Ze względu na ideologię klimatyczną steki staną się luksusem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jak wiadomo klimatyści aktywnie walczą z produkcją zwięrzęcą promując szkodliwy wpływ mięsa na klimat. Ze względu na to, że zwolennicy tej ideologii mają coraz wiecej sukcesów, może to wkrótce sprawić, że steki wołowe staną się luksusem. 

 

Szef największego w Europie zakładu przetwórstwa mięsnego Danish Crown, Jais Valeur, przewiduje rychłe odrzucenie mięsa w celu ratowania planety. Według niego, na tle dążeń wielu państw do osiągnięcia neutralności węglowej, ludzie będą jeść steki wołowe marmurkowe w wyjątkowych przypadkach, staną się towarem luksusowym. Zdaniem prezesa duńskiego holdingu przetwórczego, mięso wieprzowe jest mniej szkodliwe dla atmosfery. Innymi słowy świnie pierdzą mniej niż krowy.

Naukowcy z IPCC promujący klimatyzm, szacują, że produkcja mięsa i innych produktów zwierzęcych odpowiada za 57 procent emisji z przemysłu spożywczego, dlatego namawiają firmy do wyrządzania mniejszej szkody planecie, czyli ograniczenia produkcji co nieuchronnie wywoła drastyczny wzrost cen mięsa i uczyni z nie produkt drogi i trudno dostępny. 

 

Pseudoekolodzy wzywają do ograniczenia spożycia mięsa za pomocą regulacji państwa i niestety to się już dzieje. Przedstawiciele brytyjskiego Komitetu ds. Zmian Klimatu sugerowali na przykład, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii zostaną skłonieni różnymi metodami aby spożywać o 20 proc. mniej mięsa do 2030 r. i 35 proc. do 2050 r. Hiszpański rząd chciał również nakłonić obywateli do spożywania mniejszej ilości mięsa, ale ta kontrowersyjna inicjatywa ratowania planety spotyka się ostatnio z falą negatywnych opinii. 

 

Teraz może się nam to jeszcze wydawać nieprawdopodobne, żeby nie można było kupić mięsa na grilla albo na niedzielne schabowe, ale taki świat szykują dla nas zwolennicy ideologii klimatycznej. Lepiej sobie to uzmysłowić już teraz i zamanifestować wreszcie swój sprzeciw wobec mrocznej przyszłości jaką rysują nam ci maniacy. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

.............................

........................................ To dalej milczcie na temat prawdziwych przyczyn globalnego ocieplenia. Nadal Kościół Kat...olicki blokuje postęp naukowy tak, jak to było za czasów Galileusza i Kopernika, a naukowcy wolą rźnąć głupa, by tylko nie narazić się szatanom w sutannach. Dla przykładu: żelazne jądro Ziemi, które nie ma żadnego uzasadnienia naukowego i jest kompletnie wbrew logice stało się obecnie niemal religią naukową. Tegoroczny Nobel z fizyki, czyli kolejne błędne koło, które z pewnością przełoży się na globalną politykę. Chiny skupują ogromne ilości serwatki do hodowli trzody, bo wiedzą, że nadchodzą ciężkie czasy i trzeba robić zapasy mięsa. 

Portret użytkownika SurvivorMan

Wszystko stanie się luksusem,

Wszystko stanie się luksusem, nie tylko wołowina... Nawet woda, co zauważyłem że dla niektórych wydaje się abstrakcją, tylko dlatego że dzisiaj woda swobodnie leci im z kranu, leży w zgrzewkach w markecie, płynie rzeką, mają ją w studni, więc według nich jest to niemożliwe by im kiedykolwiek zabrakło wody! 
Otóż może zabraknąć! Ba... Śmiem twierdzić że zabraknie! 
Cypryjczykom w 2013 roku też się wydawało niemożliwe, aby nie mieć dostępu do własnych pieniędzy, bo ktoś tak zdecydował... Można? Oczywiście że można!
Jest taka teoria która zdaje się coraz bardziej stawać się praktyką, że elity wdrażają "głód planowany". I klimat klimatem, ale chodzi głównie o redukcję populacji... Jeśli z 8 miliardów zastanie 3 miliardy ludzi, to klimat sam się naprawi...
A wojna to zawsze problem... To wydatki, potem trybunały, reparacje itp... Poza tym wojnę ciężko utrzymać w ryzach. Mogą czasem zginąć ludzie którzy w założeniu mieli przeżyć... No i oczywiście usunąć z planety 5 miliardów ludzi za pomocą wojny i nie niszcząc przy tym planety, jest rzeczą niemożliwą do wykonania...
A taki głód planowany? Nie ma możliwości by po wprowadzeniu odpowiednich mechanizmów zagladzania ludzkości, obwinić potem kogokolwiek. To tak jak z przymusem szczepień na COVID... Niby nie ma a jest.
I z głodem będzie to samo... Niby nikt nie będzie nikogo specjalnie zagładzał na śmierć, ale jednak będzie!!!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika endriu gołota

Redukcja populacji nie ma nic

Redukcja populacji nie ma nic wspólnego ze zmianą klimatu, to tylko fałszywe tłumaczenie otumanionemu ludowi Redukcja populacji potrzebna jest do nowo wprowadzanego systemu społeczno ekonomicznego gdzie większość ludzi będzie zbędna
Woda zostanie towarem handlowym, a nie że niby jej zabraknie
bo niby jak, ucieknie na marsa? Uzdatnianie wody to kwestia technologii które są znane od dawna A co jest takiego niepokojącego z naszym klimatem że trzeba ubić ludzi aby on się naprawił, co jest z klimatem nie tak poza medialna pierdoleniną??? Wijesz się w zeznaniach korporacyjny owadzie

Portret użytkownika SurvivorMan

Redukcja populacji nie ma nic

Redukcja populacji nie ma nic wspólnego ze zmianą klimatu powiadasz?
A zauważyłeś może niechcący, co działo się z klimatem rok temu, gdy 3/4 kuli ziemskiej zamknięto w domach, czy zasłoniłeś okna? Media aż huczały o zbawiennym dla Ziemi lockdownie!!!
Covidowy eksperyment przy okazji dał elitom piękny dowód na konieczność depopulacji i nie ważne łbie jeden, że ty czy ja się z tym nie zgadzamy! Ważne że oni mają pretekst by to zrobić!!! 
Technologia uzdatniania jest znana od dawna? Świetnie!!! A teraz leć i ogłoś to prawie 4 miliardom ludzi na Ziemi, którzy doświadczają na co dzień jej niedoborów lub problemów z jakością powodujących że korzystanie z niej jest niemożliwe... A nie mi to tłumaczysz!!!
I pamiętaj, że na końcu tego wszystkiego istnieje także możliwość ograniczenia tobie dostępu do wody! Wystarczy jedna ustawa!
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika endriu gołota

Jakoś za cholerę nie widzę

Jakoś za cholerę nie widzę różnicy w zmianie czegokolwiek w klimacie z tamtego okresu oprócz zwierzyny która zbliżyła się do miejskich zabudowań A medialną papkę pozostaw dla siebie albo opowiadaj na dobranoc swoim dzieciom, nie mi
Jaki masz w tym interes aby propagować ich propagandę?

To co się teraz dzieje nie jest żadnym eksperymentem tylko dawno zaplanowanym światowym projektem Dwa kłamstwa pandemia i zmiany klimatu to tylko środek aby zmienić nasze życie jakie do tej pory znamy A tak na prawdę nikt z nas nie wie co tak na prawdę jest szykowane, depopulacja może (ale nie musi) okazać się tylko straszakiem do skłonienia ludzi do określonych zachowań i zmiany stylu życia
Oczywiście że znane są technologie uzdatniania i pozyskiwania wody Tylko żadne z rozwiniętych krajów nie chcą wyłożyć na to pieniędzy, bo najzwyczajnie nie maja w tym interesu, wolą doić trzeci świat Ale Izrael daje sobie radę prawda?

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Mało Piwa

Wodę, przedstawiciele narodu

Wodę, przedstawiciele narodu już oddali w obce łapska, mało kto ma już własna studnię, specjalnie wieśniakom pozakładali wodociągi żeby przejąć i opodatkowac to co dotej pory mieli za darmo. I oto w ten sposób ludzie w imię wygody pozbywają się ostatnich praw, ale dostali cyfrową telewizję hehe i ochronę przed zarazą, teraz wystarczyło by w punktach poboru wody pozakładać dozowniki z lsd i cała polska na ostrym haju. A może już im dodają po troszku dla tego polacy są tak odjechani od rzeczywistości. Spokojnie to tylko teorie spiskowe. Ale na 100% wprowadzą ustawę która zakazywać będzie samowolnego pobierania wody z ziemi , już jest tworzony mentalny grunt , nachalna propaganda robi swoje. Ryby nie można złowić za darmo, od upadku komuny oni nie zarybiają stawów ani nie dbaja o nic, ale haracz trzeba płacić. To wszystko upadnie aż zadudni. Człowiek zdycha ziemia aż jęczy a swiat czeka na wybawiciela z wielkich kłopotów. 

Portret użytkownika SurvivorMan

No dokładnie. Po to są

No dokładnie. Po to są tworzone takie szemrane instytucje jak Spółka "Wody Polskie" i przepisy pod nią tworzone...
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/prawo-wodne-18625895/dz-6
Wystarczy pierwsze parę wersów przeczytać, by szybko zrozumieć że jeśli tylko będzie taka potrzeba, rząd zakręci kurek z wodą - dosłownie... A jak będziemy grzeczni, to może nam łaskawie zacznie reglamentować porcje dzienne...
Przypomnę też, że Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych 28 lipca 2010r. przyjęło z inicjatywy Boliwii rezolucję, w której „dostęp do czystej wody i urządzeń sanitarnych” został uznany za fundamentalne prawo człowieka...
Co zrobiła Polska wtedy? WSTRZYMAŁA SIĘ OD GŁOSU! Hmmm... Ciekawe dlaczego? Wink

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj