Mieszkaniec Ukrainy przyjął 27 dawek szczepionki na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Aleksiej Oleksiy został zaszczepiony przeciwko koronawirusowi 27 razy. Zostało to ogłoszone podczas spotkania sprzętowego w Radzie Miejskiej Sumy przez szefową wydziału zdrowia Olenę Chumachenko. W wywiadzie dla telewizji Siegodnia, powiedział że zrobił to w imię popularności. Na dowód pokazał dane o szczepieniach w systemie Helsi.

Lekarze zwracają uwagę, że mężczyzna był szczepiony w ośrodkach szczepień, gdzie nie zawsze jest czas na sprawdzenie danych o pacjentach. Jeśli wierzyć jego słowom, pewnego dnia udało mu się przyjąć aż 5 dawek szczepionki. O zdeterminowanym mieszkańcu Ukrainy, zrobiło się głośno jeszcze pod koniec ubiegłego roku, kiedy to oświadczył, że przyjął 18 dawek szczepionki na COVID-19.

 

Mężczyzna twierdził wówczas, że zaszczepił się tak wiele razy, ponieważ lekarz rodzinny rzekomo obiecał, że po przyjęciu 20 dawek szczepionki wręczy mu bilet do sanatorium. Lekarz wszystkiemu zaprzecza i utrzymuje, że ​​nie zna takiego pacjenta. Istnieją jednak dowody na to, że rekordzista jest jego podopiecznym. Oleksiy twierdzi, że planuje zaszczepić się przynajmniej 30 razy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Ftaq

no cóż, idiotów nie sieją,

no cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą. Niech się zgłosi do mnie oddam mu swoje niewykorzystane! najlepiej jakby złożył wniosek do wszystkich producentów tego paskudztwa, żeby specjalnie dla niego wyprodukowali mieszankę wszystkich szczypawek w końskiej dawce takiej powiedzmy 05-1 l Smile po co ma się chłop męczyć i latać tyle razy!

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Abnegat

Nie wiem jeszcze, co o tym

Nie wiem jeszcze, co o tym sądzić. Coraz bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że podobne materiały służą nakręcaniu spirali panicznego strachu - podobnie jak pomidorki matula przesiaduje na działce całymi dniami i żadnych mutacji nie widziała. Kolejnym efektem tych działań będzie wielka rzeź i to nie ze względu na "ośmiorniczki" (to chyba te od "Sowy" słyszałem na taśmach, że są najlepsze) ale ludzką psychikę i coś, co w psychologii nazywa się masową psychozą. Dziwnie to wszystko pasuje do pewnej dość leciwej teorii spiskowej zwanej BLUE BEAM PROJECT. Religia już upadła wystarczy ją dobić. Jesteśmy właśnie na etapie odrzucenia polityków za ich hipokryzję i fałsz. Następnie wystarczy podprogowy przekaz (nie potrzeba będzie nano-bio-technologii, wystarczy użyć sygnałów radiowych ULF, które wpływają na pracę naszych jednostek centralnych - mózgów) mówiący bezmyślnym jednostkom co zrobić, a przekaz będzie jeden - ZABIĆ (to będą te chordy bezmyślnych zombie z filmów i seriali gorsze jednak bo żywe). W rezultacie sami zrobimy sobie taką rzeźnię, jakiej świat nie widział - i tak mi się wydaje (każdy może mieć inną opinię) to dokona rytuału zniszczenia, który zaplanowali sobie "wodziciele" tego świata. Kochani przestańcie się bać. STRACH ZABIJA MYŚLENIE !  

edit: Zapomniałem oczywiście dodać, że ostatecznym ciosem dla religii będzie ujawnienie pochodzenia rasy ludzkiej od kosmitów (ale w sumie żaden ze mnie Nostradamockowski) co powoli już wdrażają - jak to mówi pan od filmu, który linkujesz hamerykanie poszukiwali "magicznych starożytnych tabliczek" - no cudo, a tak na serio to tak, jak covida tak samo i ośmiorniczek nikt nie widział poza tymi, co nam je "pokazują".  POMYŚLCIE O TYM SAMI. - kocham was.

Nikogo już nie zabijam, ani nie naprawiam 

Strony

Skomentuj