Kończy się najzimniejszy sierpień w XXI wieku

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Sierpień w 2021 roku okazuje się najchłodniejszym miesiącem od 1998 roku. Jest tak zimno, że w Tatrach spadł śnieg, a Polacy muszą rozpoczynać sezon grzewczy jeśli nie chcą marznąć. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku dogrzewać trzeba się było nawet w czerwcu można powiedzieć, że obecnie w Polsce budynki trzeba ogrzewać przez 10 miesięcy w roku! 

Od niedawna ideolodzy klimatyczni twierdzą, że nawet gdy jest zimniej to jest tak dlatego, że jest cieplej Ludzie, którzy chcą spowodować aby nie było nas stać na ogrzewanie swoich domów zmieniają już też nomenklaturę. Coraz częściej nie mówi się już o "ociepleniu klimatu", teraz promowany jest zwrot "zmiany klimatu". A pod nie można podciągnąć dowolne zjawiska. Nawet wyjątkowo zimny sierpień, który zostanie uznany za ich objaw.

 

Pożary? Zmiany klimatu. Powodzie? Zmiany klimatu. Koronawirus? Zmiany klimatu i tak dalej. Zmiany klimatu mogą być winne za wszystko. Za ocieplenie, za ochłodzenie, za powstanie nowych patogenów. A gdy okazuje się, że pokrywa lodowa na Antarktydzie jest coraz większa, dla klimatystów oznacza to, że jest ona cieńsza i waży mniej. Na wszystko w tej klimatycznej ideologii jest gotowa odpowiedź.

 

W ostatnich latach byliśmy stale atakowani informacjami o kolejnych rekordach temperatur notowanych w poszczególnych miesiącach. Nawet miniony dość pochmurny lipiec uznano za najcieplejszy w historii ludzkości. Zwolennicy klimatycznej ideologii antropogenicznego globalnego ocieplenia, przedstawiali to jako koronny dowód na to, że stoimy u progu klimatycznej katastrofy, którą zakończyć może tylko zniszczenie gospodarki na świecie, zmiana zachowań żywnościowych ludzkości i w ogóle zmniejszenie populacji największego szkodnika Homo sapiens. 

 

Jeśli świat się nie otrząśnie z ekologicznego szaleństwa przyszłość nie jawi się w jasnych barwach, a naszym dzieciom można tylko współczuć i to bez względu na to czy zniczy ich zapowiadana przez ideologów wielka katastrofa klimatyczna czy też narzucane przez nich regulacje.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kosiarz Snow

Zmiany klimatu są całkiem

Zmiany klimatu są całkiem naturalne!Największym wirusem tej planety jest homo sapiens! Ziemia w końcu się upomni o swoje! Zauważyłem, że sporo osób na tym portalu (a czytam Was od lat!) jest silnie uwikłana we wszelkiego rodzaju nurty teologiczne (czyt. religijne). Ja nie wierzę w bozię. Wierzę natomiast w Inteligencję Kreacji! I nadświadomkość.

Portret użytkownika dd

Ten rok się wykreśli ze

Ten rok się wykreśli ze statystyk wyznawców CO2. Zresztą jak ktoś zobaczy wykres zmian temperatury (słynny kij holejowy) i porówna z faktycznymi zmianami temeratur od momentu prowadzenia analizy to może się bardzo zaskoczyć!

Portret użytkownika BG-OG

IDZIE MAŁA EPOKA LODOWCOWA

IDZIE MAŁA EPOKA LODOWCOWA,JAK KIEDYŚ "MŁODSZY DRYAS". JA JUŻ SEZON GRZEWCZY ROZPOCZĄŁEM. U MNIE NA PODHALU RANO 7 ST C. POZDRAWIAM EKOTALIBÓW.
PROBLEM TYLKO W TYM ,ŻE ONI I TAK POWIEDZĄ, ŻE TO ZMIANY KLIMATYCZNE SPOWODOWANE PRZEZ CZŁOWIEKA. TAK TO JEST POMYŚLANE I TAK MA DZIAŁAĆ.

Portret użytkownika Historyk

Naukowcy swoje, ale ja

Naukowcy swoje, ale ja obserwuje przyrodę . I w tym roku myszy i szczury już próbują znaleść sobie miejsce w budynkach. Jakieś dwa miesiące za wcześnie . Miałem kiedyś chomika . Nie jest to może król intelektu , ale burze wykrywał zawsze bez pudła . I to bez względu na prognozę pogody .Zwierzaki mają zdolności , które dają im ostrzeżenie. Nie wiem jak to działa ,ale że działa , to fakt. Zobaczymy , czy tej zimy się nie pomylą ?

Skomentuj