Ze względu na ideologię klimatyczną steki staną się luksusem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jak wiadomo klimatyści aktywnie walczą z produkcją zwięrzęcą promując szkodliwy wpływ mięsa na klimat. Ze względu na to, że zwolennicy tej ideologii mają coraz wiecej sukcesów, może to wkrótce sprawić, że steki wołowe staną się luksusem. 

 

Szef największego w Europie zakładu przetwórstwa mięsnego Danish Crown, Jais Valeur, przewiduje rychłe odrzucenie mięsa w celu ratowania planety. Według niego, na tle dążeń wielu państw do osiągnięcia neutralności węglowej, ludzie będą jeść steki wołowe marmurkowe w wyjątkowych przypadkach, staną się towarem luksusowym. Zdaniem prezesa duńskiego holdingu przetwórczego, mięso wieprzowe jest mniej szkodliwe dla atmosfery. Innymi słowy świnie pierdzą mniej niż krowy.

Naukowcy z IPCC promujący klimatyzm, szacują, że produkcja mięsa i innych produktów zwierzęcych odpowiada za 57 procent emisji z przemysłu spożywczego, dlatego namawiają firmy do wyrządzania mniejszej szkody planecie, czyli ograniczenia produkcji co nieuchronnie wywoła drastyczny wzrost cen mięsa i uczyni z nie produkt drogi i trudno dostępny. 

 

Pseudoekolodzy wzywają do ograniczenia spożycia mięsa za pomocą regulacji państwa i niestety to się już dzieje. Przedstawiciele brytyjskiego Komitetu ds. Zmian Klimatu sugerowali na przykład, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii zostaną skłonieni różnymi metodami aby spożywać o 20 proc. mniej mięsa do 2030 r. i 35 proc. do 2050 r. Hiszpański rząd chciał również nakłonić obywateli do spożywania mniejszej ilości mięsa, ale ta kontrowersyjna inicjatywa ratowania planety spotyka się ostatnio z falą negatywnych opinii. 

 

Teraz może się nam to jeszcze wydawać nieprawdopodobne, żeby nie można było kupić mięsa na grilla albo na niedzielne schabowe, ale taki świat szykują dla nas zwolennicy ideologii klimatycznej. Lepiej sobie to uzmysłowić już teraz i zamanifestować wreszcie swój sprzeciw wobec mrocznej przyszłości jaką rysują nam ci maniacy. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zn

 Wszystko już dawno opisano.

 Wszystko już dawno opisano. Ten scenariusz jest doskonale znany a realizatorzy dostali moc jego ,,ekranizacji". Ekoterror jest narzędziem satanistycznych masonów  na drodze zniszczenia ludzkości i realizacji biblijnych proroctw. Nie byłoby to możliwe bez całej rzeszy opętanych kretów osadzonych w polityce i administracji oraz bez rzeszy eko-idiotów podświadomie nienawidzących samych siebie i ludzkości jako takiej. W ,,fałszywych" protokołach zasygnalizowano zrealizowanie ,,wielkiej katastrofy socjalnej" co jest elementem zarówno zapowiedzianego ,,wielkiego resetu" jak i biblijnego Wielkiego Głodu. Mamy żyć w ,,ciekawych czasach" za nasze grzechy itd., itp. . Śmieszno i straszno zarazem jest gdy się widzi jak ludziom od... wala. Po ,,obu stronach". W obliczu tak zaawansowanej degrengolady cywilizacyjnej nie pozostaje nic innego jak... Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika endriu gołota

Do grona opętanych polityków

Oprucz grona opętanych polityków oraz  światowych organiazcji nie należy zapominać o roli mediów, zarówno tych mainstermowych jak i tych alternatywnych zwanych "niezależnymi" Obydwa uzupełniają się  wzajemnie wraz z tysiącami przeszkolonych socjologów i zwykłych łapiszekli udzielających się na co dzień w internecie Bez nich nie było by możliwe przeprowadzenie takiego planu, to oni mają największy wpływ na nasze postrzeganie świata, nasze zachowanie i myślenie

Portret użytkownika Zn

Ująłeś to celująco. Tak ci

Ująłeś to celująco. Tak ci ludzie (razem ze sterowanymi przez demony ,,jasnowidzami") wpływają na myślenie człowieka/obserwatotra a to już czysta fizyka kwantowa czyli ,,wpływ obserwatora na wynik eksperymentu". Nie zapominajmy jednak o czynniku osobowym jakim jest Pan Bóg. Choć jest Osobą o, podobno, nieskończonych możliwościach, to, jak mówią, i On ma skończoną cierpliwość. Dlatego trzeba się bać Jego Gniewu i odwoływać do Jego Miłosierdzie. Najlepiej z pośrednictwem Matki Jezusa, Maryi. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem!.

Portret użytkownika Quark

Całe to ekologiczne

Całe to ekologiczne pieprzenie o szkodliwości ekologicznej mięsa jest tylko sposobem na walkę z rolnictwem indywidualnym ! Chodzi w tym oto by ograniczając popyt na mięso sprawić by małe chodowle stały się nieopłacalne tak jak "nieopłacalne" jest małorolne rolnictwo - stąd dopłaty ! - by potem rolę wytwórstwa żywności przejęły już w całości wielkie korporacje u których "rolnik" będzie już tylko parobkiem na "pańszczyźnie" , do tego to zmierza ! Tak przebiegle wprowadza się plan NWO , utrudniając życie rolnikom by ci wyprzedali ziemię "kołchoźnikom" a sami zaprzestali pracy na roli , w wyniku czego rząd światowy NWO będzie już w całości kontrolował produkcję "żywności" bo nikt już nie będzie mógł wychodować tej zdrowej , naturalnej i niemodyfikowanej , nie mając własnego gospodarstwa rolnego . To dlatego promuje się konsumpcję i miejski styl życia by młodzi ludzie odchodzili ze wsi nie przejmując gospodarstw rolnych po rodzicach . Tu nie chodzi o żaden klimat , lecz o zawładnięcie produkcją rolno - mięsną . Taką też wizję przyszłości pokazano w filmie : "Idiokracja" . 

Strony

Skomentuj