Naukowcy są w stanie przewidzieć kiedy ktoś umrze z powodu COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ponoć nikt nie zna dnia ani godziny, ale pandemia COVID-19, zmieniła i ten pewnik. Naukowcy są bowiem w stanie oszacować, kiedy dana osoba umrze z powodu koronawirusa.

Eksperci z Mount Sinai Hospital wykryli zmiany w elektrycznej aktywności serca, które mogą okazać się pomocne w przewidywaniu, którzy pacjenci chorzy na COVID-19, mogą z tego powodu umrzeć. Wszystko za sprawą dającego się łatwo zmierzyć biomarkera, prognozującego potencjalny zgon z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Daje to jednak lekarzom pewne pole manewru i ewentualne zapobiegnięcie zgonom osób, których stan z powodu zakażenia koronawirusem, pogorszył się. Dotychczas odkryte biomarkery, pochodzące z próbek krwi, powodowały, że czas badania pacjenta znacząco się wydłużał. Teraz wystarczy zrobić EKG.

 

Tym co pozwala lekarzom oszacować ryzyko szybkiej śmierci, są malejące fale QRS. To kolejny krok w kierunku skuteczniejszego reagowania na nasilające się objawy COVID-19, ale także innych chorób.

 

Ocena: 

Średnio: 1.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika keri

COŚ w szczypawach.

COŚ w szczypawach. Rewelacyjny wykład doktora z UJ w Krakowie, który wylał zawartość szczypawki na podłoże grafenowe i w ciągu 4 dni wyrosło COŚ aluminiowego z główką i trzema nóżkami z łapkami jak łopatki.

https://www.youtube.com/watch?v=ij2s_eNXgzw&t=4087s

"Życie pozaziemskie. COŚ. „BURZYWIESTNIK” | Dr Franc Zalewski"

Przypominam, że wielu naukowców w różnych ośrodkach wykryło w szczypawkach niewykazany w oficjalnym składzie tlenek grafenu. Preparat zawiera też nanometale.

Portret użytkownika ARTUR

Od samego początku wiadomo

Od samego początku wiadomo było że ze szczepieniami jest jakiś " przewał " , najpierw rząd dał się ośmieszyć czipami które miały być wszczepione i rozesłał trolli po różnych stronach aby ośmieszać normalnych przeciwników szczepień , oczywiście wyszli na idotów gdy sprawę rozdmuchały na całą Polskę wszystkie media . Niestety nadal idą w zaparte pomimo iż wszyscy już wiedzą że jest to nanożel elektroniczny który buduje struktury wewnątrz organizmu .

Portret użytkownika Wungiel

Też to chciałem zalinkować -

Też to chciałem zalinkować - do obejrzenia koniecznie! Jeżeli to prawda, o czym jest mowa na końcu filmu - a ja Francowi wierzę i jeżeli "to" zostało tam celowo umieszczone... To nawet boję się myśleć, co będzie dalej i co jeszcze czeka w arsenałach tajnych laboratoriów...

Głosuj za
35

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika baca to opolczyk

no popatrz opolczyk chazar

no popatrz opolczyk chazar ukrainski zalewski cie wyprzedzil i zbiera laury i co teraz wungiel czy tam baca , czym tych ludzi omamisz?

numerami seryjnymi szczepionek , wielka lechia zaszczepiona czy innymi kakao opowiesciami?

ZDEMORALIZOWANI SA STRACENI OPOLCZYK!!!

 

Portret użytkownika axell69

idź do lekarza , najlepiej

idź do lekarza , najlepiej ukraińskiego , żaden słowiański już ci nie pomoże -  jesteś    debilem   albo jurkiem urbanem xD  z  duszymi uszami   .Chorych  ludzi należy separować od   zdrowych   a zwłaszcza  gdy mają urojenia  maniakalne  i nękają   każdego  który pisze cokolwiek z prawdy 

Wungiel -  jest czarny  

Baca - jest  biały 

Opolczyk -  mi odpowiada   bo pokazuje  nagą prawdę o   bibli i kościole katolickim 

Insztalator   - to  debil   ale  z  jogą  chytrusa sbawiciela króla  gipsowego  bierze jednak  udział w konkursie na "Idiotę Roku"

Tallinn -  dziecko  21 wieku - nic  nie wie o świecie   ale  prubuje  dowiedzieć się 

Admin ZnZ  zawar pakt   z  googlem i szondem "polskim"  i co najmniej raz  na trzy dni  wrzuca  arta  nie negującego covidka 

SdS na hazara  --  ciebie  określi i opisze psychuszka  bo nikt inny nie da rady ,  bo jak zrobić z  durnego opentanego  katola Polakiem ??  ja też nie wiem , no to zrobią z ciebie  ukraińca   tzn   wrócisz  do  swoich xD   tryzubie  

Portret użytkownika baca to opolczyk

skoro wierzysz ukraincowi

skoro wierzysz ukraincowi Lalakowi to i uwierzysz BACA Ukraincowi Zalewskiemu  -  jako Opolczyk pewnie tez uwierzysz samemu sobie jako wungiel baca rumcajs .

ZDEMORALIZOWANI SA STRACENI,

Czekam kto jeszcze tutaj jest ZDEMORALIZOWANY bo widze ekipa rosnie jak na drozdzach wrzucajac zdemoralizowanego zalewskiego .

IREK widze sie wylozyl ... chazarek  , Wungiel vel Baca vel Opolczyk  chazarek

Fajnie ze sie odkrywacie.

Ale nie bede juz pisal KOMENTARZY bo jestescie dnem mulu ...

Niech to robia moi nastepcy , kropla drazy skale i chazarkow utopi.

Strony

Skomentuj