Niezaszczepieni nie będą mogli wychodzić z domu w weekend! Rumunia dokręca covidową śrubę

Kategorie: 

Źródło:123rf.com

Jeszcze kilka dni temu słyszeliśmy, że Rumunia wypisała się z Covidowego szaleństwa. Teraz okazuje się, że po 'kroku w tył' w zakresie szczepień i likwidacji kolejnych punktów, rząd robi dwa kroki do przodu wprowadzając oburzające restrykcje dla niezaszczepionych.

Niezaszczepieni - a w Rumunii to ponad 70% populacji kraju - nie będą mogli w weekend wychodzić z domu. Poza tym rząd Rumunii wprowadza obowiązkowe maski na świeżym powietrzu. Wejście do restauracji, kin, klubów fitness bedzie teraz tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców.

 

Jeszcze niedawno władze Rumunii publicznie przyznawały, że szczepienia przeciw COVID się nie przyjęły i dlatego rząd wycofuje się z planu zaszczepienia całej populacji. Okazało się, że byl to jakiś manewr polityczny albo rządzący zostali zmuszeni do zmiany podejścia i nagle zmienili politykę względem COVID o 180 stopni! Jako metodę motywowania ludzi do wstrzyknięcia sobie tych preparatów wybrano stare dobre gnębienie wybranej grupy społecznej - w tyn wypadku niezaszczepionych. .

 

Rumuni nie są tym szczególnie zachwyceni i w Bukareszcie już 2 października 2021, rozpoczęły się wielkie protesty przeciwko narzuconym restrykcjom, w tym paszportom zdrowotnym, nieformalnemu przymusowi szczepień dobrowolnymi szczepionkami przeciw COVID-19 i innym restrykcjom pełzającej sanitarnej tyranii opanowującej cały świat!

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Pilgrim

Sprawdzają ich, czy jeszcze

Sprawdzają ich, czy jeszcze są w stanie postawić winnych pod ścianę jak niegdyś Ceausescu.
Czy jeszcze żyje duch w narodzie. Moim zdaniem jest i rząd nie powinien denerwować Rumunów...
Rządzący nie wyciągnęli lekcji z historii.

Do myślenia potrzebny jest mózg, nie mówiąc już o człowieku...

Portret użytkownika Groot

Nie wiem na ile ta rozmowa

Nie wiem na ile ta rozmowa jest prawdziwa i czy wogóle się odbyła, ale wrzucam, bo brzmi ciekawie.

Bogata elita ujawnia końcową rozgrywkę pandemii Covid-19

 

Ten plan jest w toku i jest to najbardziej złożony globalny łańcuch wydarzeń, jaki kiedykolwiek został uruchomiony.

„Elita” zwierzyła mi się, że to, co zaraz przeczytasz o grze końcowej Covid sprawi, że wszystko stanie się krystalicznie czyste.

Nie powiem wam kto, ani dlaczego. Powiedzmy, że spędziłam z tą osobą kilka dni i że ma ona domek letniskowy w Nowej Zelandii. To pierwszy raz, kiedy „spędziłam czas” ze znaną osobą o wysokiej wartości netto (miliardy). Zamieszczam informacje teraz po przetworzeniu tego.

Był ze mną szczery i otwarty, ale powiedział, że jeśli wspomnę o tych rzeczach, to „nigdy się nie spotkaliśmy”. Śmiał się i powiedział, że nikt nie uwierzy w to i tak, więc „baw się dobrze”, tylko trzymaj moją tożsamość z dala od tego.

Powiedział że nie mam się o co martwić, więc pomimo tego, co mi powiedział, stwierdził, żebym uważała się za jedną z najszczęśliwszych żyjących osób, które są teraz w Nowej Zelandii.

Zapytał się mnie czy wzięłam szczepionkę , odetchnął z ulgą, kiedy powiedziałam, że nie. Powiedział mi , że niektórzy dostaja placebo, ponieważ ktoś musi tu prowadzić sprawy ‚dla nich’.

Początkowo zapytałam, co jego zdaniem jest „ostateczną rozgrywką” w sprawie tego całego covid-19. Zapytał mnie, co ja o tym myślę, z wielkim zainteresowaniem, ale zupełnie nie wiedziałam co odpowiedzieć.

Zaczął do mnie mówić tak:

– Plan został opracowany wiele lat temu i przez wiele lat był to tylko plan. Musieli czekać wiele lat na dostępne technologie, które uczyniłyby ten plan realnym. I na zwerbowanie odpowiednich osób.

– To jest zadecydowanie o nowym globalnym rządzie, który jest wprowadzany w życie (szczegóły będą kontynuowane)

– Ten nowy światowy rząd jest już na miejscu, działając od lat w całkowitej tajemnicy, czekając na uboczu, przesuwając figury szachowe.

– Nowy rząd wymagał niektórych z najlepszych umysłów na planecie, prawie wszyscy z nich przyszli na pokład z własnej woli i z pełną wiarą w sprawę nowego rządu światowego. W ich mniemaniu są oni brutalną siłą ratującą ludzkość za wszelką cenę. Powiedział mi, że z tymi, którzy odmawiali, rozprawiano się, ale w większości przypadków przyprowadzali daną osobę do szerszej grupy i poprzez dyskusje byli oni przekonywani i angażowali się w sprawę. W większości przypadków te „umysły” starały się o fałszywą pracę i przechodziły testy psychologiczne itp. jako pierwszy krok.

– Ten plan jest w toku i jest to najbardziej złożony globalny łańcuch wydarzeń, jaki kiedykolwiek został uruchomiony.

PLAN polega na zwróceniu każdego obywatela każdego kraju przeciwko jego własnemu rządowi. Sposób, w jaki to robią, to czysty geniusz i czyste zło.

Aby zrealizować ten plan, mój rozmówca zapytał mnie, jak ja bym to zrobiła?… jak obróciłabyś każdego obywatela każdego kraju przeciwko jego własnemu rządowi? Naprawdę nie mam pojęcia odpowiedziałam. Więc wyłożył mi podstawy.

– Musi powstać globalna choroba.

– Musi być masowy strach, panika i paranoja.

– Przywódcy, naukowcy i media muszą dojść do konsensusu w sprawie leczenia.

– Leczenie to zostanie im przekazane, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

– Początkowo może istnieć tylko kilka „usankcjonowanych” metod leczenia, wszystkie inne muszą być uznane za „niebezpieczne i zakazane”.

– Przywódcy, Naukowcy i Media są manipulowani, aby uwierzyć, że to ‚leczenie’ jest jedyną opcją, jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie.

– Liderzy, naukowcy i media w pewnym sensie dają ci słowo, że to leczenie jest bezpieczne i skuteczne.

– Dzieci są również celem, aby zadać maksymalny ból i gniew, kiedy to się zacznie.

Ta część rozmowy była dla mnie interesująca. Nasi przywódcy, naukowcy i media NIE są współwinni temu planowi, lub nie są jego częścią w jakikolwiek sposób. Żaden z nich, nawet Fauci. Oni są tylko narzędziami dla tych elit, służą celowi, a następnie zostaną „porzuceni” lub „nakarmi się nimi psy”!

Naukowcy i lekarze którzy kwestionują ‚szczepionkowe leczenie’ są zdyskredytowani na różne sposoby i cenzurowani.

– Sankcjonowane „leczenia” są biologicznymi truciznami , które potrzebują 2-3 lata by być w pełni aktywnymi i zrealizowanymi.

– mRNA jest zaawansowaną technologią, na którą czekali.

– Publiczne komunikaty siejące strach zapewniają , że ludzie błagają o „leczenie” i ustawiają się w kolejce po nie.

Można powiedzieć, że w tym momencie plan jest w trakcie realizacji i jak na razie odnosi ogromne sukcesy. Pobór ,,szczepionek” mRNA przez masy był ogromny i przynajmniej połowa ludzkości wierzy, że „leczenie” jest jedyną drogą powrotu do normalności.

Powiedział mi, że przekroczyło to ich najśmielsze oczekiwania!

CO BĘDZIE DALEJ?

Tu właśnie realizuje się ostateczny plan.

Powiedział mi, że z czasem szczepionka zwiększy infekcje i zwiększy śmiertelność ludzi. Że miliardy umrą, a ludzie będą wściekli i wypalą swoje rządy do gołej ziemi. Ich przywódcy, naukowcy i media zostaną spaleni a także upolowani i powieszeni na ulicach. Obie strony spalą swoje rządy do gołej ziemi. Strona pro-vax, całkowicie zdradzona i umierająca będzie się wściekać… strona anty-vax będzie się wściekać za to, na co ich rządy pozwoliły aby to się stało.

Powiedziano mi również, że kiedy to się stanie, abym pomyślała przez chwilę o „Mad Maxie” czy ,,Elizjum”.

Kiedy masy będą już wolne od swoich rządów i wszystkich tych, którzy je „zdradzili”, przez które wycierpieli już wystarczająco dużo – wtedy właśnie nowy rząd światowy wyłoni się jako wielki zbawca. Powiedziano mi, ,,To będzie łatwa sprzedaż”.

Na koniec powiedzial , że mnie lubi i chce mnie w pobliżu, kiedy kurz opadnie, że jestem dla niego bardzo użyteczna.

Nie wiem, część ludzi którym o tym powiedziałam po prostu myśli, że robił sobie ze mnie jaja. Dziś wiem i czuję się lepiej z tym, że jestem tu , gdzie jestem i nie chcę tego zmieniać.

Dekonspiracja
https://d3konspiracja.neon24.pl

 

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika mixerro rodriguez

wow wow wow,  kto siedzi w

wow wow wow,  kto siedzi w temacie to wie o tym od dawna, nic nowego,  stare sposoby ot co, przekazywane w filmach piosenckach itd

no bo jak ma sie wylonic rzad swiatowy ? trzeba zdyskredytowac rzady narodowe, proste

Portret użytkownika ARTUR

Ciekawe to by było przed

Ciekawe to by było przed dwoma laty bo teraz wszyscy świadomi Ludzie wiedzą o wszystkim a nawet wiedzą o tym że Nowa Zelandia nie przetrwa . Ten człowiek / mutant nawet nie wiedział o czym mówi bo jest przecież przeznaczony na śmierć tak jak każdy kto chciałby wyjść z bunkra i rządzić . 

 

Portret użytkownika b@ron

i taki plan jest jedynie

i taki plan jest jedynie wymysłem kogoś z bujną wyobraźnią... niektórzy dostaną placebo bo są potrzebni do prowadzenia ich spraw... a więc oznaczałoby to sytuację że każda osoba która szczepi musiałaby być o tym poinformowana, żeby wiedzieć komu podać to placebo...a tym samym wiedziałaby że szczepiąc swoją rodzinę podaje jej śmierć domięśniowo... i tak oto ... w pizdu, cały misterny plan...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj