Niemcy rozważają kolejny lockdown i obowiązkowe szczepionki na Covid

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W środę Niemcy podejmą decyzję o zaostrzeniu działań wobec pandemii Covid. Politycy rozważają wprowadzenie surowszych restrykcji, a nawet pełnego lub częściowego lockdownu. Pojawiają się też głosy, że Niemcy pójdą drogą Austrii i wprowadzą przymus szczepień warunkując od ich przyjęcia prawa obywatelskie.

Mimo wyszczepienia ponad 75% Niemców, w kraju każdego dnia odnotowuje się rekordową liczbę przypadków Covid i jak co roku w sezonie grypowym, zwiększa się obciążenie szpitali. Zdaniem niemieckiego ministra zdrowia, Jensa Spahna, wszystko z powodu wariantu delta wirusa, który zyskuje na popularności.

 

Nikt nie śmie nawet zadać pytania jak to możliwe, że mimo masowych szczepień sytuacja jest gorsza niż rok temu kiedy tych szczepień nie było w ogóle. Dochodzenie do niebezpiecznie logicznych konkluzji na ten temat jest obecnie surowo zakazane, a skoro szczepionki pogorszyły sytuację to jedyne co skorumpowane władze mogą zaproponować to więcej szczepionek i więcej niedziałających lockdownów. Wygląda na to, że właśnie w takim szaleńczym kierunku podąża obecnie cała Europa...

 

Niemcy prawdopodobnie podejmą decyzję o zaostrzeniu ograniczeń dotyczących walki z Covid-19 i mogą nawet zdecydować się na całkowity lockdown w obliczu rekordowych codziennych infekcji i rosnącej presji na szpitale. Minister zdrowia kraju, wydał w tym tygodniu ponure ostrzeżenie dla Niemców, mówiąc, że do końca zimy „prawie wszyscy w Niemczech zostaną zaszczepieni, wyzdrowieją lub umrą”. Ustępująca kanclerz Angela Merkel wezwała przywódców 16 krajów związkowych Niemiec (które w dużej mierze miały swobodę decydowania o własnych środkach bezpieczeństwa) o zaostrzenie przepisów.

 

Ogłoszono już, że nawet bez blokady wszystkich, więcej przestrzeni publicznych będzie ograniczonych tylko do zaszczepionych, ozdrowieńców lub ludzi z negatywnym wynikiem testu. To tak zwana „reguła 3G”. Od środy wszystkich Niemców jadących do pracy lub w transporcie publicznym obowiązuje reguła 3G.

Wiele niemieckich krajów związkowych ograniczyło już dostęp do miejsc publicznych, takich jak bary, restauracje, kina i muzea zgodnie z „zasadami 2G”, ograniczając dostęp tylko tym, którzy są zaszczepieni – „geimpft” w języku niemieckim – lub wyzdrowieli, „genesen”. Wiele dużych niemieckich jarmarków bożonarodzeniowych, które nie zostały odwołane w tym roku, przyjęło zasady 2G.

 

Oznacza to powrót Niemiec do segregacyjnych praktych obserwowanych w tym kraju w latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku. Pretekstem do powrotu faszyzmu okazała się rzekoma pandemia wirusa grypopodobnego o śmiertelności normalnej grypy sezonowej. To wystarczyło, żeby w Europie znowu dziesiątki milionów ludzi zaczęło wspierać dyskryminację i segregację ludzi na lepszych i gorszych. Kiedyś był tyfus, teraz mamy covidka, kiedyś zwalczano rzekomo przenoszących tyfus żydów, a teraz rozkręca się ponowna machina dyskryminacji niezaszczepionych, którzy albo zaczną regularnie wstrzykiwać sobie preparaty, które nakazuje rząd, albo zostaną usunięci ze społeczeństwa.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

Niemcy musza szybko zamknac

Niemcy musza szybko zamknac cala gospodarke, rozwiazac parlament, pozamykac wszystkich politykow w obozach kowidiansko koncentracyjnych, banki powinny oddac cale zasoby Polakom, cale panstwo musi byc zaorane z powodu kowida niewida, i wtedy Polska odetchnie, jak i cala unia !

Portret użytkownika Mojeimię44

Wielu dalej nie rozumie, że

Wielu dalej nie rozumie, że następuje upadek demokracji na naszych oczach a to co nam w zamian fundują elity to technokracja. Ta rewolucja będzie trwała tak długo aż proces wdrażania technokracji się zakończy. Oni mówią na to IV era przemysłowa.  Wirusy, wojny, bieda, głód to jeszcze przed nami bowiem nie wszyscy masoni, demokraci  kapitaliści chcą przejść na technokrację. Trwa w szeregach elit wojna. Mam dla was artykuł opisujący jak technokraci zdecydowanie od dłuższego czasu walczą z wolnością słowa w internecie.

https://pl.technocracy.news/jak-globalni-technokraci-ko%C5%84cz%C4%85-wolno%C5%9B%C4%87-s%C5%82owa-na-ca%C5%82ym-%C5%9Bwiecie/

Covid 19 jest wykorzystywany do prowadzenia wojny na wielu frontach. Najważniejszy to jednak wolność społeczna. Z każdej strony blokują nam dostęp do dialogu i przekazywania sobie informacji. Maska na twarzy jest symbolem cenzury. Lockdown to też symbol cenzury bowiem zabrania nam się spotykania i wymiany informacji. Internet i portale społecznościowe też coraz bardziej się cenzuruje. Liczy się tylko jedna narracja. Narracja technokratów bowiem oni są nieomylnii. Nawet jak szczepionki na covid 19 nie działają to działają, nawet jak są lekarstwa na covid to ich nie ma. Nawet jak są skutki uboczne po szprycy to ich nie ma. Technokraci a więc big tech i big pharma są nieomylni. Tu macie cytat z podstawowej zasady technokratów.

- technokracja posiada pełne prawo do panowania w społeczeństwie, gdyż tylko ona jest w stanie doprowadzić ludzkość do świata pod każdym względem idealnego.

To jest 3 najważniejsza zasada technokratów. To jest bzdura.  Przecież nie ma świata idealnego. To utopia. Świat może być coraz lepszy ale nigdy nie będzie idealny. Czytajcie ze zrozumieniem. Technokraci panami świata gdyż tylko oni wiedzą co idealne:) Mam nadzieje, że rozumiecie?

Teraz nie powinien was dziwić cytat. "Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy" tzn. nie będziesz miał nic do powiedzenia bo my wiemy lepiej. Jesteśmy panami tego świata i nawet jak nie jest on idealny to jest idealny bo my tak twierdzimy. 

Jeśli myślicie, że bajki wam wciskam to przeczytajcie ten artykuł z Cambridge, który opisuje proces wdrażania technokracji na Tajwanie ale dotyczy to całego świata. To czytają elity świata.

https://www.cambridge.org/core/journals/german-law-journal/article/rise-of-technocracy-and-the-covid19-pandemic-in-taiwan-courts-human-rights-and-the-...

 

Portret użytkownika paprotka

Ludzkość zapędza się w kozi

Ludzkość zapędza się w kozi róg. W 1963 roku gdy we Wrocławiu zapanowała czarna ospa, na którą umiera zwykle do 90% osób zarażonych, to można powiedzieć, że dziś gdy na koronawirus umiera 2,5% ludzi (przeważnie osłabionych, z chorobami różnego pochodzenia i seniorów) że jest to pseudo pandemia a wymusza się restrykcje, zamyka gospodarkę, zmusza do wstrzykiwania niesprawdzonych preparatów, odbiera się podstawowe wolności obywatelskie i czego ma to dowieść? Że ten koronawirus jest naprawdę tak groźny jak chciałyby pewne kręgi ukrytej władzy? Tak, chodzi o władzę nad ludźmi, strach wywołany w politykach został zasiany a odpowiednio kierowani politycy uczynią przecież wszystko by stwierdzić, że robią to dla dobra społeczeństwa. Fałsz i zakłamanie w polityce jest po to by ludzi zmusić do posłuszeństwa dla jego "dobra". Żydów też zamykano w gettach dla ich dobra by nie musieli się czuć zagrożeni przez złych Polaków, a gdy to nie pomogło wysłano ich do obozów koncentracyjnych, dziś ci sami żydzi mający większościowe udziały we wszystkich koncernach farmaceutycznych dorabiają sobie kasę jak mogą, uwijają się jak mrówki w kopcu by grabić ludzkość nim obudzi się ze złego snu. Niektórzy poszli dalej i zamykają ludzi zakażonych w obozach, nie chorych ale zakażonych, tak właśnie dziś robi Australia, państwo-kontynent, na który trafiali pospolici przestępcy wyjęci spod prawa, najgorsze szumowiny z Anglii. Brawo Australia, w takim państwie wyrosłym z setki tysięcy groźnych przestępców to słuszne działanie. Niemcy też już to mają przećwiczone na żydach, czas na własnych obywateli.

Portret użytkownika baca

tak, bo starsze niż 10 lat

tak, bo starsze niż 10 lat niemieckie starówki są nieznośne, zarastają budami z piwem, bankomatami i tymi lunaparami, gdzie sprzedają kurczaki w wiadrach...

co 5-10 lat niemcy mogliby budować od nowa wszystkie "starówki" i faktycznie dbać o komfort turystów... cały świat przecież co roku stawia noworoczne szopki więc niemcy mogą dobudować do szopek co roku nowe starówki...

 

Strony

Skomentuj