Czy doradca prezydenta Dudy przypadkiem ujawnił prawdę o szczepionkach na COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Profesor Andrzej Zybertowicz w czasie rozmowy w programie nadawanym przez portal Interia, chcąc lub nie, wypowiedział zdania, które powinny dawać sporo do myślenia.

Zybertowicz jest postacią dość wyrazistą. Wyraża swoje poglądy raczej bez ogródek. Jednak wydaje się, że nie o wszystkim wolno mu mówić, a już na pewno powinien trzymać się jakiejś ustalonej z rządem wersji. Prezydent Duda i PiS, to nie są bowiem dwa oddzielne byty ideologiczne.

Tym bardziej zaskakujące jest to, co w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim powiedział w kontekście obowiązkowych szczepień na COVID-19. Z jego ust padły słowa, że takiego obowiązku „nie powinno być ze względu na długofalowe konsekwencje, które nie są znane”.

Czyli wbrew temu, co twierdzi rządowa propaganda, preparaty na koronawirusa mogą być szkodliwe, a do tego nie wiadomo, jak bardzo mogą wpłynąć na zdrowie i życie tych, którzy zdecydowali się je przyjąć.

Co więcej, Zybertowicz wyraził aprobatę dla pomysłu premiowania zaszczepionych, „którzy podjęli ryzyko”.

Czyli trzeba nagrodzić tych, którzy zdaniem doradcy prezydenta zaryzykowali własne zdrowie i życie dla eksperymentu, jakim jest walka z pandemią, za pomocą opracowanych w rekordowo szybkim tempie specyfików.

Prof. Zybertowicz ma dostęp do wielu raportów, bierze udział w licznych naradach z najważniejszymi ludźmi w państwie. Jeśli taki człowiek stwierdza, że szczepionki na COVID-19, to ryzyko nieznanych długofalowych konsekwencji, za które należy wynagrodzić miliony „królików doświadczalnych”, to znaczy, że rząd zdaje sobie sprawę z tego, że „szpryce” mogą być w przyszłości bardzo dużym problemem.

Komu zatem mamy wierzyć: ministrowi zdrowia Niedzielskiemu, premierowi Morawieckiemu, jego pandemicznym ekspertom, czy może takim ludziom jak prof. Zybertowicz?

Od tego komu zaufamy, może bowiem zależeć nasze zdrowie i życie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika  Takija&Katman

Garść informacji - i wszystko

Garść informacji - i wszystko jasne!!! Współodkrywca wirusa HIV i laureat Nobla prof. Luc MONTAGNIER: "To szczepionki na COVID-19 tworzą nowe warianty koronawirusa."
Im mniej są eksponowani mówiący, że "szczepienia na COVID-19, to wielki błąd", tym większe jest prawdopodobieństwo, że mówiący odwrotnie, są opłacanymi przez projektantów „Resetu”. (BioPharma).
Do nagród NOBLA można mieć stosunek ambiwalentny, bo nie są one w 100% przyznawane obiektywnie. Jednak zachowując właściwą proporcję między krytycyzmem, a obiektywizmem należy docenić tych, którzy na tę nagrodę zasłużyli. W Polsce, od ponad dwóch lat o pandemii COVID-19 mówią ludzie, którym ZDECYDOWANIE BARDZO DALEKO DO NOBLA. Ilość ich wystąpień w mediach, wymusza wrażenie, że mądrzejszych i bardziej kompetentnych „znawców” koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek, na naszej planecie już nie ma.
Gdy ci „mędrcy" skacząc po mediach, zmieniają narrację tak często, jak poglądy na politykę zmienia KO, to ci z większymi dokonaniami naukowymi, miażdżą tę propagandę, której celem jest zniewolenie ludzkości.
Prof. Luc MONTAGNIER, - fr. noblista, współodkrywca wirusa HIV, mówi, iż: "Globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny." Wg niego: Nowe warianty wirusa są produktem szczepień. W każdym kraju jest tak samo - zgony następują po szczepieniach. Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia. Profesor ostrzega, że zmodyfikowany genetycznie wirus zaprojektowano tak, aby zawierał DNA wirusa HIV. Pracował nad tym „covidowy guru” - A. FAUCI z USA. Wg noblisty, masowe szczepienia podczas pandemii są absurdem.
UWAGA, cyt.: "Blisko 75 proc. nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Singapurze dotyczy osób zaszczepionych". Podobnie jest w Izraelu. Potwierdza się teza specjalistów, że przyczyną zakażeń i mutacji koronawirusa są ZASZCZEPIENI.
Czy biurokraci z rządu umieją czytać, czy pozostają na poziomie półanalfabetyzmu, a może mają profity od BioPharmy.
• prof. Roman Zieliński o szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR;
• prof. Maria Majewska o szczepionkach na covid: to eksperyment;
• Justyna Socha i Dr Zbigniew Hałat - narodowy eksperyment na Polakach;
• dr Hałat szczepionki mRNA, a choroby autoimmunologiczne - dlaczego się o tym nie mówi?;
• dr Simone Gold - Szokująca prawda o pandemii.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
~nm - pisze, kto bierze pieniądze z BioPharmy, np.;
• Dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz - Migas,- Konsultant Krajowy w Dziedzinie Medycyny Rodzinnej od 29 maja 2020 roku - bierze od AstraZeneca.
• Prof. Jacek Wysocki - „Konsultant” Naczelnej Izby Lekarsk., skompromitowany w akcji odra i grypa, - bierze od Pfizera.
• Dr Paweł Grzesiowski, bierze od firmy Pfizer.
 Rada Medyczna d/s Covid -19, składa się m.in. z;
• prof. Horbana [finansowany przez Janssena],
• prof. Simona [finansowany przez Pfizera],
• prof. Flisiaka [bierze od Janssena, firmy Gilead],
• Mastalerz - Migas [bierze od AstraZeneca],
• Wysockiego [bierze od Pfizera i AstraZeneca],
• Tomasza Laskusa [bierze z fundacji finansowanej przez Janssena],
• Magdaleny Marczyńskiej [bierze z fundacji finansowanej przez Janssena],
• prof.Bartosza Łoża [bierze od Pfizera],
• Miłosza Parczewskiego [bierze od Janssena],
• Małgorzaty Pawłowskiej [bierze od Janssena],
• Krzysztofa Tomasiewicza [bierze od Jassena].
• Pryć,............................wirusolog? ITD.

Portret użytkownika Ciekawe

Taka ciekawostka w sumie

Taka ciekawostka w sumie oczywistość jestem pracownikiem budowlanym ,jeździmy po prywatnych domach do ludzi i coś tam robimy nieważne, czasami zdarza się lekarz u którego mamy zlecenie . Zawsze pogadamy wiadomo często gadamy o pandemii i szczepionkach i teraz uwaga każdy ale to każdy lekarz w prywatnej szczerej rozmowie powiedział żeby absolutnie nie brać tego ścierwa nazywanym szczepionką bo to murowany piach prędzej czy później w niedalekiej przyszłości. Uwaga drugą ciekawostka nie dawać sobie robić testów unikać tego .tego już dokładnie nie pamiętam i nie chce wprowadzać błąd ale też napisze że jeśli ktoś dał sobie zrobić test najlepiej jak w ciągu max 2 dni kupi coś tam w aptece coś jak srebro koloidalne czy coś tam co jest drogie dla przeciętnego Polaczka po porcja tego leku aby zapobiec następstwom po tym teście to koszt 300-400zl na osobę także jest cos na rzeczy pozdrawiam ludzie .my w średnim wieku na pewno doczekamy okresu 10 lat w przód ijestem pewien że zobaczymy dziwne przyczyny masowej śmierci na całym świecie a machina już ruszyła. Do hejterow -nie interesują mnie moje błędy ortograficzne . Pozdro

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika S

Jeśli przeginasz ze słońcem

Jeśli przeginasz ze słońcem lub solarium, niemal na pewno dostaniesz raka skóry. Jeśli palisz jak lokomotywa, niemal na pewno dostaniesz raka płuc/krtani. Jeśli chlasz wódę codziennie, niemal na pewno dostaniesz marskości wątroby. Jeśli wstrzyknąłeś sobie truciznę, niemal na pewno umrzesz. Jest udowodnione, że białko kolczaste w szczepionkach, jest bardzo silną toksyną (nie licząc innych trujących składników tego zastrzyku). Tak, niemal na pewno wiadomo co się stanie w przyszłości.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika izi

Obejrzałam filmik z lekarką,

Obejrzałam filmik z lekarką, która wzięła szczepionki pod mikroskop i znalazła w nich różne dziwne rzeczy z nanotechnologią włącznie. Przyznam, że nie wiem co o tym sądzić. Są potwierdzenia od innych naukowców? Ktoś coś jakieś filmy albo artykuły w necie?

Tutaj jest link do wywiadu z tą lekarką (dziwne, że nie ma choćby krótkich filmów - obiecała, że będą i nadal same zdjęcia. Pierwsze co bym zrobiła, widząc łączące się w "obcego" cząstki, to nagrałabym je. https://www.bitchute.com/video/pqWAhCTr7fGQ/

Strony

Skomentuj