SKANDAL!!! Posłowie chcą szprycować Polaków pod przymusem, ale sami załatwili sobie brak obowiązku szczepień!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niektórzy posłowie chcą prawnego obowiązku szczepień dla Polaków, ale sami zagłosowali przeciwko przymusowemu szczepieniu parlamentarzystów!

Teraz już wiemy, ile są warte szumne hasła parlamentarzystów o solidarności w walce z pandemią COVID-19. Krzykacze nawołujący do tego, aby nakazać Polakom szczepienia na koronawirusa pod różnymi groźbami, sami okazali się tchórzami, którzy chcą sobie załatwić święty spokój.

Późnym wieczorem 11 stycznia, odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Zdrowia, na którym głosowano nad przyjęciem poprawki o obowiązku covidowych szczepień dla posłów i senatorów. Okazało się, że projekt został odrzucony!

12 stycznia wielu z tych zdrajców zaczęło asekuracyjnie mówić o pomyłce!

Wśród tych, którzy zagłosowali przeciwko, jest Bolesław Piecha - wielki zwolennik szprycowania - który uznał, że nie musiał głosować za, bo „minister może na drodze rozporządzenia wprowadzić taki obowiązek.”

Była wicepremier - Jadwiga Emilewicz - tłumaczyła się tym, że „banalnie przeoczyła” fakt, że zagłosowała przeciwko, choć zamierzała być „za”.

Na "nie" był także jeden z pomysłodawców projektu ustawy o weryfikacji przez pracodawców szczepień pracowników  - Czesław Hoc. On także zagłosował przeciwko przymusowemu szczepieniu ludzi z Sejmu i Senatu!

Za przyjęciem poprawki dotyczącej obowiązkowych szczepień dla posłów i senatorów, zagłosowało 10 posłów Koalicji Obywatelskiej, 4 posłów Lewicy, jeden poseł Koalicji Polskiej oraz jeden poseł Polski 2050. Przeciwnych było 14 posłów Prawa i Sprawiedliwości, jeden poseł Konfederacji oraz 1 poseł koła Polskie Sprawy.

Z 33 biorących udział w głosowaniu za obowiązkiem szczepień dla parlamentarzystów, było 16 posłów, przeciwko również było 16. Jedna osoba wstrzymała się od głosu, a 11 nie głosowało w ogóle.

Jeśli więc PiS nakaże Polakom szprycować się na COVID-19, to strzeli sobie kolejnego samobója.

To już nawet nie są „Himalaje hipokryzji”. To coś znacznie większego. Polska władza pokazała dobitnie, że chce ze społeczeństwa uczynić „królika doświadczalnego”, podczas gdy oni będą sobie spokojnie obserwować zarabiając po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie i udając, że troszczą się o los Polaków, jak obywatele zdychają z powodu preparatów, których sami posłowie i senatorowie się obawiają.

https://twitter.com/MarekRutka/status/1480998417396645895

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika On543

Nawet Djokovic taka gwiazda

Nawet Djokovic taka gwiazda jest w d..pie - bo podrzucili mu pornoo na telefon, ktory sila odebrali mu na lotnisku - zeby nie mogl skontaktowac sie ze swoim prawnikiem.Takze wolnosc na calego w tych dawnych rajach zachodu..jak ta australia chocby.W kanadzie nuz przymus szczepien w stanie quebec. Czeka nas to samo w polsce.Ehh moze to kogos ruszy w koncu.A jak nie to trzeba pryskac z tego kraju i szukac jakiego jeszcze nie sterroryzowanego - moze.cos na balkanach

Portret użytkownika Misterny plan

Po czynach ich poznacie.

Po czynach ich poznacie.
A to bardzo dobry i konkretny sposób by poznać, kogo należałoby się wystrzegać.
Ludzie powinni malować te dane na murze w każdym mieście, by wszyscy widzieli, kto jest tam skąd wylewane jest na nas gówno.

Portret użytkownika ARTUR

A teraz OBOWIĄZEK . Każdy ma

A teraz OBOWIĄZEK . Każdy ma obowiązek stawienia się w sądzie jeżeli on nałoży na obywatela taką powinność , niestawienie prowadzi do przymusowego doprowadzenia przez firmę ochroniarską . Jeżeli ktoś nie wypełnia obowiązku szczepień to rozumiem że będzie przymusowe doprowadzenie na szczepienie gdyż tak stanowi prawo . Wszyscy którzy będą walczyć z firmą ochroniarską zostaną nazwani przestępcami i będą uwięzieni ? Czy prezydent Duda MA NAS ZA IDIOTÓW ,  przecież jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych i powinien wykonać swój obowiązek w przypadku zagrożenia życia obywateli i integralności kraju .

 

Portret użytkownika Quark

Nie przez firmę ochroniarską

Nie przez firmę ochroniarską bo oni mogą co najwyżej pilnować klientów w sklepie żeby towaru nie wynosili , lecz przez policję bo tylko ona ma uprawnienia do stosowania "środków przymusu bezpośredniego" wobez niepokornych obywateli.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Państwo to giga-korporacja z

Państwo to giga-korporacja z monopolem na najbardziej lukratywne sektory usług. W przeciwieństwie do firm "prywatnych" ma możliwość legalnego stosowania, tortur, rozbojów i kradzieży i to jedyna różnica. Poza tym zatrudnia takich samych ludzi jak firmy prywante, tylko może trochę mniej moralnych, bardziej chciwych i głupszych.

Portret użytkownika Violka Grygiel

" Czy prezydent Duda MA NAS

" Czy prezydent Duda MA NAS ZA IDIOTÓW" gorzej, on ma was za zupełnych idiotów. Samo to że ktoś na niego głosował nosi znamiona ostrego obłędu. Samo to że ktoś liczy że jakiś polityk rozwiąże jakieś problemy jest szaleństwem. Tak to wygląda Arturze.

Portret użytkownika baca to rumcajs

wystarczy ze do sadu

wystarczy ze do sadu dostaniesz wezwanie , jak sie nie stawisz nawet na smieszne wyjasnienie nei bedac zaszczypanym to dostaniesz grzywne zamieniona na pudlo, to samo wezwanie do wyjasnienia w US ZUS i innych urzedach.

wprowadza tylko dla ZASZCZYPANYCH i po was... nie mowiac o innych aparatach przymusu jak wizyta w domku zolnierza z policjantem pod pozorem przemocy domowej itd

jest tego w arsenale duzo.. kazdy gdzies sobie cos nagrabil przez tyle lat...

a na koncu bedzie obowiazkowa MOBILIZACJA albo czapa.. bo nie ma za to puchy..

Strony

Skomentuj