tę propagandę, wszyscy powinniśmy uważać na możliwe użycie przez Rosję broni chemicznej lub biologicznej na Ukrainie, lub na operację pod fałszywą flagą z jej użyciem. To jasny schemat" - napisała na Twitterze rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki

Wygląda na to, że następne w agendzie może być jakże nieoczekiwane wydostanie się z ukraińskich laboratoriów jakiegoś śmiertelnego patogenu.

Jeśli wydawało nam się, że jest już wystarczająco źle mając pandemię i wojnę jednocześnie, możemy wkrótce mieć kolejną wojnę biologiczną, co niestety podpowiada logika zdarzeń. Doszło już do tego, że WHO oficjalnie wezwało Ukrainę do zniszczenia patogenów przechowywanych w tych rzekomo nieistniejących laboratoriach. 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (19 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

to jest prawda z tymi

to jest prawda z tymi labotariami od USA ! teraz tajne służby od walki z ludzkością planuj wymordować 90 procent populacji, zgodnie z planem gagesa sorosa i inych z loży depopulacyjnej lucyfera ! se przeczytajcie artykuł na innemedium ! dlatego Putin się zdenerwował bo go chcieli międzynarodowi iluminaci wykończyć !

https://innemedium.pl/wiadomosc/swiety-chlopiec-z-rosji-oraz-polak-z-roku-2014-przewidzieli-zaraze-projektu-apokalipsy

Na tle wkraczającej pod strzechy cywilizacji ufonautycznej nauka megalitycznego Kościoła chrześcijan jest cudownym przesłaniem. Papież Polak to niewątpliwie mistrz przekazujący tajemnice wizji (polskiej) cywilizacji człowieczej ! Jan Paweł II czuł zbliżająca się rewolucję UFO szaleństwa jakie będą chcieli nam wcisnąć, podstawić w miejsce normalności ! (...)Ukazał również, jak na tę mapę religii nakłada się — nieznaną przedtem, a znamienną dla współczesności warstwą — zjawisko ateizmu w różnych postaciach, przede wszystkim ateizmu programowego, który jest cechą pewnych systemów politycznych.(...)Już w pierwszej połowie niniejszego stulecia, w okresie narastających wówczas totalizmów państwowych, które doprowadziły, jak wiadomo, do straszliwej katastrofy wojennej, Kościół sformułował wyraźnie swoje stanowisko wobec tych ustrojów, które rzekomo na rzecz dobra wyższego, jakim jest dobro państwa — historia zaś wykazała że jest to dobro określonej tylko partii utożsamiającej siebie z państwem — ograniczały prawa obywateli, pozbawiały ich tych właśnie nienaruszalnych praw człowieka, które mniej więcej w połowie naszego stulecia doczekały się sformułowania na forum międzynarodowym."

Jako chrześcijanie wierzymy, że będziemy tą (nie ręką uczynioną) naturę, wyższą rzeczywistość YHWH, niepoznaną sztukę Najwyższej Istoty-Projektanta, kontemplować całą wieczność   „…Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni. W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby – zabrzmi bowiem trąba – umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni…” 1 List św. Pawła do Koryntian 15:51-52 oraz, a może przede wszystkim: "Wiemy bowiem, że jeśli nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie." 2 Koryntian 5). Ta wieczna medytacja i wychwalanie Boga jest celem do jakiego dążymy poprzez pielgrzymkę ziemskiego świata, będącego do tej pory, od czasu potopu Noego, jeszcze nie modyfikowanym.

będziemy odmienieni i staniemy się jak aniołowie ! my chrześcijanie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Set

Ludzie jak zawsze o swoje

Ludzie jak zawsze o swoje kurestwo jakie robią oskarżają demony, szatany i inne dziwadła. Ale to jest natura ludzka, taka nieczysta. Toteż człowiek został wyjebany z raju nie bez pazery, bo Bóg ich wyczuł.

Portret użytkownika Cosiek

Nie jestem za Rosją, ale

Nie jestem za Rosją, ale myśle, że Ukraine by podbili szybko, gdyby tylko chodziło o podbój terytorium. Mamy wielką skale dezinformacji i może naprawdę chodzi tylko o zajęcie kluczowych terenów, gdzie szykowano jakąś broń biologiczną.

Bardziej bym sie martwił o sytuację z cenami żywności w Polsce jak i benzyny i produktów które produkowane są na podstawie ropy, a o gaz też. Inflacja się szykuje dramatyczna.

Portret użytkownika Q

Ale dostawy ropy i gazu

Ale dostawy ropy i gazu ziemnego z Rosji ani z innych źródeł nie zostały przerwane ani nawet ograniczone , co więcej cena baryłki ropy na światowych rynkach spadła o 15% .Podwyżki cen paliw to wynik spekulacji i nagłego wzrostu popytu. Niedaleko mnie jest stacja paliwowa i z dnia na dzień (!) cena urosła z 5.99 na 6.49 zł za litr (to wzrost o 25 %). Ja rozumiem sytuację gdy zbiorniki są puste i trzeba kupić świerze paliwo po wyższej cenie bo taka teraz jest ale nie podwyżkę "w nocy o północy" bo można wiecej zarobić i tylko oto tu chodzi - to banda złodziei !

Portret użytkownika Lommo

Olej napędowy w Bydgoszczu 7

Olej napędowy w Bydgoszczu 7.40 - 7.60. W poniedziałek pewnie będzie znowu drożej. Obajtek zakomunikował że w Lotosie przerwa remontowa na 2 m-ce. Może się nie znam, ale przejeżdżam przez Bydgoszcz po drodze równoległej do linii kolejowej. I zawsze tam były takie składy wagonów głównie z kruszywem, wapnem, węglarki. A ostatnio widziałem same cysterny w kierunku na północ i południe. Nawet lokomotywa nie przypomina mi polskich typów bo w styczniu kupiłem model lokomotywy Jermak zresztą z ukraińskiej firmy i to co widzę na szynach to jakby bardzo podobne, choć nie wiem jakim cudem na polskich węższych torach. Nie chodzi mi o napuszczanie ale paliwo zwłaszcza ON drożeje bo ot po prostu Polska podpisała z Ukrainą  chyba jakieś zobowiązania do pomocy m.in. paliwowej. No jak podpisała to na moje oko dostarcza. Dostawy się skończą jak ruscy agenci w Unii europejskiej zdołają doprowadzić do zablokowania importu ropy ze wschodu . Wtedy wszystkie gospodarki w unii ot po prostu zatrzymają się z braku paliwa i rosyjska armia jakby chciała to w takim układzie by sobie mogła wejść w Europę jak w masło.

 

 

Portret użytkownika alla

w powiatach od Torunia

w powiatach od Torunia poczynająć np Kowalewo, Golub, Brodnica itd dzisiaj 6.99 /95 Orlen, prywatne typu Olkop jeszcze drożej od czasu jak Obajtek miał im zabierać licencję za spekulacje.

Strony

Skomentuj