Wielka Brytania obiecała obronę krajów bałtyckich przed agresją Rosji

Kategorie: 

Brytyjski premier David Cameron powiedział, przemawiając w parlamencie, że ukraiński kryzys nie powinien być rozwiązany za pomocą środków wojskowych, ale zapewnił jednocześnie, że NATO jest zobowiązane do zapewnienia bezpieczeństwa w krajach bałtyckich.

 

David Cameron odpowiadał w Izbie Gmin na pytania w związku z kryzysem na Ukrainie.

„Wysyłanie okrętów wojennych nie było na razie możliwe. Nie ma rozwiązania wojskowego. Podejście musi być przemyślane, długotrwałe, ale poważne i konkretne" - słowa Cameron w odniesieniu do kryzysu ukraińskiego przytoczył Times.

Brytyjski premier obiecał chronić kraje bałtyckie przed rosyjską agresją. Powiedział parlamentarzystom, że NATO będzie działać, gdy prezydent Rosji Władimir Putin zdecyduje się na użycie siły przeciwko Estonii, Łotwie i Litwie. Obowiązuje zasada „atak na jednego, to atak na wszystkich”.

„Musimy zrobić wszystko, co możliwe w celu ochrony przyjaciół i kolegów na Łotwie, Litwie, w Estonii i w Polsce. Naprawdę wierzymy w ich członkowstwo w NATO i w gwarancje, które im daliśmy” – dodał Cameron.

Jak widać na przykładzie Ukrainy, która też miała gwarancje z konferencji w Budapeszcie, jeśli takie zapewnienia padają z Wielkiej Brytanii, są one zwykle niewiele warte.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

Je*any gudłaj łże jak pies. A

Je*any gudłaj łże jak pies. A w zasadzie jak...gudłaj. Mówić coś musi, bo to jego dżihad i specjalna"misja" ratowania interesów syjonistycznych, ale na szczęście nie wszyscy mają siano we łbie.
Natomiast co do Tuska i ciągłej grabieży majątku narodowego to obawiam się że niewiele można już zrobić. Już ładny kawał czasu temu Kurtyka powiedział: "Demontaż państwa zakończony. Teraz zaczną znikać ludzie".
Wciąż znikają...

Portret użytkownika Widz

Nie wierzcie we wszystko co

Nie wierzcie we wszystko co podaja wam na tacy polskie wolne media. Osobiscie nie znam Putina ale za to znam lub mialem kontakt z 20 ruskimi 30 bialorusinami,6 ukraincami i 40 litwinami.Jak widzicie dalej zyje i to chyba jedyne nacje z ktorymi czuje sie swojo i nigdy nie mialem zadnego problemu(balety najlepsze).Wiadomo sa napewno i tacy co "grzesza" ale tacy są wszędzie.Nie podoba mi sie to ze nasz Rząd i służby całe zło zrzucają na Rosję i podjudza do wojny.Putin też człowiek i może wkoncu nie wytrzymać.(Tusk tego Ci nie wybaczę)Niestety musiałem zwjjac pinkiel za miedze (by ŻYĆ) i co odrazu zauważyłem, ze media tu (UK) prawie wcale nie wspominają o polityce(zobaczyć "posła" w głównych wiadomościach informacyjnych trzeba czekać na jakieś referendum lub podczas wyborów )co u nas jest niespotykane.Polskie media są narzędziem propagandowym mającym nam narzucić jakieś wybory.Po za ostatnim przemowieniem Camerona nie ma tu nic o Ukrainie Ruskich itp.Pochodze z północno wschodniej Polski i dzięki handlu miedzy Rosja Litwa i Ukraina a nawet Bialorusia ludzie z mojego regionu mieli co "jeść ".15 lat temu ruscy sprzedawali na każdym bazarze co popadlo a my kupowalismy fajne fanty za mała cenę.Od 5 lat jest tak, ze oni już nic nie sprzedają (papierosy alko ropa bez zmian)i przyjeżdżają kupować.Gdy lit był wart 1,1zl litwini rozkupywali całe sklepy(nawet biedronki puste stały a jest ich z 15),święta czy jakaś inna okazja sklepy puste- najazd ruskow.Wszystkim się opłaca a region zyskuje nowe miejsca pracy(Trzeba gdzieś zrobić produkt).Nasz nieudolny rząd nie widzi w Rosji i krajach na wschód ogromnego potencjalnego klijenta co kupi wszystko co mu się pokarze.Oni tam naprawdę cenią polskie produkty a i wielu sami nie produkują.Jak będzie wojna to wpierw będę strzelał do Was podrzegacze a dopiero pózniej do braci Słowian. ps nie jestem żaden ku ..agent jakby co!! zwiń

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Brawo Widz...  Już kalibruję

Brawo Widz...  Już kalibruję lunetę w swoim sztucerze...
 Tylko bracia Slowianie mogą nas wyzwolić z tej hańby i upokorzenia... Wolę byc poddanym ruskim, niż syjonisty...
Z takim siądziesz przy stole, zakropisz i przekąsisz i już obaj zrozumiemy, żeśmy bracmi... Z syjonistą wypijesz, zjesz a on ci zaj*bie wszystko co masz poklepując pufale  po ramieniu..

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Rosyjska agentura była u nas

Rosyjska agentura była u nas od zawsze.. Syjonistyczna również... To nie rosyjscy okupanci ukradli nasze ziemie i majatek narodowy, tylko syjonistyczni "demokraci"
 To nie rosyjscy biznesmeni "kupili" u nas tereny pod pod swoje  inwestycje zasilane pół-darmowa siłą roboczą okolicznych mieszkańców, lecz syjonistyczni...
 To nie Rosjanie wciągają nas w konflikty polityczne, lecz syjoniśtyczne marionetki w tym nie Polskim rządzie
 To nie rosjanie zlikwidowali nasz najlepszy i liczący się wświecie przemysł, tylko syjoniści zamknęli nasze stocznie, Fadromy, Pa-Fa Wagi,  Cegielskich, etc... etc.. tylko syjonisci..
 W czasie okupacji rosyjskiej był obowiązek pracy, w czasie syjonistycznej "demokracji" praca jest przywilejem..
 W czasie rosyjskiej okupacji w Polsce uczyło się Polskiej historii gdzie Bolesław Chrobry wyszczerbił miecz na kijowskiej bramie... Syjonistyczna demokratyczna zaraza wystawiła pomnik Bolesławowi Chrobremu we Wrocławiu w postaci karłowatego kmiotka z piką zamiast mieczem, z opadającą na uszy koroną...
Podczas rosyjskiej okupacji lekturami obowiazkowymi w szkole był Sienkiewicz, Mickiewicz, Słowacki i szereg innych... Syjonistyczna zaraza robi z nas autorów holokaustu i rzezi w Jedwabnem
Rosyjska okupacja nie zabijała polskiego patriotyzmu, w szkołach i domach mówiło sie o heroiźmie Polaków i Powstaniu warszawskim, Sobieskim... dywizjonie 303
Syjonistyczna zaraza podaje w wtpliwość heroizm polskiego zołnierza..
 Siedzicie euklides w syjonistycznym gównie i mówicie, że ładnie pachnie... bo tak wam mówią syjoniści...
 

Portret użytkownika euklides

Oczywiście, że to nie

Oczywiście, że to nie Rosjanie, tylko rosyjski rząd, który jest tak samo tefny jak owi "syjoniści". Tylko ciągle słyszę płacze 40 milionowego narodu - "zamknęli nam, zabrali" . A jak proponuję żeby każdy Polak był wolny i na swoim to dostaję minusy, np. od takich zblazowanych rozyjską propagandą Reksiów, którzy zawsze muszą być pod czyimś butem czy to unijnym, czy rosyjskim; to naprawdę wszystko jedno.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"żeby każdy Polak był wolny i

"żeby każdy Polak był wolny i na swoim"  Żarty sie ciebie trzymają... Co to znaczy? "Każdy Polak"? Naiwny człowieczku... Ty nawet mając akt własności domu z wpisem do ksiegi wieczystej nie jesteś jego włascicielem...
 Nie wierzysz?
 To przestan płacić mediom, i podatek od nieruchomości i twój radosny domek pójdzie pod młotek..
 Powiesz: "mediom musisz płacic"... A dlaczego ku*wa mam im płacić? Mam swoją wodę, własną energię i własne ekologiczne szambo..
 Ale nie... Nie dostaniesz pozwolenia na budowe, jak nie podpiszesz cyrografu z żydowskim właścicielem mediów na dostawę..
Nic co "posiadasz" w tym żydowskim, syjonistycznym świecie nie jest Twoje... Nawet życie, bo poddadzą cie eutanazji albo aborcji, gdy tak uważać będą za stosowne i z punktu widzenia kosztów... za zasadne.
Zdejmij te +5 z nosa  i zobacz w jakim gównie siedzisz po uszy...
Prawdziwa wolność to słowiańska, gdzie pieniądz jest wartością podrzędną. Gdzie społeczność wymienia sie na usługi. Gdzie nie ma pieniądza, lecz dzierżawa naturalna środków produkcji. Mam model społeczeństwa słowiańskiego bez pieniądza...
 I to nie utopia.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem