Ministerstwo Zdrowia Kanady wydaje ostrzeżenie o zaburzeniach autoimmunologicznych do szczepionek firmy AstraZeneca i J&J

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ministerstwo Zdrowia Kanady aktualizuje etykiety dla szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson przeciwko COVID-19, aby dodać małopłytkowość immunologiczną (ITP), chorobę autoimmunologiczną, jako potencjalny efekt uboczny.

 

We wtorkowym oświadczeniu służby prasowe poinformowały, że bardzo rzadkie przypadki ITP zostały zarejestrowane na arenie międzynarodowej po otrzymaniu szczepionek przeciw COVID-19 od Vaxzevria (AstraZeneca) i Janssen (J&J).

 

ITP to schorzenie, które może powodować łagodne lub nadmierne siniaczenie i krwawienie, które wynika z niezwykle niskiego poziomu płytek krwi we krwi.

 

Według agencji takie przypadki występują zwykle w ciągu 28 dni od szczepienia. Zgony z powodu ITP po szczepieniu zostały odnotowana w Kanadzie. Niektóre przypadki wystąpiły u osób z historią choroby.

 

Szczepionki AstraZeneca i J&J zostały zatwierdzone do stosowania w Kanadzie. Są uważane za bezpieczne i skuteczne.

 

Agencja zaleciła Kanadyjczykom natychmiastową pomoc lekarską, jeśli po otrzymaniu szczepionki AstraZeneca i J&J wystąpi u nich którykolwiek z poniższych objawów, tj. niewyjaśnione krwawienie, niewyjaśniony siniak, małe fioletowe plamki poza miejscem szczepienia, kłopoty z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, ból nóg i/lub obrzęk oraz uporczywy ból brzucha.

 

Ministerstwo Zdrowia Kanady poinformowało, że jeśli jakaś osoba ma w wywiadzie chorobę małopłytkową, taką jak małopłytkowość immunologiczna, przed szczepieniem należy wziąć pod uwagę ryzyko niskiej liczby płytek krwi, a po szczepieniu zaleca się monitorowanie płytek krwi.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Binx

Przewodnicząca KE wręczyła

Przewodnicząca KE wręczyła nagrodę Distinguished Leadership Awards 2021 szefowi Pfizera Albertowi Bourla. UE kupi łącznie ok. 1,8 miliarda dawek szczepionki tej firmy. Podczas samej ceremonii maski i dystans obowiązywały tylko służbę jaśniepaństwa. Śpijcie dalej...
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Nadszedł czas kiedy królowie

Nadszedł czas kiedy królowie ziemscy zaczynają walczyć o królowanie nad światem. Każdy z nich chce udowodnić, że to on jest Panem i prorokiem. Większość z nic to antychryści gdyż to oni chcą zająć miejsca wybawiciela ludzkości. To jest wszystko opisane w apokalipsie ale Bóg jest tylko jeden. Coś wam pokaże. Polskie słowa w gematrii.

Jezus prorok=1044

Jezus Bóg    =1404

Jezus zbawiciel= 2844

Boga ty człowiek= 1440 

Bóg anielskich zastępów=1440

Święta trójca= 144

Bóg= 144

Zauważcie, że wszędzie jest liczba 44.

Teraz coś z angielskiego

Jesus=444

Gospel=444

Mesjah=444

Cross=   444

Master tree= 744

World tree=1244

Menorah= 444

Znowu wszędzie 44

Master tree,  world tree, menorah to inna forma nazwy drzewa życia. Sami to przeanalizujcie na spokojnie. Bóg jest tylko jeden. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj