Najgłupsze imiona, jakie nadano dzieciom w Polsce i na świecie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niektórzy "rodzice" tak bardzą chcą wyróżnić siebie i swoje dzieci na tle reszty społeczeństwa, że zapominają o tym, iż jest pewna granica przegięcia. W tym artykule przyjrzę się najgłupszym imionom. Ranking to subiektywny, ale myślę, że niektóre przykłady trudno będzie przebić, więc w sumie i obiektywny.

Zacznę od przykładów z Polski, bez podziału na płcie.

Jak więc ktoś w naszym kraju nazwał, bądź chciał nazwać (ale mu się nie udało) swoje dzieci?

Nutella, Koka, Cipa, Oralia, Jad, Pacyfik, Joint, Batman, Rambo, Nirvana, Pipa, Guantanamera, Calineczka, Amnezja, Morfeusz, Belzebub.

A jak to wygląda na świecie?

Do najdziwniejszych imion można zaliczyć:

Facebook, Obrzezanie (w języku hiszpańskim), Ciastko z sosem, Burger King, Sex Fruit, 4Real, Terminator, Kingmessiah, Lucifer, Awesome, Pilot Inspektor, ABCDE, Talula Does The Hula From Hawaii, Number 16 Bus Shelter.

Ktoś wpadł też na pomysł, aby nazwać swojego syna po prostu... Google. Bez drugiego imienia i nazwiska, po prostu Google.

Jacyś ludzie ze Szwecji chcieli swojemu dziecku nadać imię (uwaga!)...

Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 - wymawiane, jako... Albin.
Potem ci sami rodzice chcieli mu zmienić imię na... A,  również wymawiane jako Albin

Z kolei 19-letni Georg Garratt, po wniesieniu opłaty w wyskokości 10 funtów, przybrał imię Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined ("Kapitan Fantastic Szybszy Niż Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk i Flash Razem Wzięci").

Takie działania nie są wyłącznie domeną rodziców lub osób z kompleksem niższości, które w ten sposób próbują się jakoś dowartościować.

Również Elon Musk i jego partnerka Grimes, postanowili być oryginalni, więc pierwotnie nazwali syna X Æ A-12, ale potem zmienili to imię na... X Æ A-Xii.

Pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego mają prawo nie wyrazić zgody na nazwanie tak dzieci i dobrze, bo gdyby w tej kwestii panowała całkowita dowolność, to świat byłby jeszcze dziwniejszym miejscem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Najgłupsze imiona też nie

Najgłupsze imiona też nie biorą się z powietrza - wymyślają je najgłupsi rodzice a tych przybywa . Bo każdy ma prawo się rozmnarzać i płodzić dzieciory , ale już nikt nikogo nie pyta czy on jeden z drugim nadaje się na rodzica . Z głupich rodziców mądre dziecko nie wyrośnie a jak nawet będzie miało ku temu zdolności to je owi głupcy zniweczą . Toksyczni rodzice , toksyczna żywność , toksyczne otoczenie i bądż tu zdrowy na umyśle . A potem wszyscy się dziwią , że się źle na świecie dzieje ... a jak ma się dziać ?   

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika tubylec

Dziecko nie jest niczyją

Dziecko nie jest niczyją własnością. To odrębna istota z prawem do samostanowienia i życia jak chce. I powinno to zostać zrozumiane i uszanowane, zarówno przez Ród, rodziców, jak i państwo. Zadaniem Rodu i rodziców powinno być nauczenie dziecka podstaw funkcjonowania, przekazanie mu najwartościowszych rodowych nauk i ochrona go dopóki nie stanie się silne .. tak robią nawet zwierzęta, więc ludzie tym bardziej powinni, ale to nie daje nikomu prawa do traktowania drugiej osoby jak swoją własność. Wmawianie dziecku że jest czyjąś własnością to robienie z niego niewolnika.

Dziecko się rodzi i wszyscy od razu wyciągają po nie łapy. Rodzice wyrywają je sobie nawzajem, dziadkowie wyrywają je rodzicom, kościół chce nad nim swoją magię odprawiać, państwo nadaje mu niewolniczy pesel i każe wstrzyknąć mu szczepionki, urząd taki, urząd sraki, pedofile i inne skurwysyny.

A dziecko jest jeszcze za małe i za słabe żeby wstać i każdemu z osobna pierdolnąć w ryj. I potem mamy całe narody niewolników z dziada pradziada, bo każdy jest przekonany że jest czyjąś własnością. A jak ma być nie przekonany jak ma to wbijane do bani od pierwszego dnia życia?

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Państwowcy uwielbiają podawać

Państwowcy uwielbiają podawać pojedyncze, anormalne przypadki i pokazywać jak ich państwo jest niezbędne. "O patrzcie bez państwa wszyscy mielibyśmy głupie imiona!" Tymczasem kiedy wyciągnie się przykład, gdzie państwo okaleczyło lub uśmierciło miliony dzieci to zignorują to, ewentualnie będą bronić tej diabelskiej instytucji na zasadzie - to nie państwo jest złe, tylko ludzie nim kierujący. Optyka tych ludzi ukierunkowana jest na niestotne szczegóły zamiast na próbę zrozumienia całości. Na tej samej zasadzie to nie projekt Manhattan i cała machina wojenna była złem, tylko piloci Enola Gay. (wystarczyło zmienić pilotów i może oni polecieliby gdzieś indziej....?)

Bardzo ciężko jest uzmysłowić człowiekowi zindoktrynowanemu przez sektę, że jego sekta jest na wskroś zła i że w ostatecznym rozrachunku przynosi 1000 razy więcej cierpienia niż pożytku.

Portret użytkownika Quark

W tym przypadku tak by było ,

W tym przypadku tak by było , bo gdyby nikt im nie zabronił nadawać durnego krzywdzącego imienia swoim dzieciom to by to zrobili . Z jednej strony niby chcącemu nie dzieje się krzywda ale nie w tym przypadku ! , bo to nie dzieciak chce mieć na imię np. "sznurówka" albo "cipa" , tylko durni rodzice tego chcą ! Państwo to kraj , społeczność , ludzie i mogą oni tworzyć instytucje pomocowe , rozwojowe , ochronne i wspomagające - nikt im nie każe powoływać instytucji szpiegowskich , nadzorczych , indoktrynujących ani kontrolujących wszystko i wszystkich (w tym złym znaczeniu) ale oni to SAMI robią ! Ten cały "zły system" nie spadł na nas z kosmosu ani nie jest dziełem "złych ufoludków" - to ludzie "spod ciemnej gwiazdy" je utworzyli . Gdyby nie amerykanska bomba atomowa to wojna trwała by znacznie dłużej - ciesz się , że niemcy jej jako pierwsi nie opracowali ! Już kiedyś żyliśmy sobie bez państwa jako wolne plemiona na wolnej ziemi ale dzisiaj się już tak nie da . Są kraje , które zrezygnowały z posiadania armi : https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_nieposiadaj%C4%85cych_si%C5%82_zbrojnych  , ale spróbuj to zrobić w Polsce .. ciekawe jak długo byśmy istnieli ?? Tak samo jest z rządem - czyli państwem - zlikwiduj a zostaniemy niemal natychmiast anektowani przez sąsiadów i już NIC nie będziemy mieli do powiedzenia . Bez państwowo , bezrządowo to sobie można żyć na jakiejś wyspie ale my nie mamy takiej możliwości . A wszytkie te wielkie inwestycje (budowy) infrastruktury publicznej to byś pewnie na "hura" pospolitym ruszeniem zorganizował ... powodzenia !

Portret użytkownika ​euklides

bo to nie dzieciak chce mieć

bo to nie dzieciak chce mieć na imię np. "sznurówka" albo "cipa" , tylko durni rodzice tego chcą

Kto chroni tego dzieciaka przed państwem? Bo to nie dzieciak chce być obywatelem, tylko terroryści-politycy chcą go zniewolić. A potem ci durni i zbrodniczy politycy robią temu dziecku milion razy gorsze rzeczy niż nadawanie głupiego imienia. Przez resztę życia będą go niewolić, być może zmuszą go do mordowania ludzi w jakiejś wojnie, będą okradać go przez całe życie z owoców pracy itd. Ciekawe czy w końcu dostrzeżesz jak zabużoną masz optykę...

Portret użytkownika Quark

Znowu widzisz tylko skutki

Znowu widzisz tylko skutki złego zorganizowania a nie ich przyczyny . Gdzie się to całe zło zaczyna ? W szkole podstawowej ! Czy nie ma tam "mafii" , zniewolenia , ucisku , wyzysku i wszelkiego innego zła ?! JEST - i kto jest za to odpowiedzialny ... system czy tkz. "koledzy" ?! - to tam się to wszystko zaczyna , bo jedni szykanują drugich , coś na nich wymuszają , do czegoś zmuszają , kontrolują , indoktrynują (!) - silniejsi wywierają presję i na słabszych i spokojniejszych zmuszając do określonego zachowania , to w podstawówce już tworzy się kastowy podział społeczny ! Czy ktoś każe tym gnojom być skurw*****em , chamem , złodziejem albo świnią wobec innych kolegów często młodszych ?? NIE - oni sami tak się zachowują ! A potem dorastają i zabierają swoje wypracowane wzorce zachowań do świata dorosłych . Zostają politykami , urzędnikami , itd. ale w ich wnętrzu wciąż jest ta sama świnia i menda z dzieciństwa ! A ty potem wykrzykujesz "państwo to terrorysta" - a jakie ma być skoro tworzą je ci terroryści z dzieciństwa !! Takie będą rzeczpospolite jakie jej młodzierzy chowanie ! - napisał kiedyś Mikołaj Rej . Zrozumiesz to w końcu czy nie ?! Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci ! - kolejna mądrość potwierdzająca to o czym mówię . Kto z kim przestaje takim się staje ! - jeśli dzieciaki w szkole zamiast olać KRETYNA poddają się jego woli , przyłączając się do jego "bandy" - to stają się młodocianymi członkami mafii z której później wyrastają dorosłe h_je ! , szukające w dorosłym życiu tego czego się nauczyły w dzieciństwie .  Możesz rozwalić "dorosły system" ale to i tak niczego nie zmieni bo wciąż będziesz otoczony TYMI SAMYMI pseudo-ludźmi (!) i jedyne co uzyskasz to pierd****ik jak ten w Somalii !

Portret użytkownika ​euklides

No i to jest to o czym

No i to jest to o czym mówiłem. Żeby uchronić jedno dziecko przed głupim imieniem wymordujesz miliony... Państwo niczego matołku nie buduje, jedynie pasożytuje i pozbawia nas stopniowo niezależności (czy jak wolisz niepodległości). Wszystko widzisz na opak bo jesteś zindoktrynowanym przez sektę niewolnikiem.

Strony

Skomentuj