Syria będzie codziennie wysyłać samoloty z migrantami do Białorusi. Czy Polskę czeka islamski terroryzm?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Białoruś w dalszym ciągu sprowadza migrantów z Bliskiego Wschodu pod polską granicę. Ale wygląda na to, że kryzys będzie się nasilał. Według białoruskiego dziennikarza, syryjskie linie lotnicze Cham Wings Airlines będą wykonywać codzienne loty "turystyczne" z Damaszku do Mińska, co może przyczynić się do zagrożenia terrorystycznego na polskiej granicy.

 

Straż Graniczna każdego dnia odnotowuje kilkaset prób nielegalnego przekroczenia granicy. Służby regularnie zatrzymują również przemytników ludzi. Białoruś wykorzystuje migrantów jako broń przeciwko Polsce, a także Unii Europejskiej. Niestety nie wszyscy jeszcze zdają sobie z tego sprawę, a niektórzy polscy "aktywiści" i politycy nie tylko mówią o otwarciu granic, ale też powielają białoruską propagandę.

 

Problemem jest to, że Białoruś celowo sprowadza migrantów z dalekich krajów. Początkowo mówiło się, że do Polski przybywają Afgańczycy, którzy uciekli z kraju, obawiając się powrotu talibów do władzy. Co się okazało? Migranci tak naprawdę pochodzą z różnych krajów - m.in. z Iraku, Libii, Syrii, a nawet z Indii. Po prostu mamy do czynienia z celową próbą destabilizacji wschodniej granicy Polski, a Białoruś bierze w tej akcji czynny udział.

Przypomnijmy, że reżim Białorusi sprowadza do kraju migrantów drogą lotniczą. Migranci przybywają m.in. jako turyści, po czym przerzucani są w okolice granicy i zmuszani do wyruszenia w dalszą podróż w kierunku Polski. Część z nich próbuje siłą przedostać się na drugą stronę, a innym pomagają w tym przemytnicy.

 

Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy jest jeszcze względnie spokojna, lecz to się może wkrótce zmienić. Wojna w Syrii wciąż trwa, a tamtejszy rząd z pomocą Rosji przetrwał. To właśnie między innymi z tego kraju pochodzi część migrantów, która wysyłana jest na polską granicę. Ludzie przybywają na Białoruś m.in. samolotami prywatnych linii lotniczych Cham Wing, które startują z Damaszku - terenu kontrolowanego przez rząd.

 

Dotychczas Cham Wing wykonywał nieregularne loty z migrantami, jednak jak donosi Tadeusz Giczan, białoruski dziennikarz i były redaktor naczelny opozycyjnego portalu Nexta, syryjskie linie lotnicze będą wykonywać codzienne loty do Mińska.

Co więcej, ambasada Białorusi w Damaszku przedstawiła listę firm, które mają wyłączne prawo do wydawania białoruskich wiz dla obywateli krajów arabskich po przyjeździe na Białoruś. Lista obejmuje 12 firm, którym teraz mogą grozić sankcje UE.

Rozpoczęcie codziennych lotów "turystycznych" z Damaszku do Mińska sugeruje, że to dopiero początek problemów Polski. Władze Syrii mogą odesłać na Białoruś nie tylko ludzi, którzy po prostu chcą lepszego życia, ale też swoich agentów, a w najgorszym przypadku mogą też deportować islamskich terrorystów. Mając to na uwadze, wzmocnienie polskiej granicy na wschodzie jest wręcz wskazane, a problem można rozwiązać tylko na dwa sposoby - dogadując się z Aleksandrem Łukaszenką lub organizując przewrót na Białorusi.

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

te prywatne linie cham wings

te prywatne linie cham wings to 4 airbusy jakiegos araba...

prosta matematyka udowadnia że do ich uziemienia wystarczą cztery rakiety ziemia powietrze wystrzelone z dzikich stepów na ukrainie - i to by dość tanio ale kompleksowo rozwiązało napięty jak baranie jaja problem z latającym ali babą....

reszta raczej by nie chciała zostać naśladowcą...

 

Portret użytkownika baca to opolczyk

Nie tymi liniami spieprzaja

Nie tymi liniami spieprzaja wyszkoleni przez rosyjsko syryjskie sluzby TERRORYSCI.

Bo kazdy wie .ze ROSJA TO NWO ... i poki ludzie na dole nie zrobia tam REWOLUCJI to na Rosje nie ma co juz liczyc.

Podobnie jest z CHINAMI to przyszla stolica NWO.

 

Portret użytkownika baca to opolczyk

No i sama sobie

No i sama sobie odpowiedzialas ,ze ktos sponsoruje ich w Syrii a Syriia nie jest Usraelska a wiec jest rosyjska.

A skoro ROSJA robi te numery to ROSJA jest z USRAELEM

Bo nikt by tak sie nie zachowywal jakby wiedzial do czego dazy USRAEL.

Zreszta Rosja jako najsilniejszy kraj na swiecie NIGDY BY NIE WPROWADZIL LOKDOWNU tylko by wysmial NWO.

Takze good baj Rosja... zegnaj Gienia swiat sie zmienia Sad

Portret użytkownika Medium

Rosja sponsorigiem do

Rosja sponsorigiem emigracji nie zajmuje się i nie pamiętam, by kiedykolwiek się zajmowała. Z takiego sponsoringu znany jest współpracownik amerykańskiego rządu, amerykański obywatel George Soros. 

Rosja chętnie przyłączy się do odbudowy zniszczeń, taka jest rosyjska idea. Rosja nigdy nie niszczyła żadnych narodów, raczej brała je pod swoje swoje skrzydła.

Tak więc nie nawijaj makaronu na uszy, trollu.

Portret użytkownika baca to opolczyk

Czyli SOROS wszystkiemu winny

Czyli SOROS wszystkiemu winny , jestes Medium albo ciemna albo naiwna albo to i to.

Skoro SOROS jest tym dziadkiem do bicia to wyjasnij dlaczego ROSJA stosuje lokdown skoro nie ma covida

dlaczego z Syrii zajetej przez ROSJAN sa wypuszczani imigranci oraz dlaczego sa dofinansowani przez SOROSA jak napisalas skoro ROSJA nie ma POZORNIE nic wspolnego z nim?

no i ostatnie skoro ROSJA bierze pod skrzydla to DLACZEGO ZAMKNELA granice rosyjska od KWIETNIA 2020 roku dla buisnemesmenow , i turystow ?

Trol - smieszne to okreslenie moze dotyczy bajek dla MATRIXOW cha cha chazaria

 

Portret użytkownika Medium

Szanowny bezimienny, przecież

Szanowny bezimienny, przecież wyraźnie napisałam, że Soros jest amerykańskim obywatelem i pracuje dla amerykańskiego rządu, podobnie jak Gates i wielu, wielu innych.

Soros stworzył na świecie masę organizacji pozarządowych, także u nas w Polsce, i poprzez działalność tych organizacji Ameryka dotychczas przekształca świat na swoją modłę.

Rosjanie posłaliby do zniszczonego kraju ekipy do odbudowy i pomagaliby dotychczasowym emigrantom wracać do swoich krajów (muszę na stronie agencji Sana sprawdzić, czy już tego nie robią).

Tymczasem takie ścierwa jak Soros podtrzymują akcję niszczenia Europy działaniem emigrantów. Z Syrii i innych krajów, skąd wysiudano yankesów uciekać chcą kolaboranci i póki co widać nie zamknięto im okien.

Można by sprawdzić, jak się miewają sorosowe organizacje pozarządowe w tych krajach, można by i w Polsce sprawdzić. Np. pewna młodzieżowa organizacja w Polsce została zdelegalizowana wyrokiem sądu, ponieważ była organizacją obcą. 

PS. O zamknięciu granicy rosyjskiej jeszcze nie słyszałam, ale bardzo mnie to cieszy, bo to jeden z mocniejszych przejawów drogi do suwerenności. Gdyby wszystkie kraje to zrobiły, epidemia nie zabrałaby aż tylu ofiar.

Portret użytkownika baca to opolczyk

Odplynelas totalnie... jakiej

Odplynelas totalnie... jakiej epidemii ? Przeciez covid to sciema. Rosja zamknela granice bo jest w zmowie z NWO - to jest pierwszy dowod. Drugim dowodem jest napuszczanie z Syrii imigrantow w tym wypadku na Bialorus i Polske.

Tak nie zrobilby kraj ktory jest wzorem dla swiata.

 Rosja to jest tylko zly policjant udajacy ze walczy z dobrym.

Po akcji w SyrIi w 2012 roku po tym jak wywiezli bron chemiczna wspolnie z USA pokazaI ,  ze pracuja razem w pewnych tematach.

 

Portret użytkownika malina

Sporo tu wybielaczy

Sporo tu wybielaczy Łukaszenki  sęk w tym że w PL wszyscy już wiedzą co on robi i u nas (informacja: piszę z Polski) nie da się go wybielić. Doceniam wasze starania za pieniądze Kgb podobnie jak pracę tych najemnikółw z Syrii których Rosja ściąga do Europy.  Oni  oczywiście nie wiedzą bo nikt im nie powiedział że to co robią to jest przestępstwo ścigane w tej częsci świata.  To inna kultura i może islam na coś takiego pozwala ale my nigdy nie byliśmy strefą islamu. 

W naszej części świata jak ktoś jest niepożądanym gościem to mu się to grzecznie  mówi i go nie wpuszcza albo daje kopniaka.  Może u nich nalezy rzucać kamieniami w gospodarza  i wpychać się do niego na chama.

Problem jest dla nas bo jak widać z tych komentarzy to już jest prawdziwy stan wojenny a wątpie żeby ktoś z Uni lub Usa chciał nam pomóc.  I tak jak w 1939 zostaniemy sami, ale za to później wszyscy pożałują.

Mam tylko  nadzieję że Nasi troche zmądrzeli i nikt tym razem nie będzie walczył o czyste niebo nad Londynem czy zdobywał krwawym wysiłkiem jaikiejś pieprzonej góry w Italii.  Niech tym razem ich wszystkich szlag trafi a w EU nastanie Islam pod protektoratem Rosji. Czyli wielka Syria, amen.

Strony

Skomentuj