Superman w nowym komiksie będzie homoseksualistą

Kategorie: 

Źródło: DC

Absurdy dotyczące politycznej poprawności dotarły także do świata komiksów. Jeden z najsłynniejszych superbohaterów, został biseksualistą zakochanym w dziennikarzu.

Seria komiksów pt.: "Superman: Son of Kal-El", dotyczy Jonathana Kenta, który jest synem Clarka Kenta, znanego jako Superman. Jon Kent okaże się być osobą ze skłonnościami homoseksualnymi, ponieważ zakocha się w niejakim Jayu Nakamurze, który jest jego przyjacielem.

 

Jonathan Kent jest w tej serii nowym ziemskim Supermanem, podczas gdy Nakamura, to posiadający różowe włosy dziennikarz-reporter. Kent obdarzy swojego przyjaciela homoseksualną miłością z powodu... "psychicznego i fizycznego wypalenia związanego z próbą ocalenia każdego, kogo się da".

 

Na dwóch ujawnionych przez wydawnictwo DC Comics ilustracjach widać, jak Superman całuje się z Nakamurą i siedzi z nim na dachu. Nie da się ukryć, że tego typu działania, choć cieszą środowisko LGBTQ+, czynią z tej ikony popkultury jej własną karykaturę.

 

Takie mamy jednak czasy, że za chwilę Hulk będzie miał kokardki we włosach i spódniczkę.

Ocena: 

Średnio: 2.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Polityczna poprawność to

Polityczna poprawność to odpowiednik TAKTU w mowie potocznej a nie promowanie wynaturzeń ! Propagowanie homoseksualizmu jako coś "normalnego i porządanego" też nie ma NIC wspólnego ani z polityką ani z poprawnością , to poprostu deprawacja . Zresztą homoseksualiści istnieli od zawsze w ludzkich społecznościach i nikt nigdy ich nie piętnował ani nie skazywał na wygnanie - poprostu sobie istnieli . Nie ma więc żadnego powodu aby dziś otaczać to środowisko jakąś szczególną troską . I choćby ktoś usiłował wszystkich "nawrócić" na homoseksualizm to się to NIDGY nie stanie bo popęd seksualny jest kwestią natury ludzkiej (czyli genetyki gatunkowej) i każdy zdrowy osobnik będzie dążył (w swoim czasie) do kontaktów fizycznych z osobami odmiennej płci bo to jest dążenie prokreacyjne a nie uwarunkowanie towarzyskie .

Zato tych "gołodupców" z parad równości powinno się potraktować pałą gumową i rózgami !

Portret użytkownika Kwazar

Zawsze podejrzewałem że z nim

Zawsze podejrzewałem że z nim jest SUPER  coś nie tak. No i się okazało, ale to i tak jeszcze mało Smile Bo dzisiaj "homo" jutro "pedo" To wszystko zależy od tego jak bardzo zboko...spoko chciałem powiedzieć, na to spojrzymy .Przecież w tym nie ma chyba nic złego ?

Portret użytkownika Groot

Superman w nowym komiksie

Superman w nowym komiksie będzie homoseksualistą

Ja uważam, że on zawsze byl kryptopedałem, teraz poprostu się ujawnił, bo się zmieniły czasy. Założy tęczowe stringi i pójdzie ze swoim chłopakiem za rączkę na paradę Biggrin

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Alvinos

Jeśli chodzi o Supermana w

Jeśli chodzi o Supermana w tej sprawie, to nie do końca chodzi o "Supermana".

To jest Jon Kent, syn Clarka i Lois. Teraz on tam tylko zastępuje Supermana, bo on poleciał walczyć z większymi złymi typami.

Ile czasu będzie "supermanem" pewnie zależy od tego, jak komiks się będzie sprzedawał, jak chujowo, to wiadomo, uwalą jak każdy słaby po kilku numerach i nie będą nawet do tego wracać.

I tak to nie jest tak złe i taki cringe, jak u Marvela, ale widać powoli chcą się zbliżyć do tego poziomu.

Tak to wygląda - nie zwracam za lekarza... 

 

 

 

Strony

Skomentuj