Zmowa polskich polityków - liczą głosy, żeby wprowadzić segregację sanitarną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Partia rządząca i wywodząca się z tego samego "magdalenkowego" środowiska politycznego tak zwana opozycja, spiskują wspólnie przeciwko Polakom, próbując przeforsować faszyzm sanitarny.

Marszałek Sejmu, Elżbieta Witek, zapowiedziała zorganizowanie spotkania z liderami opozycji w celu przeprowadzenia przez parlament ustawy segregacyjnej. Parafrazując słowa Donalda Tuska, które padły kiedyś gdy podobne spotkanie magdalenkowcy zorganizowali w 1992 roku próbując obalić rząd Olszewskiego, policzone zostaną głosy zwolenników segregacyjnego faszyzmu..

 

PiS ma problem, bo większość ludzi z ich elektoratu jest sceptycznie nastawionych do szczepień przeciw Covid i do sposobu w jaki rząd radzi sobie z wydumaną pandemią. Strach przed wyborcami powodował do tej pory, że dookoła w sąsiednich krajach panowała sroga covidoza wchodząca na coraz wyższe poziomy, jak w Austrii, ale w Polsce w porównaniu do okolicznych krajów, żyje się nam stosunkowo normalnie, a służby mundurowe nie zachowują się jak te w zachodniej Europie czy w Australii. Jednak to się może wkrótce skończyć.

Ta "normalność" jaką uzyskaliśmy, jest solą w oku rządzących i szukają oni wszelkich sposobów, aby wreszcie dokręcić covidową śrubę. Trudno powiedzieć po co to robią, być może muszą, a skoro jest akurat sezon grypowy to przekonanie ludzi, że trwa straszliwa pandemia powinno być łatwiejsze niż w lecie. Jednak rzadzący mając świadomość, że decyzja o segregacji sanitarnej i represjonowaniu niezaszczepionych może być bolesna przy urnie wyborczej, postanowili jakoś zrzucić z siebie odium tych, którzy wprowadzili faszyzm sanitarny PiS postanowił dobrać trochę współwinnych z tzw. opozycji. A gdy słucha się co wygadują ci "opozycjoniści", którzy obsobaczają rząd, że za mało represji wprowadzono, to można być pewnym porozumienia magdalenkowych polityków w kwestii gnębienia Polaków. Głos przeciwny marginalizowanej Konfederacji nie ma tu żadnego znaczenia.

Można założyć, że obecne władze dostały jakiegoś rodzaju ultimatum, datę graniczną, do czasu której segregacja sanitarna musi zostać u nas wprowadzona, tak aby nie odstawać od poziomu zamordyzmu w ościennych krajach, co mogłoby powodować bunty. Jednak politycy próbujący budować kuriozalną "zgodę narodową" w celu dyskryminowania 20 milionów Polaków muszą uważać, pamiętając, że nie można dręczyć społeczeństwa bezkarnie w nieskończoność.

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kuba8131

A ja z ciekawości patrzę na

A ja z ciekawości patrzę na TVN czy Wyborczą i rzeczywiście, te media atakują rząd że jeszcze nie ma ostrych restrykcji, wręcz oskarżają rząd o ludobójstwo, podobnie politycy z totalnej opozycji. Co ciekawe te restrykcje są nielegalne bo nie zgodne z konstytucją ale nikomu to nie przeszkadza, a pamiętam jak parę lat temu krzyczeli na protestach ,,konstytucja" zorganizowani jako KOD gdy były awanturki o Trybunał czy sądy. Jaka to przewrotnośc losu.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika babka

Cały czas krzyk żeby się

Cały czas krzyk żeby się szczepić albo wprowadzać restrykcje dla niezaszczepionych bo tak dużo zachorowań ale jakoś nikomu nie przeszkadzają ma sowe imprezy  Mendy telewizyjne i radiowe nie zająkną się że nachodźcy nieszczepieni i że mogą roznosić choroby.Użalają się nad nimi i nie krzyczą ani o szczepienia ani o restrykcje dla nich..No i jak się szczepić skoro nikt ci nie pokaże co ci aplikuje jak idziesz na szczepienie to preparat już przygotowany w strzykawce czeka gotowy do podania.Skąd mam wiedzieć co to jest.Powinni nabieać przy pacjencie i pokazać fiolkę na życzenia ale o tym to można tylko pomarzyć.

Portret użytkownika inzynier magister

Piśowcy mocno się zdziwią w w

Piśowcy mocno się zdziwią w w wyborach jak przegrają za szczepionkową depopulację w ramach posłuszeństwa globalnym elitom i bezsensowne zamykanie gospodarki ! Niech nas ma w swojej opiece Bóg Wszechmogący Jezusa Chrystusa bo pato elity Lucyfera NWO chcą nas zniszczyć duchowo, moralnie i cieleśnie ! Naszą jedyną nadzieją Jezus Chrystus i Duch Święty !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika czesio i muchy

bo tak wygląda kolego

bo tak wygląda kolego komunistyczna operacja trust , a w sumie to kolejna jej odsłona która zapoczątkowana i przeprowadzona pierwszy raz , była 100 lat temu ! ! a głupi lud nadal się na to łapie ! u nas to chyba po raz 3 ! kor solidarność i teraz pis z po psl itd ! dopóki nie usuniemy ich siłą to nic się nie zmieni! chyba że znajdzie się pierwszy odważny i kogoś publicznie odstrzeli za swoje krzywdy , to może zluzują co nie co , bo inaczej kaszana na całego nas czeka! na widoku żadnego przywódcy ! kompletnie żadnego który wspólnie z narodem zrobił by porządek !

Portret użytkownika kolo21

Bo większość żyje w

Bo większość żyje w dobrobycie a więc są rozleniwieni. A reszta jest biedna schorowana zapracowana i styrana życiem. Opluwana ile wlezie przez tych lepiej zarabiających. Zresztą jakaś chemia czy coś zrobiła ludziom papkę we łbach. Są tak agresywni i debilni że szok. Jeden drugiemu gardło by poderżnął dla radochy. Nie zarabiasz przyzwoicie to jesteś śmieć odpad do gazu z tobą ! Ty niedołęgo nierobie fajtłapo trzeba było sie uczyć! Do roboty zabierz sie lepiej Ty biorco 500+ Do pieca z tobą. Takie to komentarze są pisane przez Polaków. Nienawidzę własnych rodaków. A jak się śmieli z tej rozjechanej w Katowicach że bucika zgubiła razem z nogą. Zaczynam rozumieć Niemców.

kolo21

Strony

Skomentuj