Dania znosi wszystkie pandemiczne obostrzenia i wraca do normalności

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dania znosi od dzisiaj wszystkie obowiązujące w tym kraju obostrzenia covidowe wprowadzone na przestrzeni ostatniego półtora roku w związku z epidemią koronawirusa. Tym samym stała się pierwszym krajem Unii Europejskiej, który wraca nie do wynaturzonej "nowej normalności" - czyli nienormalności - tylko w pełni do rzeczywistości jaka była przed tak zwaną pandemią.

W tym samym czasie gdy w wielu europejskich krajach szaleje coraz bardziej rozprzestrzeniająca się sanitarna dyskryminacja przypominająca czasy apartheidu w RPA, są w Europie kraje, które nie poddają się covidowej paranoi. Jak zwykle przodują w tym państwa skandynawskie. Dobry przykład dała Dania. Jak to możliwe, że tamtejsi politycy w przeciwieństwie do naszych nie marzą już o dokręceniu śruby obywatelom?

 

Duńskie Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystko zmieniły szczepionki i wysiłek obywateli Danii przez tak długi czas. Zdaniem Ministra Zdrowia Danii, Magnusa Heunicke, stało się to podstawą do tego kroku z zakończeniem epidemii. W Danii w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 jest niemal 75 proc. dorosłych mieszkańców kraju. 

 

Decyzja o zniesieniu obostrzeń nie została podjęta nagle, bo zaplanowano to już pod koniec sierpnia. Ogłoszono, że wirus SARS-CoV-2 nie jest już zagrożeniem dla społeczeństwa, w związku z rzadkim występowaniem ciężkich przypadków COVID-19 i zgonów u zakażonych.

 

Warto zaznaczyć, że duńska decyzja oznacza również zniesienie wszystkich obostrzeń w tym dyskryminujących paszportów covidowych. W Danii kody QR dające namiastkę praw obywatelskich, nie będą już dłużej wymagane, w tym po to by wejść do restauracji czy obiektów sportowych.

 

Pracownicy kończą z pracą zdalną i wracają do firm. Ogłoszono też, że to koniec ze zdalną edukacją. Zadeklarowano, że dzieci nie będą już więcej wysyłane na kwarantanny, co ma zapewnić ciągłość zajęć. Już od połowy sierpnia w Danii nikt już nie wymaga irracjonalnego maskowania się w środkach transportu publicznego.

 

Decyzji Danii przygląda się Szwecja, która od początku tzw. pandemii odnosiła się bardzo sceptycznie do stosowanych powszechnie metod walki z wirusem. Teraz poinformowano, że od października zniesione zostaną wszystkie obostrzenia obecne w Szwecji i kraj ten też powróci do normalności a nie do "nowej normalnosci" pocovidowej, którą szykują nam władze Polski.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Koteu

Jeśli kolejny kraj zrobi to

Jeśli kolejny kraj zrobi to samo na podstawie wy szczepienia 75% społeczeństwa to będziemy mieć czarno na białym liczbę ludności jaka ma zostać po pierwszej depopulacji. I nie ma to nic wspólnego z tym że czyżby w Danii rządził ktoś mądry. 

Portret użytkownika Watrowski

Ciekawe czy w razie nasilenia

Ciekawe czy w razie nasilenia bioterroru w tzw. Polsce będzie możliwosć uzyskania azylu w takiej Danii albo Szwecji? I czy w ogóle jest albo czy będzie możliwość dostania się osobom niezaszczypawionym np. promem do jednego z tych krajów?

Portret użytkownika Dzik

Dania i kraje skandynawskie

Dania i kraje skandynawskie znoszą obostrzenia a polski rząd będzie wprowadzał je pod dyktando korporacji (i lobby firm farmaceutycznych produkujących eliksyly śmierci). Oto dowód:

"Biedronka już zna obostrzenia na jesień 2021."

https://www.youtube.com/watch?v=kg96_1_xvyo

Okiem prostaczka  kolejna garść faktów o szczepionkach które zabijają (tytuł mylący inaczej by nie przeszedł cenzury covidowej):

"Szczepionki na covid-19 działają! Dowody. Opinie ekspertów."

https://www.youtube.com/watch?v=qf0F5RXrjPs

Jeśli osobiście morderców z rządu nie rozliczą matki i ojcowie dzieci , których zabiją tej jesieni szczypawkami, dzieci których okaleczą i pozbawią płodności, dzieci  i dorosłych, które umrą w tym roku po tych szczypawkach na zakrzepicę, zator, małopłytkowość,zapalenie mięśnia sercowego, udar mózgu, zapalenie opon mózgowych i niewydolność oddechową to prośmy aby Bóg odpłacił tym mordercom.

Niech chociaż jedna osoba pomodli się ze mną tymi lub swoimi słowami:

"O Panie nasz Stwórco pokaż całemu światu czym są te szczepionki przeciwko covidowi, a szczególnie Polakom, niech cała prawda o nich będzie rozpowszechniona na całym świecie, niech o wszystkich skutkach ubocznych i NOPach  tych szczepionek trąbią w każdej telewizji. Niedopuść aby twoje wspaniałe dzieło czyli ludzie byli mordowani tymi szczepionkami przez tych, którzy nienawidzą twoich dzieł i z miłości do pieniędzy i nienawiści do ludzi  zabijają twoje stworzenie - rodzaj ludzki"

In God we trust

Portret użytkownika ARTUR

To jest wojna inna niż

To jest wojna inna niż wszystkie , wojna z ludżmi przeciwko Bogu i żadna modlitwa tutaj nie pomoże gdyż wystąpi ojciec przeciw synowi a córka przeciw matce  , taka jest kara że człowiek uzna się za wyższego od stworzyciela i będzie mu blużnił za co odebrany mu będzie rozum i mając wolną wolę popadnie w niewolę od złego a oblicze Boga będzie odwrócone od niego . Módlmy się o rozsądek w poczynaniach , możliwość odróżniania dobra od zła i aby w godzinie prześladowań i śmierci mieć świadomość słusznego wyboru .

Strony

Skomentuj