Legendarny wywiad z Aaronem Russo 1/7

Kategorie: 

Aaron Russo niestety nieżyjący już producent filmowy obnaża plany NWO 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika carrigan

Wywiad jest

Wywiad jest genialny!Pokazuje    K O N S T R U K C J Ę   WLADZY WE WSPÓLCZESNYM ŚWIECIE, a że dzis światem rzadzi USA, a dokladniej - elita finansowa ( bo nawet nie polityczna) w Stanach, więc opowieści o Davidzie Rockefellerze , Zamachach na Wieże w Nowym Jorku, za którymi mają stać Służby specjalne USA są b. ciekawe i dające wiele do myslenia.Ci, którzy próbuja Wam obrzydzić te rozmowę - widocznie bardzo nie chcą, by sie Wam przejaśnilo co nieco w głowach.Zasadą pewnych kręgów (być może wszelkich kręgów Władzy - zawsze i wszędzie) - jest UTAJNIANIE PRAWDZIWYCH  MECHANIZMÓW.Równiez - Utajnianie Strategicznych Informacji, ktore mogą mieć wpływ na sprawowanie Wladzy.To proste : Wladza ze swej zasady - żywi sie, jak wampir - energią Poddanych.Często wiec interesy Wladzy i Poddanych - sa Odwrotne. Dlatego - bedą robic  w s z y s t k o ,  by znIszzczyć swobodny przepływ  informacji  miedzy Poddanymi czyli - I N T E R N E T  .Im wiecej I N T E R N E T U -  tym  Ich Władza - mniejsza, a może nawet zostać w jakimś stopniu - zagrożona (np. w kształtowaniu tzw. opinii publicznej, co jest często podstawą wielu Wielkich Biznesów)Nie wiem, jak TU - jest naprawdę z dostepnościa tego materiału video , ja nie moge  sie do niego "dostać", widziałem tez np. na portalu Sekrety Ameryki - jest juz CENZURA  na nim i, niestety, czarny ,ACTAowski ekran. Na szczęście - zdązyłem go sobie obejrzec jakies pół roku temu i jestem pod dużym wrazeniem tych relacji Aarona Russo.Szkoda, że nie ma go juz między nami.Nb. owi miliarderzy, o których mowi Russo, jak właśnie niedawno przez przypadek zobaczyłem, to wszystko---prawie 100latki?!!!  No, 90 - tka, to u nich norma! Ciekawe...

Głosuj przeciw
-20
Portret użytkownika m

Nie pojmuję dlaczego ktoś ze

Nie pojmuję dlaczego ktoś ze znajomych wysyła mi link do kwilenia tego miłego Pana, którego oskubał urząd podatkowy w USA. Ten wywiad nie jest "legendarny" - jest śmieszny. Jestem w Polsce, żyję w Polsce i ważniejsze są mnie są problemy mojego kraju. Nie zajmę się udowadnianiem, że problemy mojego kraju to wynik międzynarodowego spisku kapitalistów i bankierów z USA. Jeżeli macie problemy - to je rozwiązujcie, walczcie o nasze, jak najlepsze prawo.Przebudzenie miłego pana, który płacił haracz bo chciał mieć klub w Chicago - to abstrakcja. Dajecie sie karmić bzudrami. Zajmijcie się swoim krajem, weżcie się do roboty. Szkoda mi czasu na wspomnienia tego Pana. Bardziej się przejmujecie przebudzeniem tego Pana niż tym, że Wy sami śpicie i udajecie, że nic nie rozumiecie w sprawach własnego kraju. Sprowadźcie wrak TU-154M do Polski, szukajcie prawdy o swoich sprawach, walczcie o obnizenie podatków w Polsce, o uniezależnienie energetyczne Polski od Rosji, walczcie o bezpłatne studia i równy dostęp do opieki medycznej w Polsce. Szukacie autorytetów wsród handlarzy złotem i sprebrem skrzywdzonymi przez sądy w USA... To chore.To niedobra ucieczka. Świat jest wielki, ale jesteście stąd, z Polski. O co Wam chodzi o lepsze życie, o wolność ? OK. Na to zgoda.Ale nie tedy droga. Kiedy ten Pan płacił haracze w USA - komuniści bili ludzi na ulicach za czytanie "niewłaściwych" książek. Teraz mamy wolną Polskę. Dbajcie więc o nią. I o siebie.

Głosuj za
12
Portret użytkownika pareto

chore jest patrzenie tylko tu

chore jest patrzenie tylko tu i teraz, bez szerszego horyzontu. Słynny przykład z puzzlami: gdy siedzisz przy stole widzisz pojedyncze puzzle, najlepiej ten, który trzymasz w ręku. Wstań od stołu i popatrz z góry - zobaczysz cały obrazek. Czego Ci zyczę. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem