Sypie się covidowa Rada Medyczna przy premierze! Odeszło 13 z 17 członków!

Kategorie: 

Źródło: mem

Rada Medyczna przy premierze, organ który swoim doradztwem przyczynił się do ponad 100 tysięcy nadmiarowych zgonów w Polsce, praktycznie przestał istnieć. Dzisiaj 13 z 17 czlonków zrezygnowało z dalszego pełnienia funkcji argumentując to zbyt małym poziomem zamordyzmu rządu.

Członkowie rady tłumacząc swoją rezygnację, napisali:

Przyjmując powołania do pracy w Radzie Medycznej do spraw COVID-19 wierzyliśmy, że nasza wiedza i doświadczenie mogą być przydatne w walce z pandemią. Świadomi odpowiedzialności, jaka na nas ciąży i tego, że będziemy atakowani przez osoby i organizacje o poglądach niemających nic wspólnego z wiedzą medyczną, nauką czy chociażby zdrowym rozsądkiem, byliśmy gotowi służyć krajowi niezależnie od naszych poglądów i sympatii politycznych. [...] Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie obserwowaliśmy narastającą tolerancję zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19 i znaczenie szczepień w walce z pandemią, czego wyrazem były również wypowiedzi członków Rządu lub urzędników państwowych.

Z doradzania rządowi w sprawie pandemii zrezygnowali: prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simon, prof. Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki. W Radzie na ten moment pozostało więc jedynie czterech ludzi, na czele z głównym doradcą premiera - prof. Andrzejem Horbanem.

 

Dla wszystkich krytycznie podchodzących do oficjalnej covidowej narracji, jest to więc bardzo dobry dzień. Gremium tworzące Radę było bowiem i jest kompletnie obojętne na geopolityczne powody podtrzymywania pandemii i dziwacznej metody walki z nią, poprzez przesuwanie społeczeństwa z deszczu pod rynnę.

 

W tej pandemii nie chodzi wyłącznie o aspekty zdrowotne, ale zaprowadzenie nowego porządku ekonomicznego i socjopolitycznego. Nie branie pod uwagę wypowiedzi Klausa Schwaba było podstawowym błędem wszystkich tych, którzy krytykowali antycovidowców za ich postawę.

 

Dlatego osobiście cieszę się, że ten krótkowzroczny organ powoli się sypie i mam nadzieje, że jeśli na ich miejsce przyjdą jacyś nowi „doradcy”, to ich stanowisko wobec sposobów poradzenia sobie z koronawirusem będzie bardziej krytyczne wobec dotychczas bałwochwalczego podejścia do Big Pharmy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika marmirow

A może tym ??

A może tym ??

A co Teorii chaosu polecam Audycje z 2014 roku Co niektórzy myślą że one są z 2020 2022 lat Jackowski mógłby się uczyć.

Tak więc Panie Rumcas niech pan się obudzi bo naprawdę będzie Pan Rumcajsem w jakimś kabackim Lesie Smile

Kornel Filipowicz

Niewola

W państwie totalitarnym

WOLNOŚĆ

Nie będzie nam odebrana nagle

z dnia na dzień

z wtorku na środę

bedą nam skopić powoli

zabierać po kawałku

(czasem nawet oddawać

ale mniej niż zabrano)

Codziennie po trochę

w ilościach niezauważlnych

Aż pewnego dnia

po kilku kilkunastu latach

Zbudzimy się w niewoli

Ale nie będziemy o tym wiedzieli

Będziemy przekonani

że tak być powinno

Bo tak Było zawsze.

Pozdrawiam

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Artykuł z Nature który

Artykuł z Nature który sugeruje, że faktycznie to dr. Robert Malone jest twórcą szczepionek mRNA

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02483-w

Tak to ten sam dr. Robert Malone który teraz jest przeciwnikiem masowych szczepień mRNA przeciwko covid. 

Czyż twórca szczepionek nie wie najlepiej jakie skutki uboczne mają te szczepionki? 

"Zastanów się dwa razy, zanim zaszczepisz swoje dzieci. Ponieważ jeśli stanie się coś złego, nie możesz wrócić i powiedzieć: „Ups, chcę to naprawić”

Dr. Malone doskonale wie, że przeprogramowanie komórek za pomocą mRNA jest nieodwracalne i nie ma na to lekarstwa. Raz zmodyfikowanego organizmu nie da się odmodyfikować. 

Rada medyczna może działać na zlecenie big pharmy i interes big pharmy wynosić poza interes narodowy. Nie raz big pharma swój interes stawiała ponad zdrowiem publicznym. Obejrzyjcie sobie ten dokument o farmacji. 

https://youtu.be/b2SBLpOeJmg

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

To popatrz na to. Ilość

To popatrz na to. Ilość zachorowań drastycznie rośnie w krajach najbardziej wyszczepionych czyli szczepionki zaczynają działać  odwrotnie niż powinny. Izrael

Australia

U nas szczepienia rozpoczęły się o miesiąc później niż w Australi czy Izraelu zatem spodziewany efekt będzie za około 2-3 tygodnie w Polsce.  Zaszczepieni będą chorować jeden za drugim a dodatkowo zarażać syntetycznym białkiem kolczastym zdrowych i w ten sposób doprowadzą do prawdziwej pandemi. 

W Polsce statystyki nie będą aż tak wysokie gdyż zaszczepione jest około 50% populacji a w Izraelu czy Australi to aż ponad 90%. Moim zdaniem taki nagły wzrost zachorowań to efekt szczepień i nic mnie nie przekona, że jest inaczej.

Ps. Tu masz statystyki z całego świata i też widać masakrycznie duży dzienny wzrost zachorowalności.

Wygląda na to, że ta "ostatnia prosta" będzie bardzo długa. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj