W Japonii wariant Delta koronawirusa popełnił "seppuku" i zniknął

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Japonia odnotowała w ostatnim czasie radykalny spadek nowych zakażeń i zgonów, spowodowanych przez COVID-19. Okazuje się, że wirus mógł pokonać sam siebie.

Narodowy Instytut Genetyki w Japonii przeprowadził badania, z których wynika, że wariant Delta koronawirusa, który w innych krajach zbiera śmiertelne żniwo, prawdopodobnie sam doprowadził się do „naturalnego wyginięcia”.

Kilka razy zmutował, a to spowodowało, że nie był zdolny wykonać własnej kopii.

Japońscy uczeni właśnie w tym upatrują gwałtownego obniżenia skali epidemii w tym kraju.

Tam mamy jednak do czynienia z końcem już piątej fali, podczas gdy np. Polska, ciągle mierzy się z czwartą falą.

Być może jest więc nadzieja na to, że bez konieczności wywierania szczepionkowej presji, Natura sama poradzi sobie z zagrożeniem, które z dużym prawdopodobieństwem było dziełem ludzi.

Na razie jednak za wcześnie, aby uznać, że przypadek Japonii znajdzie swoje identyczne odzwierciedlenie w innych państwach.

Europejscy przywódcy zapowiadają bowiem kolejne lockdowny oraz restrykcje dla tych, którzy jeszcze nie przyjęli ani jednej dawki szczepionki. Zatem nastroje w naszej części świata są zupełnie inne niż w dalekiej Azji.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika mwd1

Moim subiektywnym zdaniem, w

Moim subiektywnym zdaniem, w dzisiejszej dobie, szanujące się państwo by dorównać gospodarczo Chinom kroku i nie wypasć ze szranków oraz liczyć się gospodarczo w świecie, powinno odstapić od wszelakich restrykcji i lockdown-ów i tego typu zapędów oraz powinno się dać ludziom wolną ręke w przedsiębiorczości nie obarczając ich podatkami...
i tutaj przesłanie do agentury wszelakich partii, czy to obecnie rządzącej czy też będącej rządzić - "nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka", jeśli nadal będzie takie dociskanie społeczeństwa to koniec końców nie będzie komu pracować... ciągnąc dalej te analogie, ludzie nie będą płacić podatków co się przekłada na brak pieniędzy w kasie a to z kolei przekłada się na puste koryto... przemyślcie zatem co się wam opłaca czy rządzenie i puste kieszenie czy też zawsze pełne koryto... i taka jeszcze przestroga poparta kartami historii "niósł wilk razy kilka, poniesli i wilka".

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika drako_tr

Skoro kowid ma IDENTYCZNE

Skoro kowid ma IDENTYCZNE objawy jak grypa, to mam sprawdzony przepis na zdrowie, od dziesięcioleci go stosuję, jak już mnie dopadnie grypa (obecnie kowid)

CCCP - Cytryna, Czosnek, Cebula, Papryka... i wsio.

Nasza forumowiczka Medium, zaleciła mi jeszcze imbir i miód... Ulepszonej mikstury jeszcze nie sprawdzałem, bo ze strachu przed kowidem, nawet grypy nie mogę dostać Biggrin

Portret użytkownika Rumcajs

Ja bym dodał jeszcze picie

Ja bym dodał jeszcze picie sody https://www.youtube.com/results?search_query=jak+pić+poprawnie+sodę

i wcinanie owoców dużo - pomarańcze, mandarynki, kiwi, kaki, jabłka, winogron. No i najważniejsze dużo pić czystej wody, by wysikiwać jak najwięcej dziadostwa z organizmu. Czasami też wezme JodekPotasu własnej roboty nie z apteki. Można sobie zrobić samemu 100gram jodku potasu na 100ml czystej wody i po jednej kropli takiego roztworu na każde 10kg własnej wagi - czyli waga 80 to 8 kropelek - jak się boisz to mniej na początek. Warto w ogóle poczytać lub posłuchać o Jodku potasu - ponad 90% ludzi ma niedobór tego w organizmie, nawet ci co mieszkają nad morzem. 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Strony

Skomentuj