W Japonii wariant Delta koronawirusa popełnił "seppuku" i zniknął

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Japonia odnotowała w ostatnim czasie radykalny spadek nowych zakażeń i zgonów, spowodowanych przez COVID-19. Okazuje się, że wirus mógł pokonać sam siebie.

Narodowy Instytut Genetyki w Japonii przeprowadził badania, z których wynika, że wariant Delta koronawirusa, który w innych krajach zbiera śmiertelne żniwo, prawdopodobnie sam doprowadził się do „naturalnego wyginięcia”.

Kilka razy zmutował, a to spowodowało, że nie był zdolny wykonać własnej kopii.

Japońscy uczeni właśnie w tym upatrują gwałtownego obniżenia skali epidemii w tym kraju.

Tam mamy jednak do czynienia z końcem już piątej fali, podczas gdy np. Polska, ciągle mierzy się z czwartą falą.

Być może jest więc nadzieja na to, że bez konieczności wywierania szczepionkowej presji, Natura sama poradzi sobie z zagrożeniem, które z dużym prawdopodobieństwem było dziełem ludzi.

Na razie jednak za wcześnie, aby uznać, że przypadek Japonii znajdzie swoje identyczne odzwierciedlenie w innych państwach.

Europejscy przywódcy zapowiadają bowiem kolejne lockdowny oraz restrykcje dla tych, którzy jeszcze nie przyjęli ani jednej dawki szczepionki. Zatem nastroje w naszej części świata są zupełnie inne niż w dalekiej Azji.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Prorocznia

Fale kolejne, to polityczne

Fale kolejne, to polityczne sajęsfikszyn i proponowałbym nie płynąć na tej fali.

Żadne spadki zachorowań ani żadne medykamenty nie zakończą mody na wyszczepianie. Nie taki jest plan.

Wczoraj dowiedziałem się od Partii Zielonych, że za śmierć kilkudziesięciu tysięcy kowidian w Polsce odpowiadają NIEZASZCZEPIENI! Tylko! Szok.

Portret użytkownika Adaada

Nie jestem szczepanem i oby

Nie jestem szczepanem i oby Bóg sprawił abym nim nie został. Rozwalił mnie sms, który otrzymałem pomyłkowo. O ile to nie fejk, to z tymi szczypawkami Minister Zdrowia nie dba o "nasze zdrowie" (co zapewnia w ściekmediach), ale o to czy będę miał przedłużony certyfikat. Ręce i nogi się uginają c'est la vie.

Portret użytkownika Fenix7

W Japonii wykryto nano

W Japonii wykryto nano cząsteczki układów scalonych w eliksirach Gargamela i nie zamierzają ich podawać swoim rodakom. Zamiast tego proponują inny lek. 

Z pewnością oficjalnie zaniżono liczbę chorych na c-19. 

Zauważcie że nie liczy się wysoka śmiertelność tylko liczba zakażeń (wbrew zasadom jakie istniały wcześniej)

równie dobrze można wytworzyć "nowy typ" kataru nastraszyć nim społeczeństwo i wprowadzać zasady NWO.

Koronaświrusy istnieją od lat 60-tych. Nikt dotąd z tego powodu nie wywoływał zamieszania.

Cała szopka i totalitaryzm skończy się szybciej niż planowano. W Polsce Ordo Medicus zbiera materiał dowodowy, poszły pozwy do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze (info na strażnicywolności.pl), niedawno Warszawę odwiedzili dr Reiner Fullmich i Vivianne Fischer. Zapis wideo konferencji:

https://youtube.com/watch?v=54Rf_HODNwE

 

Portret użytkownika Quark

Okazuje się , że pokonanie

Okazuje się , że pokonanie tej "strasznej pandemii" jest już tylko kwestią czasu i woli politycznej bo leków na covid wciąż przybywa , a ostatnio odkryto również pewną roślinę (przypominającą nasz rodzimy koper) , której soki hamują namnażanie się wszelkich odmian wirusa sars 2 - (ogólnie koronawirusów) . Właśnie opracowywuje się lek oparty o ta roślinę do ostatecznego rozwiązania kwestii covidu.

https://dobrewiadomosci.net.pl/55490-wazne-odkrycie-ta-roslina-hamuje-namnazanie-wszystkich-wariantow-koronawirusa/

Dobrą wiadomością jest też to , że nasz rząd w odróżnieniu od pozostałych krajów europejskich nie zamierza wprowadzać żadnych dalszych uciążliwych restrykcji - bo one nic nie dają poza stratami materialnymi.

Strony

Skomentuj