Afgańczyk usiłował zamordować kobietę w Berlinie tylko dlatego bo ta pracowała

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W berlińskiej dzielnicy Wilmersdorf mężczyzna narodowości afgańskiej zadawał ciosy w szyję i gardło kobiecie i mężczyźnie. Kobietę zaatakował tylko dlatego bo ta pracowała co według policji mogło nie odpowiadać jego normom kulturowym. Mężczyznę z kolei napadł ponieważ ten próbował bronić zaatakowaną kobietę.

 

Do opisanej sytuacji doszło w sobotę około godziny 13:30. 29-letniemu Afgańczykowi nie spodobało się to, że kobieta którą spotkał w parku w niemieckiej stolicy, pracowała, co śledczy wiążą z motywacją religijną ataku. Pod uwagę biorą także chorobę psychiczną oprawcy. Według prokuratury napastnik został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa oraz ciężkiego uszkodzenia ciała.

 

Poszkodowani przez Afgańczyka, zarówno 66-letni mężczyzna jak i 58-letnia kobieta przeszli natychmiastowe operacje. Obecnie znajdują się pod opieką lekarzy. Oboje otrzymali od zwyrodnialca kilka ciosów nożem w okolicach szyi. Aresztowany napastnik miał dzisiaj stanąć przed sądem w roli oskarżonego.

 

 

Na podstawie:

https://apnews.com/article/europe-berlin-185deadf4685180ae90415eb1ecd5f49

https://www.express.co.uk/news/world/1486540/Berlin-stabbing-latest-Afghan-national-arrest...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika Nickt

A który z nich nie jest

A który z nich nie jest psychiczny? Zamykać ich w specjalnych psychiatrykach po nawet najmniejszym akcie przemocy. Dożywotnio, a więc na stosunkowo krótki czas, fundując odpowiednie szpryce. To są ludzie niezdolni do funkcjonowania w cywilizowanym świecie, którym codziennie jakiś guru w meczecie powtarza, że trzeba mordować niewierne psy i że będzie za to nagroda w niebie w postaci zastępu rozgrzanych, dedykowanych dziewic. Są to chłopy o dużych potrzebach, nijak nie mogący zamoczyć, jądra puchną, aż w końcu facet stwierdza, że dziś jest ten dzień i czas zaliczyć jego niebiańskie dziewice.

Portret użytkownika Quark

Co tam kobieta ... grunt , że

Co tam kobieta ... grunt , że Allach jest wielki ! -- "Wspaniała miłująca pokuj" religia . Oni wszyscy są chorzy psychicznie , przecież żaden zdrowy na umyśle człowiek nie stawiałby swojej wymyślonej durnej ideologii ponad wszelkim prawem i obyczajem ! Każdy normalny człowiek z marszu odrzuca dogmaty skupiając się jedynie na etyce i moralności - po co komu religia ?

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika nel35

Ratowanie ponad wszystko...

Ratowanie ponad wszystko... Pamuła z "Wybiórczej" gotowa poswięcić kilku Polaków (może ze swej rodziny??)

Anna Pamuła w sobotę gościła w jednej z audycji w TVN24. - W rozmowie Anna Pamuła, mieszkająca w Paryżu reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”, opisała, jak starała się przekonać do zmiany zdania taksówkarza, który stwierdził, że nie chce uchodźców w Polsce, bo boi się terrorystów – informuje portal wirtualnemedia.pl.

- Myślę sobie w ten sposób. Że ile Polska miała przyjąć tych uchodźców? 7 tysięcy. No to załóżmy, że przyjmujemy te 7 tysięcy i wśród nich jest jeden zamachowiec. I wysadza w powietrze, ginie 10 Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną – powiedziała Pamuła.

Z matematyką też ma problem...

Portret użytkownika  Takija&Katman

No co - to niemożliwe!!!

No co - to niemożliwe!!! Niemcy przyjmowali samych kulturalnych lekarzy i inżynierów. Nie może tam przecież być chorych psychicznie, czy ortodoksów religijnych!!! Ta kobieta pewnie sama się pobiła, a facet sam pokopał.

Portret użytkownika Prawnik

Widac, ze nie tylko

Widac, ze nie tylko inzynierow i lekarzy, ale tez prawnikow. Ten zas orzekl na miejscu lamanie prawa przez kobietei zastosowal prawne represje.

Dura lex sed lex.

a tak serio: tragedia

Strony

Skomentuj