Grzegorz Braun chce powołać inicjatywę „NORYMBERGA 2.0”

Kategorie: 

Źródło: sejm.gov.pl / YouTube

Grzegorz Braun po swoim głośnym sejmowym wystąpieniu, w którym wypalił do ministra Niedzielskiego: „będziesz pan wisiał”, został zaatakowany przez praktycznie wszystkich parlamentarzystów z wyjątkiem posłów Konfederacji. Jednak zanosi się na dalszy ciąg tej sprawy.

Kary nałożone na posła Brauna za to, co powiedział Adamowi Niedzielskiemu spowodują, że straci on aż 60 tysięcy złotych ze swojego uposażenia. Jednak internauci nie pozostawili posła samemu sobie i spontanicznie rozpoczęli zbiórkę, mającą na celu wspieranie działalności tego polityka. W krótkim czasie zebrano ponad 100 tysięcy złotych.

 

Poseł Konfederacji zapowiedział, że przeznaczy zebraną kwotę „na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: NORYMBERGA 2.0”.

 

Zachęcił też, aby wszyscy Polacy sprzeciwiający się covidowej narracji rządów, składali własne pozwy, chociażby w związku z kłamstwem w sprawie szczepionek, które miały być lekarstwem i zakończyć pandemię, a stały się preparatami, które nie tylko nie powstrzymały koronawirusa, ale także narażają na dodatkowe powikłania długofalowe wszystkich tych, którzy zaufali politykom, medykom i koncernom farmaceutycznym.

 

Znając upór Brauna, można się spodziewać, że on tej sprawy tak nie zostawi.

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika czesio i muchy

Braun jest legendowany na

Braun jest legendowany na opozycjonistę bo nie ma żadnych zasług na tym polu! wziął się znikąd pare lat temu opowiadając bajki piękną polszczyzną! daniels oficjalnie nazwał go żydem i zero reakcji ! ta jego formułka szczęść boże w jego ustach to plugastwo pierwszej klasy! żyd który różańcuje się i wychwala odwiecznego polskiego okupanta ! jak to zrozumieć? rok przed wyborami prezydenckimi wziął ślub mając ok 50 lat! katolik? onanista? ło matko i córko! dla mnie ten człowiek jest agentem żydowski,! amen

Portret użytkownika Quark

Żeby coś takiego zorganizować

Żeby coś takiego zorganizować to oprócz woli politycznej trzeba mieć jeszcze siłę a tej akurat im brakuje , bo Konfederacja jeszcze nigdy nie zbliżyła się do dwucyfrowego wskaźnika poparcia nie mówiąc o przewadze i objęciu rządów .

Strony

Skomentuj