Chiny zamykają trzecie miasto i 20 milionów ludzi, tłumacząc się troską o obywateli

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Trzecie chińskie miasto zostało całkowicie zamknięte z powodu wybuchu kolejnego ogniska koronawirusa SARS-CoV-2. Na skutek tej decyzji, Państwo Środka zamknęło w domach łącznie 20 milionów osób. Zamknięcie Anyang, w którym mieszka 5,5 miliona ludzi, ogłoszono późnym poniedziałkiem po zgłoszeniu dwóch przypadków wariantu Omikron.

 

Mieszkańcom zabroniono wychodzenia z domu, a sklepy zostały zamknięte, za wyjątkiem tych, które sprzedają podstawowe towary. Kolejne 13 milionów ludzi zostało zamkniętych w Xi'an na prawie trzy tygodnie, a kolejny 1,1 miliona ludzi w Youzhou na ponad tydzień. Zablokowanie Anyang, ma pełnić funkcję środka ułatwiającego masowe testy mieszkańców.

Są to największe lockdowny w CHRLD od zamknięcia Wuhan i dużej części prowincji Hubei na początku 2020 roku. Od tego czasu, chińskie podejście ewoluowało w kierunku zamykania dużych obszarów dotkniętych epidemią. Decyzja Chin, wynika zapewne ze zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, które mają rozpocząć się 4 lutego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika baca to rumcajs

Dlaczego WUHAN bo to pierwszy

Dlaczego WUHAN bo to pierwszy osrodek chrzescianstwa w CHinach z 19 wieku
Zemsta masonerii.
zaloze sie ze te obecne miasta to sa najwieksze skupiska chrzescian w CHINACH.
Masoni maja zawsze cel robienia lokdownow tam gdzie jest minimum 40 proc chrzescian
czy ktos widzial loka w Somalii gdzie wymordowano wszystkich chrzescian i jest tam juz 0 proc?

P.S inne cele sa juz pochodne bo masoni nie robia tylko jednego celu ale kilka a nawet kilkanascie w jednym stad rowniez inne cele maja znaczenie ale celem glownym jest wyduszenie chrzescian i zmeczenie ich do przyjecia znaku Besti bo sa najbardziej podatni dlatego ze sa wierzacy.
najtrudniej bedzie przekonac ateiste i oni sa wg planu Pikea do odstrzalu calkowitego.

Portret użytkownika oswiecony77

«Kwarta pszenicy za denara i

«Kwarta pszenicy za denara i trzy kwarty jęczmienia za denara, a nie krzywdź oliwy i wina!». A gdy otworzył pieczęć czwartą, usłyszałem głos czwartego Zwierzęcia mówiącego: «Przyjdź!». I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta” (Ap 6, 1-8).  robcie lepiej zapasy zywnosci pandemia to pikus do upadku gospodarek swiatowych No i ta otchlan ufo wylatujaca z wulkanow   

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Strony

Skomentuj