Poseł Konfederacji - Grzegorz Braun - do ministra Niedzielskiego: „będziesz pan wisiał”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Poseł Grzegorz Braun znany jest ze swojego bezkompromisowego stanowiska wobec działań rządu w związku z pandemią COVID-19. Jego ostatnie wystąpienie w Sejmie, zostało odebrane jako "groźba karalna" a Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zadeklarowała zgłoszenie tego do prokuratury.

Grzegorz Braun powiedział, że „kiedy Rzeczpospolita wróci z całą swoją mocą i majestatem”, to minister Niedzielski stanie przed trybunałem.

Kontynuując, Braun wyjaśnił, że akt oskarżenia Niedzielskiego, będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu tysięcy zgonach nadmiarowych oraz informacje, że o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród dzieci i młodzieży.

Zdaniem Brauna, „to są straty wojenne; ludzie, którzy odpowiadają za te straty wojenne są zbrodniarzami wojennymi.”

Nawiązał do osądzania zbrodniarzy pod II wojnie światowej:

Zbrodniarze wojenni w kategoriach norymberskich, to niekoniecznie ludzie, którzy strzelają z rewolweru w potylice i spychają do dołu z wapnem w Palmirach, czy Katyniu. To w myśl Kodeksu karnego ludzie, którzy stwarzają okoliczności, w których ludzie giną. A giną masowo.

Po wyłączeniu mikrofonu, Braun wykrzyczał do Niedzielskiego: „będziesz pan wisiał”.

Wszyscy parlamentarzyści uznali słowa posła Konfederacji za skandaliczne i nawołują, aby sprawą zajęła się Prokuratura Krajowa.

Oczywiście, wszystkich obruszyły groźby wobec ministra zdrowia, ale prawda jest taka, że prawnicy na całym świecie szykują pozwy przeciw osobom odpowiedzialnym za pandemię COVID-19. Jeżeli akty oskarżenia zostaną wniesione, to wielu osobom może grozić nie tylko więzienie, ale i kara śmierci za działania ludobójcze.

Warto podejść więc do sprawy z nieco większą refleksją, bo Braun poruszył temat nowego trybunału w Norymberdze, który ma osądzić sprawców pandemii. O tym mówi wielu ludzi na całym świecie.

Zatem twierdzenia, że swoim wystąpieniem, Braun stał się dla „skrajnych antyszczepionkowych wariatów” bohaterem, są spłycaniem bardzo poważnemu problemu, o którym oczywiście nikt otwarcie, poza Braunem, nie chce mówić.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Mimo wszystko nie

Mimo wszystko nie zaszkodziłoby Konfederacji dać szansy... Przekonuje mnie do tego skowyt zamaskowanej chazarii. Gorzej nie będzie... a może paru bandytów zawiśnie.

Portret użytkownika Nickt

Ktoś chyba czegoś nie

Ktoś chyba czegoś nie zrozumiał, więc może uproszczę: wszyscy jesteśmy Braunami, ale pewnych rzeczy nie należy jednak mówić w sejmie ani w ogóle nigdzie. Co zrobi następnym razem? Wyciągnie pistolet i zastrzeli człowieka? Czy może weźmie go żywcem, zaciągnie do kibla i powiesi na jakimś kablu? Czas najwyższy, żeby tego typa ktoś przebadał psychiatrycznie bo już totalnie odleciał. Co ciekawe, wciąż są tacy, którzy wierzą w jego dobre intencje, a on po prostu walczy z rządem na polecenie swojego oficera prowadzącego oraz buduje słupki wyborcze, które dają konfie kolejne miliony subwencji, które korwinator skutecznie wyprowadza i dzieli pod stołem. Teraz już rozumiecie czy dalej nie? Przecież konfa nigdy nie będzie rządzić, to tylko antypolska przybudówka ubrana w cwane piórka i maski.

Portret użytkownika Nickt

Jestem prostym człowiekiem.

Jestem prostym człowiekiem. Widzę zajęczą wargę i specyficzne uszka oraz nosek - omijam szerokim łukiem. Współczuję ludziom, którzy dali się nabić na haczyk tym chazarskim odpadom z konfy. Grube miliony subwencji zarobione cynicznym populizmem. A w kluczowych momentach zawsze głosowanie przeciwko Polsce i narodowi polskiemu.

Chcecie normalności - trzeba 10-krotnie zredukować ilość (p)osłów, obniżyć im diety i odebrać większość przywilejów. Ponadto pozbawić immunitetu. Senat do likwidacji całkowicie. A poza tym, wzorem Szwajcarii, to ludzie powinni decydować o większości spraw, poprzez referenda. I również wzorem Szwajcarii - należałoby wybierać do sejmu ludzi, którzy coś zrobili do tej pory, a nie takich, którzy obiecują, że zrobią.

Wszystko w Polsce (i nie tylko) stoi na głowie. Ogłupieni do dna ludzie nie rozumieją, że tzw. demokracja w obecnej formie to najbardziej zbrodniczy, korupcjogenny i oszukańczy system rządów jaki kiedykolwiek istniał. Milionom baranów zdaje się, że naprawdę mają na coś wpływ i dokonują wyborów. A najgorsze jest to, że nie widzę pokojowego i spokojnego wyjścia z tej sytuacji.

Portret użytkownika syriues

Dołożę do  tego zdanie.Jebac

Dołożę do  tego zdanie.Jebac smartfony i ten jebany wirtualno wiadomosciowy system manipulacji.pierdolic prezydentów premierow krolow i miliarderów. Jestescue niczym opadajacy kurz.drazniacy i przykrywający jedynie wejście do otchlani.juz za chwilę, za mały momencik zjebie wam się zycie i sam szatan wam nie pomoże a my z uśmiechem na twarzy bedziemy patrzec,chodz rownie zginiemy lecz nie na wieczność. 

Z Bogiem.

Portret użytkownika Wungiel

Nie wieszać, absolutnie nie!

Nie wieszać, absolutnie nie! Zakuć w dyby i wystawić w miejscu publicznym. Na golasa. Obok dybów umieścić dostępne dla publiki przeróżne akcesoria, że tak powiem z branży sado-maso. Niech gawiedź wydaje wyrok - warunek jeden - można męczyć do woli, byle nie zabić. Najgorszą karą dla takich ludzi, którzy dali się ponieść demiurgicznej obsesji władzy i wyższości nad innymi - to pokazać im, że są niczym a ci, którymi pogardzali mogą im teraz kręcić wora kombinerkami.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj