Julia Tymoszenko nawołuje do eksterminacji 8 milionów Rosjan żyjących na Ukrainie?

Kategorie: 

W rosyjskojęzycznych mediach pojawiło się wczoraj szokujące nagranie rozmowy telefonicznej jaką odbyła 18 marca 2014 roku była premier Ukrainy, Julia Tymoszenko z byłym Sekretarzem Bezpieczeństwa Narodowego Nestorem Szufryczem. Wynika z niej, że "piękna Julia" nawołuje wręcz do eksterminacji ośmiomilionowej mniejszości rosyjskiej na terenie tego kraju.

 

Rozmowa prowadzona jest w bardzo emocjonalnym tonie, ponieważ było to tego samego dnia, kiedy Władimir Putin ogłosił, że Krym jest już częścią Rosji. W czasie rozmowy Szufrycz mówi, że jest w szoku po tym co się stało. Tymoszenko stwierdza, że czas chwycić za karabin i strzelać tym "gnidom w głowę".

 

Szufrycz odpowiedział, że ma nadzieje, iż to nie przerodzi się w konflikt zbrojny na co Tymoszenko powiedziała, że to już zbyt wiele i "trzeba chwycić za broń i zabić pier*nych kacapów wraz z ich przywódcą". Jej rozmówca odpowiedział na to mówiąc, że nie mieli możliwości użycia siły na Krymie. Zwrócił też uwagę na fakt, że Ukrainę zamieszkuje 8 milionów Rosjan, na co Tymoszenko oświadczyła, że "trzeba na nich spuścić ogień broni nuklearnej"

 

Oczywiście można powiedzieć, że Julia Tymoszenko powiedziała to we wzburzeniu spowodowanym niezwykłą sytuacją w jakiej znaleźli się nasi wschodni sąsiedzi. Jednak wszystkie rosyjskie media przytaczają jej wypowiedzi jako dowód na to jakiego rodzaju ekipa przejęła władzę w Kijowie.

 

 

Źródło: universe-tss.su

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika locoweed

świnia tymoszenko [.......]

świnia tymoszenko [.......] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie rózni się ona od przeciętnego dyktatora.... teraz widać co to szmacicho zrobiło by gdyby miało władzę totalną na ukrainie .... [...] strach normalnie. tak zachowują się dyktatorzy tą smatę trzeba usunąć bo gnoju jeszcze [....] narobi

Portret użytkownika Nostra Damus

Trzeba jeszcze dodac, ze

Trzeba jeszcze dodac, ze Tymoszenko jest przyjaciolka Pani Markel i kilku innych dzialaczy Unii Gejropejskiej.
Ponadto wzywanie do mordu i ludobojstwa jest karalne, i to bardzo.
Gdzie jest teraz Miedzynarodowy Trybunal Stanu w Hadze??? Gdzie nakaz aresztowania? Gdzie jest teraz tzw. zachodnia demokracja ???
 

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem