Kyle Rittenhouse, który w samoobronie zastrzelił dwie osoby został uniewinniony

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Kyle Rittenhouse został oczyszczony ze wszystkich zarzutów, w tym popełnienia morderstwa. Ten historyczny wyrok, który zapadł w USA potwierdza, że Amerykanie mają prawo do obrony własnej z użyciem broni palnej.

 

Ale zacznijmy od początku. 25 sierpnia 2020 r. w Kenosha w stanie Wisconsin miały miejsce zamieszki. Dzień wcześniej biały policjant zastrzelił czarnego mężczyznę. Dla uczestników ruchu Black Lives Matter był to pretekst to wszczęcia zamieszek i niszczenia wszystkiego, co popadnie. Wtedy na miejscu pojawił się Kyle Rittenhouse, uzbrojony w karabin AR-15. Jak później tłumaczył, przyszedł chronić mienie publiczne przed zniszczeniem.

 

Podczas rozprawy w Wisconsin przedstawiono wszystkie fakty w tej sprawie. Dowody mówią, że Kyle Rittenhouse był prowokowany przez uczestników zamieszek. Chłopak starał się ich omijać, a gdy tłum zaczął go gonić, ten zmuszony był do ucieczki. Gdy jeden z napastników zidentyfikowany jako Joseph Rosenbaum próbował odebrać karabin, Rittenhouse oddał w kierunku agresora cztery strzały, zabijając go na miejscu.

 

Rittenhouse kontynuował ucieczkę, ale później został powalony na ziemię. Jeden z uczestników zamieszek kopnął go i uciekł, gdy Rittenhouse oddał dwa niecelne strzały w jego kierunku. Następnie został zaatakowany przez kolejną osobę - Anthony Huber uderzył go deskorolką i próbował przejąć karabin, a po chwili został śmiertelnie postrzelony w klatkę piersiową.

Trzeci napastnik Gaige Grosskreutz zbliżył się i wyciągnął ręce do góry, po czym wyciągnął pistolet (który posiadał nielegalnie), lecz został trafiony w ramię przez Rittenhouse'a, zanim zdążył pociągnąć za spust. Grosskreutz przeżył, a Rittenhouse wstał i uciekł do policjantów z rękami podniesionymi do góry, którzy na koniec potraktowali go gazem pieprzowym.

 

Wracając do tematu głównego, w piątek 19 listopada 2021 r. odbyła się rozprawa w sądzie w Wisconsin. Kyle Rittenhouse został oskarżony o celowe zabójstwo, nieumyślne zabójstwo i próbę zabójstwa, stworzenie zagrożenia wobec dwóch osób i posiadanie "niebezpiecznej broni" jako nieletni (podczas strzelaniny miał 17 lat). Ostatecznie ława przysięgłych uniewinniła go od wszystkich sześciu zarzutów.

 

W kilku amerykańskich miastach już wybuchły protesty przeciwko oczyszczeniu Rittenhouse'a z zarzutów. Swoje niezadowolenie wyraził sam prezydent Joe Biden. Skazania Rittenhouse'a domagali się m.in. przeciwnicy powszechnego dostępu do broni palnej, czyli narzędzia, które tak naprawdę ocaliło mu życie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika S

Widziałem wtedy nagranie

Widziałem wtedy nagranie telefonem z tamtego wydarzenia. Jest tam np. moment na parkingu przy jakimś magazynie jak czarnuchy najpierw wyzywają dzieciaka. Ten faktycznie stara się od nich odsunąć i wtedy jedna małpa rzuca w niego podpalonym mołotowem (na pewno chciał mu pokazać jakieś ciekawe doświadczenie na lekcje chemii). Jednak butelka się nie rozbiła i benzyna nie wybuchła. Dzieciak ucieka wokół aut, a czarnuch go goni. Wreszcie chłopak ucieka ulicą i tam go motłoch Bideta dopada i padają strzały. Niestety to było tak dawno, że filmik ten zaginął w czeluściach neta i nie mogę się do niego dokopać. Za to lewackie media brandzlują sie teraz rozpaczą pewnej szacownej damy z BLM po ogłoszeniu werdyktu. Dzieci na Jasełkach w przedszkolu grają bardziej przekonująco ROFL

https://ourtube.co.uk/watch/7jRBFgQ7VZmjwQ5

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Ubiegłoroczne wydarzenia

Ubiegłoroczne wydarzenia gdzie wykorzystano pożytecznych idiotów określających się jako Black Lives Matter są ostatecznym dowodem na to, że nie powinno się mieszać ras, tam sąsiąd walczył z sąsiadem który mieszka obok siebie od kilkudziesięciu lat tylko dlatego bo miał inny kolor skóry.

To tylko zapowiedź co się będzie działo na zachodzie Europy i północy w takich krajach jak Szwecja gdy wybuchną jakieś niepokoje społeczne bo w kierunku ziemi będą nadlatywać asteroidy.

Portret użytkownika Mojeimię44

Tak sobie myślę, że już w

Tak sobie myślę, że już w 1961 roku car bomba wywołała eksplozję jak mała asteroida a to było 60 lat temu więc ile megaton mają współczesne bomby atomowe? To tylko nieliczni wiedzą. Można taką bombę zrzucić w ramach eventu asteroida 2024 i wszyscy uwierzą, że to asteroida. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Pytanie po co? Po to by jeszcze bardziej zastraszyć społeczeństwo. 2024 rok zapewne będzie dziwnym rokiem ale już od 2020 roku życie stało się dziwne.  Mam dla ciebie eventową piosenkę. 

https://youtu.be/BPgEgaPk62M

Ps. W lewym rogu tej piosenki pojawia się dwa razy cyfra 4 symbol 44. Zresztą imię Ariana daje w gematrii 44. Rok 2024 2+2=4 i 4= 44. Z ciekawostki tylko dodam, że w przyszłym roku rozpocznie się 1444 rok księżycowy według przelicznika arabskiego. 

Portret użytkownika ned

Jest tylko drobna różnica.

Jest tylko drobna różnica. Asteroida po uderzeniu nie zostawia po sobie promieniowania radioaktywnego w odróżnieniu od bomby atomowej. No i grzybka też nie ma, jest tylko wielka kula ognia. Zależy jeszcze jak duża asteroida, z czego złożona i o jakiej gęstości, gdzie uderzy (ląd stały czy woda), pod jakim kątem, z jaką prędkością itp. Reszta się zgadza - jedno i drugie w polu rażenia powoduje natychmiastową śmierć, a kto nie zginie od razu, ten umrze od długofalowych skutków pouderzeniowych. I być może ci, którzy przeżyją, będą zazdrościć umarłym.

Portret użytkownika S

13 października naukowcy z

13 października naukowcy z Department of Molecular Biosciences z Uniwersytetu Stockholmie oraz Department of Clinical Microbiology and Virology Uniwersytetu Umeå opublikowali przerażające wyniki badań nad szczepionkami mRNA. Okazuje się, że długoterminowym skutkiem wyszczepienia nie będzie tylko wytworzenie AIDS (szczepionka tłumi naturalną odporność). Białko kolczaste niszczy też mechanizm naprawy DNA - Non-Homologous End Joining (NHEJ).  DNA w naszych komórkach ciągle jest uszkadzane przez zewnętrzne czynniki takie jak m.in. promieniowanie jonizujące (np. promienie słońca) i bez tego "mechanizmu naprawczego" niemożliwe jest przeżycie organizmu. Po prostu twoje DNA zdegeneruje i w końcu się rozpadnie. Skutkiem zniszczenia NHEJ będzie eksplozja chorób nowotworowych. Badania w USA z czerwca 2021 pokazały wzrost zachorowań na raka o 2000% (dwa tysiące), więc coś zdecydowanie jest na rzeczy. Naukowcy ze Stockholmu udowodnili też, że proces ten jeszcze bardziej przyspiesza ekspozycja na nawet niewielkie promieniowanie (niegroźne dla czystokrwistych). Najprostrze jest słońce, ale jak wyszczepieńcy się zorientują, mogą zmienić tryb życia na "wampirzy" i być aktywni w nocy, a w dzień się chować. Ale promieniowanie jonizujące powstaje też w wyniku nuklearnych wybuchów. Taka chmura roznosi się wtedy po całej planecie, chociaż w niewielkim natężeniu (również niegroźnym dla czystokrwistych). Jednak wyszczepieńcom to wystarczy.

Odpowiadając więc na twoje pytanie "po co?" możemy spodziewać się kolejnej "awarii w Fukushimie czy Czarnobylu". Albo... no właśnie "upadku asteroidy", który będzie podobny do wybuchu nuklearnego. Ale to oczywiście tylko teorie spiskowe.

Tu masz publikację badań ze Szwecji. Bardzo naukowy język, więc tylko dla wytrwałych.

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

 

Strony

Skomentuj