Czy doradca prezydenta Dudy przypadkiem ujawnił prawdę o szczepionkach na COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Profesor Andrzej Zybertowicz w czasie rozmowy w programie nadawanym przez portal Interia, chcąc lub nie, wypowiedział zdania, które powinny dawać sporo do myślenia.

Zybertowicz jest postacią dość wyrazistą. Wyraża swoje poglądy raczej bez ogródek. Jednak wydaje się, że nie o wszystkim wolno mu mówić, a już na pewno powinien trzymać się jakiejś ustalonej z rządem wersji. Prezydent Duda i PiS, to nie są bowiem dwa oddzielne byty ideologiczne.

Tym bardziej zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.

Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.

Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.

Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.

Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.

Komu zatem mamy wierzyć: ministrowi zdrowia Niedzielskiemu, premierowi Morawieckiemu, jego pandemicznym ekspertom, czy może takim ludziom jak prof. Zybertowicz?

Od tego komu zaufamy, może bowiem zależeć nasze zdrowie i życie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika paprotka

Profesor Zybertowicz

Profesor Zybertowicz powiedział też, że to nawet dobrze że nie wszyscy chcą się szczepić bo to jest zdrowe dla całej populacji. Nie znamy długofalowych skutków tego preparatu, np. jakie może być jego działanie za 5, 10 czy 20 lat bo nikt tak długo tej szczepionki nie testował. Jeśli wszyscy zaszczepieni zostali by za kilka lat dotknięci jakąś chorobą w wyniku tej szczepionki to dla kraju byłaby to katastrofa. Powiedział też, że nie powinno szczepić się dzieci poniżej 15 roku życia. Niestety doradcy, z których co jeden to mądry inaczej, uwijają się wokół rządu jak pluskwy by wymusić odpowiednie działania dające im możliwość kolejnego nacisku na służby medyczne. Trzeba wierzyć, że wśród społeczeństwa znajdzie się odpowiednio duża grupa ludzi, która da odpór bezpardonowemu naciskowi na przymus szczepień. 

Portret użytkownika Dr Jan Wargaj

Tu Dr. Wargaj chciałem

Tu Dr. Wargaj chciałem przypomnieć czytelnikom o kłopotach lekarzy na całym świecie, ponoć zmarły lekarz nie kłamie:

"Dr Kevin Walsh, ginekolog położniczy z prywatną praktyką w Roanoke w stanie Wirginia, padł martwy zaledwie sześć tygodni po opublikowaniu zastrzyków Fauci Flu na Facebooku. W swoim poście Walsh porównał wirusa do polio, próbując przestraszyć swoich zwolenników, by zostali dźgnięci."

"Podobny los spotkał doktora Justina Nassera  (a zdjęciu wyżej)z Benowa w stanie Queensland (Australia). Według biuletynu informacyjnego 14 listopada Nasser „nieoczekiwanie zmarł na atak serca”."

"Dr Stephanie Bosch z Waldport, Ore., również zmarła „nagle i nieoczekiwanie” na zatorowość płucną 13 października. Johnson & Johnson) zastrzyki. „Wszyscy pracownicy służby zdrowia w Oregonie musieli zostać „w pełni zaszczepieni” do 18 października” – zauważył blog Covid w  związku ze śmiercią Boscha. „Oregon jest również jedynym znanym nam stanem, który ma mandat na maskowanie na zewnątrz”."

"Dr Craig Shannon z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork zmarł nagle w swoim domu. Dwa różne nekrologi twierdziły, że zmarł z powodu chłoniaka nieziarniczego, jednak gdyby rzeczywiście była to przyczyna, umarłby w szpitalu lub hospicjum, a nie we własnym miejscu zamieszkania."

"Dr Elliott Gagnon z Wasilla, Ak., podobnie „zmarł niespodziewanie w swoim domu” 14 października. Prywatna praktyka chirurga plastycznego zaledwie kilka miesięcy wcześniej naciskała na Facebooka, aby wszyscy pacjenci : „zamaskowali się i porozmawiali ze swoimi lekarza, jeśli Ty lub Twoje dzieci w wieku 12 lat i starsze nie jesteście zaszczepieni. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać liczbę Covidów na niskim poziomie” – stwierdzał dalej post, wraz ze zdjęciem dwójki bardzo małych dzieci z maskami na twarzach. „Potrzebujemy otwartych szkół, a uczniowie i edukatorzy uczą się i nauczają”. Żona Janel Gagnon również wcześniej przesłała swoje zdjęcie profilowe na Facebooku, na którym widziano ją noszącą maskę na twarz z logo LGBTQ i nakładkę ze zdjęciem, która stwierdzała: „Dostałam moją szczepionkę przeciwko Covid-19: możemy to zrobić”."

"Dr Daniel McBride z West Hatfield w stanie Massachusetts, który zmarł nagle na atak serca po 16-kilometrowej przejażdżce rowerem 20 października. Chirurg ortopeda był „zagorzałym rowerzystą” i wszechstronnym sportowcem, był ogólnie zdrowy przed tym."

"

"Dr Janak Patel z Marietta w stanie Ohio podobno „zmarł  nagłą śmiercią” 28 października. Kiedy został „znaleziony i niezdolny do reanimacji”, wykonywał swoje normalne obowiązki jako lekarz na izbie przyjęć."

skopiowano ze strony: detektywprawdy.pl

 

 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika  Takija&Katman

Kolejna wrzutka: Oho, już

Kolejna wrzutka: Oho, już widać, że covidianom zaczynają już buzować obce mRNA i DNA pochodzenia odzwierzęcego - małpiego (szympansy, itp). U niektórych pojawiają się wyrzuty sumienia, to pewnie ci, co przyjęli obce płyny tworzone na bazie komórek macierzystych z płodów aborcyjnych. Ciekawe, kto jeszcze zacznie się pienić (?), wówczas będzie można oceniać, co przyjęli!!! Teraz widać, że wizje i przepowiednie są prawdziwe - ludzie już skaczą sobie do gardeł. A co będzie, jak NOP-y zaczną pojawiać się nagminnie?! Wg niektórych naukowców zaczną się one objawiać po około 45 tygodniach od szczepienia. Zobaczymy!
Stopnie wyszczepienia mające być przyznawane w paszporcie covidowym (...):
Dawka - 1 - Vaccinatee (szczepiony);
Dawka - 2 - Insertus (wyszczepiony);
Dawka - 3 - Modyfikant;
Dawka - 4 - Deditus (uzależniony);
Dawka - 5 - Covidianin;
Dawka - 6 - Mutant;
Dawka - 7 - Hominidae (człowiekowaty);
Dawka - 8 - Troglodytes (przyjął lucyferazę);
Dawka - 9 - Servus Lucyferian;
Dawek -10 - Lucyferianin.

Strony

Skomentuj