Gubernator Teksasu zakazał obowiązku szczepień przeciw koronawirusowi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Joe Biden swoje, a gubernatorzy swoje. Podczas gdy prezydent USA oraz jego administracja, planuje legalny prawnie przymus szczepień na COVID-19, gubernator Teksasu - Greg Abbott - chce całkowitej dobrowolności w tej kwestii.

Abbott wydał zakaz wprowadzania w Teksasie obowiązku przyjmowania szczepionek na koronawirusa. Także prywatni pracodawcy nie będą mogli nakazać swoim pracownikom przyjęcia szprycy. Joe Biden chce natomiast, aby wszystkie firmy w Stanach Zjednoczonych, które zatrudniają co najmniej 100 pracowników, wprowadziły nakaz zaszczepienia dla każdego z nich.

 

Treść rozporządzenia wydanego przez Abbotta jest następująca:

Żaden podmiot w Teksasie nie może przymuszać do przyjęcia szczepionki na COVID-19 jakiejkolwiek osoby, w tym pracownika lub konsumenta, którzy nie chcą przyjąć takiej szczepionki z jakichkolwiek powodów.

Sprawa budzi liczne podziały w USA i nie tylko.

 

Wydaje się, że po upływie tak długiego czasu od rozpoczęcia globalnej akcji szczepień, chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nawet 100-procentowe wyszczepienie ludzkości, nie będzie w stanie powstrzymać ekspansji nowych wariantów koronawirusa. Może za to narażać na ogromne długofalowe ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych, które udowodnią, że lekarstwo było gorsze od choroby.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

Teksas ma się czym bronić i

Teksas ma się czym bronić i mogą im naskoczyć te satanistyczne gnoje od depopulacji. Piękny rozłam to jest, bo zaczęli myśleć że gdzieś tam w żydoskim NY mają ich głęboko w dupie, i nie liczą się już z nikim - aby tylko wsadzić wszystko do pieca i zapomnieć o ich istnieniu. Według mnie rozstrzygać to wszystko będą właśnie państwa gdzie zwyli ludzie są uzbrojeni po pachy i wtedy wszyscy Ci którzy to kłamstwo i tą depopulację wspierali pochowają się po bunkrach - po prostu znikną te ścierwa, bo to same tchórze.  

W pierwszym rzucie trzeba zlikwidować media publiczne tv i radio gdzie reklamują non stop szczepienia. Wypalić to żywym ogniem i obojętnie czy z pachołami czy bez. 

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika Wungiel

Tak szefuniu. A co do krytyki

Tak szefuniu. A co do krytyki Zalewskiego - byłem w kamieniołomie przy ul. Limanowskiego w Krakowie. Od XIX wieku stoi tam kamienica (obecnie przedszkole) i żadnej eksploatacji tam nie było od tego czasu a tym bardziej przemysłowej. Oglądałem otwory wywiercone w skale - o trójkątnym przekroju, idealnie prostoliniowe, długie na dwa metry, buły krzemienne przecięte - co bez obróbki diamentem z chłodzeniem jest niemożliwe. Węglik z udarem taki krzemień pokruszy a nie spoleruje. Sorry, ale narzędziami skrawającymi na bazie węglików i rzadziej diamentowymi pracuję na co dzień - i to jest centralnie kpina, jeżeli ktoś powie, że mamy technologię aby takie otwory wykonać. A dupa! Jakby ktoś się uparł - to by zrobił takie wiertło - tylko, że żaden producent sprzętu górniczego nie robi wierteł do wiercenia trójkątnych otworów. Dlatego nie rozumiem ludzi, którym dupa z żalu pęka jak Zalewski pokazuje jak krowie na rowie rzeczy, których właściwie nie da się zakwestionować.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj