Naukowcy są w stanie przewidzieć kiedy ktoś umrze z powodu COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ponoć nikt nie zna dnia ani godziny, ale pandemia COVID-19, zmieniła i ten pewnik. Naukowcy są bowiem w stanie oszacować, kiedy dana osoba umrze z powodu koronawirusa.

Eksperci z Mount Sinai Hospital wykryli zmiany w elektrycznej aktywności serca, które mogą okazać się pomocne w przewidywaniu, którzy pacjenci chorzy na COVID-19, mogą z tego powodu umrzeć. Wszystko za sprawą dającego się łatwo zmierzyć biomarkera, prognozującego potencjalny zgon z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Daje to jednak lekarzom pewne pole manewru i ewentualne zapobiegnięcie zgonom osób, których stan z powodu zakażenia koronawirusem, pogorszył się. Dotychczas odkryte biomarkery, pochodzące z próbek krwi, powodowały, że czas badania pacjenta znacząco się wydłużał. Teraz wystarczy zrobić EKG.

 

Tym co pozwala lekarzom oszacować ryzyko szybkiej śmierci, są malejące fale QRS. To kolejny krok w kierunku skuteczniejszego reagowania na nasilające się objawy COVID-19, ale także innych chorób.

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika keri

COŚ w szczypawach.

COŚ w szczypawach. Rewelacyjny wykład doktora z UJ w Krakowie, który wylał zawartość szczypawki na podłoże grafenowe i w ciągu 4 dni wyrosło COŚ aluminiowego z główką i trzema nóżkami z łapkami jak łopatki.

https://www.youtube.com/watch?v=ij2s_eNXgzw&t=4087s

"Życie pozaziemskie. COŚ. „BURZYWIESTNIK” | Dr Franc Zalewski"

Przypominam, że wielu naukowców w różnych ośrodkach wykryło w szczypawkach niewykazany w oficjalnym składzie tlenek grafenu. Preparat zawiera też nanometale.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika Wungiel

Też to chciałem zalinkować -

Też to chciałem zalinkować - do obejrzenia koniecznie! Jeżeli to prawda, o czym jest mowa na końcu filmu - a ja Francowi wierzę i jeżeli "to" zostało tam celowo umieszczone... To nawet boję się myśleć, co będzie dalej i co jeszcze czeka w arsenałach tajnych laboratoriów...

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj