Julia Tymoszenko nawołuje do eksterminacji 8 milionów Rosjan żyjących na Ukrainie?

Kategorie: 

W rosyjskojęzycznych mediach pojawiło się wczoraj szokujące nagranie rozmowy telefonicznej jaką odbyła 18 marca 2014 roku była premier Ukrainy, Julia Tymoszenko z byłym Sekretarzem Bezpieczeństwa Narodowego Nestorem Szufryczem. Wynika z niej, że "piękna Julia" nawołuje wręcz do eksterminacji ośmiomilionowej mniejszości rosyjskiej na terenie tego kraju.

 

Rozmowa prowadzona jest w bardzo emocjonalnym tonie, ponieważ było to tego samego dnia, kiedy Władimir Putin ogłosił, że Krym jest już częścią Rosji. W czasie rozmowy Szufrycz mówi, że jest w szoku po tym co się stało. Tymoszenko stwierdza, że czas chwycić za karabin i strzelać tym "gnidom w głowę".

 

Szufrycz odpowiedział, że ma nadzieje, iż to nie przerodzi się w konflikt zbrojny na co Tymoszenko powiedziała, że to już zbyt wiele i "trzeba chwycić za broń i zabić pier*nych kacapów wraz z ich przywódcą". Jej rozmówca odpowiedział na to mówiąc, że nie mieli możliwości użycia siły na Krymie. Zwrócił też uwagę na fakt, że Ukrainę zamieszkuje 8 milionów Rosjan, na co Tymoszenko oświadczyła, że "trzeba na nich spuścić ogień broni nuklearnej"

 

Oczywiście można powiedzieć, że Julia Tymoszenko powiedziała to we wzburzeniu spowodowanym niezwykłą sytuacją w jakiej znaleźli się nasi wschodni sąsiedzi. Jednak wszystkie rosyjskie media przytaczają jej wypowiedzi jako dowód na to jakiego rodzaju ekipa przejęła władzę w Kijowie.

 

 

Źródło: universe-tss.su

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Nostra Damus

MASAKRA napisał: Oglaszam

MASAKRA wrote:

Oglaszam wszem i wobec, ze w stu procentach podzielam wszystko TO co napisal moj najlepszy zyciowy przyjaciel z krwi i kosci, NOSTRA DAMUS !  Smile
Serdecznie pozdrawiam Smile

 
Ja Cię też bardzo kocham. Dałbym Tobie medal jak bym był rzędzącym. Ale ja rzędzę tylko na papierze...
 
Lol
 
Dziękuję i tak trzymać.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Zenek

Prawdziwi nazistowscy bandyci

Prawdziwi nazistowscy bandyci z majdanu?
 
"

Ukraina- żydo-banderowski Chabad ogłasza Putinowi „jihad”

 

aaaa
 
Jeliena Mazur, przedstawiciel Wszechukraińskiego Zjednoczenia „ZUBR” i Edward Hodos, autor książki „Jewriejskij faszizm ili Chabad-doroga w ad” (Żydowski faszyzm albo Chabad-droga do piekła), ujawniają organizatorów kijowskiego „euromajdanu”, żydowskich faszystów radykalnej żydowskiej sekty „Chabad”: Szmula Kaminieckiego, Rubena Asmana, Jurija Kołomojskiego, Arsienija Jaceniuka i innych aktywnych budowniczych nowej Chazarii (pod przywództwem Julii Tymoszenko) na terytorium Ukrainy."
 
całość:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydobanderowski-chabad-oglasza-putinowi-dzichad-2014-03

Portret użytkownika dedal

wcale sie jej nie dziwie za

wcale sie jej nie dziwie za proterktoratem putina siedziała w wiezieniu . z drugiej strony jak sie nie pozbędą ruskich to putin dalej będzie miał preteks to dalszej inwazji.  Stalinowskie metody w tym przypadku są dobre .... >> nie respektujesz prawa w kraju w którym żyjesz to wracaj do siebie czyli niepodoba sie rosjanom prawo ukrainyto do rosji.

Portret użytkownika ciociababcia

Admin, ja byłabym ostrożna,

Admin, ja byłabym ostrożna, bardzo ostrożna z takimi informacjami. Wiadomo, że Rosja prowadzi wojnę informacyjna na szeroką skalę. Widomości o Ukrainie, Polsce, Litwie, Estonii zasypują internet i TV rosyjską i polską. Jakkolwiek teksty są stosunkowo łatwe do odczytania propagandy, choćby ze względu na przekłamywane fakty historyczne, tak na filmach dosyć trudno określić fakty.
Aleksandr Muzyczko („Saszko Biłyj”) ukazywał się na kilku filmach w obscenicznych scenach. Myślałam, że chcą zdyskredytować nowy rząd Ukrainy. co nadal może mieć miejsce, ale może to być uderzenie w nacjonalistów? Dzisiaj "Saszko" nie żyje.
Myślę, że "Piękną Julię" można zdyskredytować prawdziwymi faktami, po co, aż taka przesada? ...udzie lubią sensacje, nasze media zasypują nas sensacjami...
Uważajcie na "gadzinówki".

Portret użytkownika Nostra Damus

@ciociababcia Pani Julia

@ciociababcia

Pani Julia Tymoszenko potwierdziła prawdziwość tej rozmowy, można sprawddzić.
Ta informacja obleciała cały świat, więcc nie ma się co rzucać że pojawiła się na zmianach na ziemi. Ciocia i Babcia są niedoinformowani.

To samo dotyczy masakry.

A tak przy okazji, to to że Bóg stworzył świat, to też jest informacja niepotwierdzona.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika JKJP

Nie rozumiem was ludzie.

Nie rozumiem was ludzie. Putin to jest taki a taki, Tymoszenko taka a taka, prawda taka że to politycy i każdy w swoją stronę ciągnie. Polityka zawsze się łączyła z interesami i pieniędzmi i z tego głównie powodu do polityki ciągną ludzie o takich a nie innych charakterach i inklinacjach. Co do rozmowy to była ona prywatna i mogła sobie mówić co chce i jak chce, nie przedstawiała  oficjalnego punktu widzenia swojego państwa. Gdyby podsłuchać jakiegoś rosyjskiego polityka pewnie nie byłoby wcale lepiej. (choćby oficjalny komentarz w parlamencie rosyjskim o tym jak to Unia poszczeka) Mówicie, że Putin porządek zaprowadzi. Owszem zaprowadzi ale swój, przez który ucierpią również ludzie którzy nie mają nic przeciwko Polsce i polakom, a jedynie chcą zarobić i wychować w spokoju swoje dzieci. Są na Ukrainie i banderowcy, lecz nie mają jeszcze w kraju takiego posłuchu aby stanowić zagrożenie dla Polski. A pod tym względem musimy się nauczyć patrzeć na nasze zagraniczne stosunki. Ukraina w miarę silna jest nam na rękę. Po pierwsze samodzielna i niezależna oznacza słabszą rosję. Po drugie stanowi dla nas potencjalnego sojusznika w wypadku interwencji zbrojnej Rosji. Po trzecie nawet silna nie stanowi takiego zagrożenia jak Rosja. A o Rosji trzeba myśleć jak o zagrożeniu największym. Tego nas uczy historia. Kraj ten jest rządzony przez byłego agenta KGB i wielu ludzi mu podobnych marzących o dawnym  ZSRR. W kontaktach z Rosją trzeba być sprawiedliwym ale zawsze ostrożnym. A rasistowskich uwag zupełnie nie rozumiem. Nie jestem żydem , ale uważam że akurat od nich powinniśmy się czegoś nauczyć. Dookoła swego państwa mają samych wrogów gotowych ich zniszczyć ale muszą się liczyć z ich siłą militarną. Bo ostatecznie po wszystkich rozmowach sprawa zawsze sprowadza się do tego kto potrafi wymóc swój punkt widzenia. My z naszą obecną siłą militarną na pewno nie.

Portret użytkownika locoweed

świnia tymoszenko [.......]

świnia tymoszenko [.......] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie rózni się ona od przeciętnego dyktatora.... teraz widać co to szmacicho zrobiło by gdyby miało władzę totalną na ukrainie .... [...] strach normalnie. tak zachowują się dyktatorzy tą smatę trzeba usunąć bo gnoju jeszcze [....] narobi

Portret użytkownika Nostra Damus

Trzeba jeszcze dodac, ze

Trzeba jeszcze dodac, ze Tymoszenko jest przyjaciolka Pani Markel i kilku innych dzialaczy Unii Gejropejskiej.
Ponadto wzywanie do mordu i ludobojstwa jest karalne, i to bardzo.
Gdzie jest teraz Miedzynarodowy Trybunal Stanu w Hadze??? Gdzie nakaz aresztowania? Gdzie jest teraz tzw. zachodnia demokracja ???
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem